Postać żołnierzyka na mapie prowincji [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5506
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci sie propozycja?


  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser5506

Guest
Witam
Chciałbym zaproponować dodanie opcji która by umożliwiała ustawianie żołnierzyka (tego co się porusza podczas zwiadu) na dowolnej prowincji możliwej do podbicia, już wyjaśniam dlaczego chcę taką opcję zobaczyć w grze, otóż chodzi o to,że robiłem ostatnio zwiad prowincji w przemysłowej, no ale chce walczyć w postępowej, no i za każdym razem muszę przełączać kontynenty bo automatycznie ładuje przemysłowa, a nie tam gdzie była ostatnia walka. Niby nie jest to ciężkie zajęcie ale skoro grę można usprawnić to czemu nie?

Mam nadzieję że przyjmiecie tą propozycje tak ciepło jak moją poprzednią :)
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
 

DeletedUser5506

Guest
Przyznaje ze mi wkrotce tez bedzie to obojetne, ale w czasie gdy wyszedl dodatek do zelaza to bylo to uciazliwe gdy ladowalo zelazo zamiast przemyslowa.

Nie jest to niezbedne do gry ale chodzi jedynie o wygode ;)
 

DeletedUser4428

Guest
Przyznaje ze mi wkrotce tez bedzie to obojetne, ale w czasie gdy wyszedl dodatek do zelaza to bylo to uciazliwe gdy ladowalo zelazo zamiast przemyslowa.

Nie jest to niezbedne do gry ale chodzi jedynie o wygode ;)

żelaza? a nie przypadkiem wczesnego średniowiecza?
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze nie wiem co oznacza ładowanie mapy, więc daje obojętnie, ;) ale może kiedyś :rolleyes:
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mi się pomysł podoba :) Gdy ktoś ma nieokryte prowincje na dwóch kontynentach to stale musi między nimi przełączać (sam mam ten problem) więc czemu nie :) Jestem na tak .
 

DeletedUser9567

Guest
Myślę, że nie jest to jakiś duży kłopot dla producentów, a grałoby sie wygodniej.
 

DeletedUser8

Guest
Wystarczyłaby opcja zapamiętania na jakim kontynencie została mapa zamknięta i otwarcia na tej samej?
 

DeletedUser3876

Guest
Mordka dobrze opisał problem z mapą, mi też to dokuczało. Opisane rozwiązanie przemawia do mnie:) Jestem na "tak".
 

Mikekun

Książę
Ogólnie można byłoby w mieście dać perełkę która umożliwiałby możliwość umieszczania dodatkowych sił na mapie kontynentalnej. Jeśli ma się jednią armię na początku nie jest to problem. Natomiast znacząco później już tak bowiem muszę czekać min dzień aby móc np obadać jedną i drugą prowincję gdzie podróż wydłuża się jeśli nasz żołnierzyk nie stoi tam gdzie trzeba. Posiadanie już dwóch żołnierzyków sprawi że jeden będzie odkrywał prowincję w tym kierunku, a drugi może spokojnie badać w innym. Natomiast trzeci poleci sobie na sąsiedni kontynent.

pozdrawiam Mikekun.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Umożliwiałby możliwość - masło maślane :p

Co do Pereł i nowych budynków - nie decydujemy o tym :) To też podpada pod pisanie gry od nowa chyba... w zamierzeniu był jeden i niech tak zostanie :) Opcja przemieszczenia żołnierzyka jest wystarczająco pomocna :)
 

Mikekun

Książę
Co do Pereł i nowych budynków - nie decydujemy o tym To też podpada pod pisanie gry od nowa chyba... w zamierzeniu był jeden i niech tak zostanie Opcja przemieszczenia żołnierzyka jest wystarczająco pomocna

W takim wypadku, moje pytanie jest jedno : Po co w ogóle dyskusja nad takim pomysłem ? Skoro miał być tylko jeden żołnierzyk. Aktualnie przydałby mi się również i drugi gdzie prowadziłbym eksplorację w obydwu kierunkach.

Umożliwiałby możliwość - masło maślane
- Fakt zagapiłem się :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser5506

Guest
Mam prosbe, zaloz swoj temat i tam prowadz dyskusje na ten temat :)
 
Do góry