Powiadomienia o otrzymanych punktach

Powiadomienia dotyczące rozbudowy Pereł Architektury

  • Dobry pomysł, żeby w szybki sposób odwdzięczyć się darczyńcy

    Głosy: 5 38,5%
  • Zły pomysł - zbędne zaśmiecanie historii/dodatkowe powiadomienia zwiększą częstotliwość ich wyświetl

    Głosy: 3 23,1%
  • Do dopracowania

    Głosy: 7 53,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 7,7%

  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Witam! Wpadłam na pewien pomysł dotyczący powiadomień. Mianowicie, do istniejących obecnie, a pojawiających się (aż za) często powiedomień o tym, że ktoś nas odwiedził i zmotywował coś, dodałabym powiadomienie o otrzymanych od kogoś punktach rozwoju, które dana osoba dała nam do Perły. Może dla kogoś, kto ma 2-4 Perły to jest zbędne, ale jeżeli ktoś ma Pereł znacznie więcej i czuje obowiązek odpłacenia się darczyńcy, a nie zagląda do każdej Perły codziennie, to dla niego byłby to dobry znak. Mogłoby to brzmieć "XYZ podarował(a) Perle Architektury (nazwa obdarowanej Perły) X Punktów Rozwoju", a tuż obok bez zmian ikonka "Odwiedź".
Moim zdaniem dobry pomysł, niektórych może zadowoli, a innych nie. Co o tym myślicie?
 

DeletedUser9756

Guest
A byłaby może możliwość wyłączenia tej opcji?
Bo ja osobiście nie chciałbym kolejnych powiadomień, gdyż wystarczą mi te co włączają się u mnie co 5 minut :zzz:
 

DeletedUser4259

Guest
A byłaby może możliwość wyłączenia tej opcji?
Bo ja osobiście nie chciałbym kolejnych powiadomień, gdyż wystarczą mi te co włączają się u mnie co 5 minut :zzz:

dokładnie
ja jestem za wprowadzeniem w tej grze wszystkich możliwych powiadomień, łącznie z dzwonkiem alarmującym o tym, że żona zamierza wrócić wcześniej z pracy, ale pod jednym warunkiem: wszystkie te powiadomienia wyposażone byłyby w funkcję Wyłącz, a po wyłączeniu nie ładowałyby się do gry przy następnym logowaniu...
 

DeletedUser8996

Guest
Myślę, że pomysł do dopracowania, bo tak jak wyżej zostało napisane, zagdzam, się jeśli będzie opcja wyłączenia powiadomień.
Ja najbardziej chciałbym, aby powiadomienie catu, było lepsze, bo muszę mieć cały czas otworzony, żeby wiedzieć, czy ktoś napisał, a o czacie gildii to już nie wspomnę.
 

DeletedUser2657

Guest
Chciałem dać pomysł, aby dodana została możliwość wył. tych irytujących powiadomień naszego generała, który ciągle zawraca gitarę, ale Twój niejako się do tego odnosi, więc spoko. Rzecz to przydatna i fajnie by było gdyby została wprowadzona, ale to jedna z tych zmian typu "dalszy priorytet", więc za prędko ew. jej wprowadzenia bym się nie spodziewał. Tak jak koledzy nade mną słusznie zwrócili uwagę - wszystkie tego typu pomysły - ja również widzę TYLKO pod warunkiem, kiedy mogę wybrać, czy chcę je mieć włączone czy nie.
 

DeletedUser

Guest
dokładnie
ja jestem za wprowadzeniem w tej grze wszystkich możliwych powiadomień, łącznie z dzwonkiem alarmującym o tym, że żona zamierza wrócić wcześniej z pracy

... albo mąż, do wyboru :haha :;)

Moje ulubione powiadomienia z czasów, jak jeszcze jakieś "jedynki" miałam w mieście:

... Wasza Wysokość - pilna sprawa wymagająca Twojej obecności - ktoś krzaki odrestaurował !!!!! :p
 

DeletedUser

Guest
+ jak w gildii wiadomość wysyłają proszę o dołożenie 2 pkt rozwoju do xyz
 

DeletedUser7261

Guest
Jak dla mnie zbędne. Chce wiedzieć kto mi ile pkt dał to wchodzę w perłę i po kłopocie. kolejny komunikat w ogłoszeniach jest niepotrzebny.
 

DeletedUser2776

Guest
Ja uzywam do tego celu Excela, ktorego codziennie aktualizuje.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ankieta jest błędna.
Musi być jednokrotnego wyboru, bo teraz można zaznaczyć wszystko.
Proszę ponownie napisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry