Portrety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14871
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14871

Guest
Mam pomysł wprowadzenia pola w profilu gracza gdzie można było by podać swoją płeć. Po to żeby na przykład nie tracić kuponów w letnim kasynie, bo po co komuś portret na którym jest kobieta jak jest mężczyzną i na odwrót?:hide:
 

DeletedUser12062

Guest
Mniej więcej 30% graczy wśród moich znajomych ma akurat odwrotnie poustawiane....

-----------------
Brak Ankiety
"3. Do każdego tematu dodaj ankietę - Użytkownicy często komentują wskazując dobre i złe strony, a wybierając pozycję w ankiecie zmuszasz ich poniekąd do ostatecznej decyzji."
 

Auksacer

Wicehrabia
Może obecne rozwiązanie w FoE jest już przygotowane na nadchodzącą erę gender:D

A tak poważnie. Myślę, że to dobry pomysł. Jednak skoro do tej pory IG nie dało możliwości wyboru płci w grze, to pewnie nie dają, bo kłóci im się to z celami gry;) Jest to dość oczywista opcja, więc jeśli miałaby się pojawić, to pewnie już by była, a skoro jej nie ma, to IG musi mieć jakieś powody. Może nie chcą dawać tej opcji, bo z tą opcją gra mogłaby stać się za bardzo "społecznościowa". Może dla IG płeć w tej grze nie ma znaczenia. Poza tym o ile dobrze pamiętam, to pomysł wyboru płci w grze był wielokrotnie proponowany.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Może obecne rozwiązanie w FoE jest już przygotowane na nadchodzącą erę gender:D

A tak poważnie. Myślę, że to dobry pomysł. Jednak skoro do tej pory IG nie dało możliwości wyboru płci w grze, to pewnie nie dają, bo kłóci im się to z celami gry;) Jest to dość oczywista opcja, więc jeśli miałaby się pojawić, to pewnie już by była, a skoro jej nie ma, to IG musi mieć jakieś powody. Może nie chcą dawać tej opcji, bo z tą opcją gra mogłaby stać się za bardzo "społecznościowa". Może dla IG płeć w tej grze nie ma znaczenia. Poza tym o ile dobrze pamiętam, to pomysł wyboru płci w grze był wielokrotnie proponowany.

Bo nie daje sie takiego wyboru już prawie nigdzie bo jakąś płeć może być z dyskryminowana, niedługo jak w Ameryce będziemy wybierać z listy płci i przekonań tak długiej jak wschodząca gwiazda Afroamerykańskiego pochodzenia w NBA, tłumacze tak długa ze nie przeskoczysz.
Od razu pisze że chodzi mi o gierki tego typu, tym bardziej ze tu wybieramy Avatar bohatera a może ja chce władać mieczem? :D
 

DeletedUser14873

Guest
Lukis, popieram twój pomysł z jednego powodu;)
Czasami zdarza się nam wpadka (nie zdziwiłbym się gdyby każdemu), że piszemy sobie z osobą, która ma portret męski i piszemy np. "Dzięki kolego" a gracz odpisuję "jestem dziewczyną". To wcale nie jest fajne kiedy pomyli się płeć i dlatego dobrze by było zrobić w rogu znaczek (męski lub żeński) dla pewności z kim się pisze:p
A co do portretów mogą zostać takie jakie są bo jak by już były te znaczki w rogu to wtedy np. kobiety mogą ustawić sobie męski portret ;P
Pozdrawiam
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Co ja mam powiedzieć jak ja mam w nicku Natalia i piszą kolego, mimo portretu damskiego również?
A o suporcie nie wspomnę per Pan ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Wylosowałem 2 żeńskie avatary, więc kto mi zwróci te kupony?
 

DeletedUser14873

Guest
Portret, czy nick takie mają znaczenie właśnie... Ja też wiecznie jestem Panem ;/


Powiem ci szczerze, że twój nick "ashantess" ciężko rozróżnić, a właściwie wcale nie da się rozróżnić;/
 

DeletedUser3220

Guest
Portret, czy nick takie mają znaczenie właśnie... Ja też wiecznie jestem Panem ;/


Powiem ci szczerze, że twój nick "ashantess" ciężko rozróżnić, a właściwie wcale nie da się rozróżnić;/

Dlatego mam do kompletu żeński avatar i ikonkę żeńską ;P Ale ciągle ciężko ^^
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ktoś jest mężczyzną to NIE POWINIEN mieć na kole żeńskich awatarów.
Jeśli ktoś jest kobietą to NIE POWINIEN mieć na kole męskich awatarów.

Powinni wprowadzić ustawienie płci jak najszybciej, aby osoby nie traciły kuponów jeśli wylosują awatar niepasujący do ich płci.
 

DeletedUser3220

Guest
Jeśli ktoś jest mężczyzną to NIE POWINIEN mieć na kole żeńskich awatarów.
Jeśli ktoś jest kobietą to NIE POWINIEN mieć na kole męskich awatarów.

Powinni wprowadzić ustawienie płci jak najszybciej, aby osoby nie traciły kuponów jeśli wylosują awatar niepasujący do ich płci.

A co, jeśli ktoś chce mieć i żeńskie, i męskie?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie powinno się zabraniać ustawiać avatara jakiego się chce i to nie powinno się zmienić.
Jedyne, co można zrobić, to wprowadzić, tak jak tutaj na Forum, ikonki z oznaczeniem płci, i tyle. Ograniczanie wyboru nie powinno być rozwiązaniem.
 

DeletedUser12062

Guest
Dziękujemy za dyskusję ale temat zamykamy, nie posiada on ankiety a twórca tematu został zablokowany i jej nie doda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry