Posada "tłumacza" w IG?

chemik12

Wicehrabia
No właśnie - o co chodzi? Bo z takiego tłumaczenia nic nie wynika - co dany użytkownik ma robić? Polski język = trudny język
 

chemik12

Wicehrabia
Ja to wiem, bo mam zadania w języku angielskim przed nosem. Uczeń podstawówki lepiej by to przetłumaczył....
"Free any 5 locked Wind Gems" --> uwolni 5 dowolnych zablokowanych klejnotów wiatru
 
W międzynarodowej firmie, a taką jest INNO, są pewne nienaruszane standardy jakości, za których nieprzestrzeganie grożą kary, ze zwolnieniami włącznie. Czy nasza polska obsada została już kiedyś za tak koślawe i koszmarne tłumaczenia zwolniona, a dziś siedzi gdzieś uwięziona i przymierając głodem "tłumaczy" przymusowo? Czy też zdania typu: "Za darmo 5 zablokowane Klejnoty Wiatru" są jakimś szyfrem? Potrzebujecie pomocy? Jeśli tak, napiszcie chociaż ze trzy zdania poprawnym językiem, a pomożemy.

Chyba, że to po prostu zwyczajny brak profesjonalizmu.
 

Don Flamingo

Baronet
100 złociszy za złotą skrzynke wezmą z pocałowaniem rączki, ale przetłumaczyć pare zdań na polski język... za dużo wysiłku :p
 

Dixaroc

Baron
Czy nasza polska obsada została już kiedyś za tak koślawe i koszmarne tłumaczenia zwolniona, a dziś siedzi gdzieś uwięziona i przymierając głodem "tłumaczy" przymusowo?

"Polska obsada" - Hahaha! Dobre sobie. Założę się, że wzięli jakiegoś nieszczęśnika z własnego kraju, albo z jakiegoś daleko od UE i kazali mu robić tłumaczenia. Po bieżących to mam wrażenie, że Google Translate by sobie lepiej poradził. Nie ma to jak cięcie kosztów.
 

Dixaroc

Baron
Tak z ciekawostek to wiem kto zajmuje się tłumaczeniem gry :)
I ta osoba jest zapracowana że o Jesu xd

Ale byś się zdziwił co to za "profesjonalista"
Dajesz, ciekawy jestem. Może podpierdzielę mu robotę, bo kasa mi się akurat przyda. Lepsze to niż pykanie w FoE w pracy ;)
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Niestety nie mogę tego powiedzieć bezpośrednio, że .... Bo shelian mi nie pozwala ale mogę za to zrobić ładny kolaż zdjęć :D


Wstawienie paru screenów z serwera dsc FOE :D (chyba nie jest jeszcze zabronione co nie?)

1712675813264.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry