Powiadomienie o edycji

Czy zgadzasz się na tązmianę ?


  • W sumie głosujących
    9

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam.

Na samym początku - szukałem, ale nie znalazłem podobnego pomysłu :)
Moim pomysłem jest dodanie powiadomienia na poczcie forumowej, gdy moderator dopisze coś do naszej wiadomości. Teraz niestety ciężko jest sprawdzić i szukać swoich postów, czy ktoś gdzieś nie dopisał informacji/ostrzeżenia/dopowiedzenia/itp.
Przykładową wiadomością mogłaby być :
" Użytkownik X korzystając ze swoich uprawnień moderatorskich dopisał/zedytował tekst w twoim poście o numerze #YY w dziale C, temacie V dopisując tekst o następujące treści: "......" "
Myślę, że to wspomogłoby trochę "wymianę" informacji w postaci ww. dopisków i edycji oraz otrzymywania pisemnych ostrzeżeń :)
Oczywiście, jeżeli jest taka możliwość dodania ;) :p

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ciężko by z tym było, bo czasem zmienia się np. tylko przecinek, a czasem pół posta.
Dobre by to było tylko w przypadku dopisek.
 

DeletedUser8996

Guest
Jestem na tak, chociaż, trzeba starać się pisać tak żeby nie mieć ostrzeżeń, bo później z tego same problemy ;)
 

DeletedUser8110

Guest
O forum gry chodzi Hikariemu :)
W sumie pomysł mógłby być przydatny, ale zależy on dość mocno od możliwości vBulletina
 

DeletedUser8

Guest
Kiedy dopisek jest na tyle istotny, że musi user o nim wiedzieć, to wysyła się mu ręcznie PW. Automatyczne powiadomienia informowałyby tak jak wspomniał Pabloos, nawet o poprawieniu przecinka, orta czy naprawie źle wklejonego linka i szybko zaczęłyby być traktowane jak spam.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Chodziło mi o to forum :)
No cóż, raz się wyśle komuś powiadomienie a raz nie. Jeżeli jest możliwość ustawienia takiego powiadomienia systemowego od powiedzmy 5-10 zmienionych liter/dopisanych, to wtedy to mogłoby być przydatne :) Tylko właśnie nie wiem, czy jest taka możliwość ustawienia ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie wiem jak jest z Vbulletin, ale niedawno jak wchodziłem na pewne forum o moto to każda edycja posta automatycznie czyniła ten post dla każdego nieprzeczytanym.
Wtedy jak ktoś nam edytował post lub swój własny to szło przeczytać zmianę.

Edit: skrypt forum o którym piszę to phpBb by Przemo
 
Ostatnia edycja:

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie wiem jak jest z Vbulletin, ale niedawno jak wchodziłem na pewne forum o moto to każda edycja posta automatycznie czyniła ten post dla każdego nieprzeczytanym.
Wtedy jak ktoś nam edytował post lub swój własny to szło przeczytać zmianę.

Taka zmiana byłaby nawet korzystniejsza :) Bez spamu w skrzynce :p
 
Do góry