Porady w podboju Prowincji

  • Rozpoczynający wątek Dollar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wiem Przepraszam był już taki temat. Ale podpowiedzi są tylko i wyłącznie do prowincji Badakus. Dlatego właśnie założyłem ten temat. Jeśli by ktoś mógł to czy może mi podpowiedzieć (i innym graczom) jak przejść tę dzielnicę z 2 balistami 3 legionistami i 2 żołnierzami?? Sam starałem się już minimum 3 razy i za każdym razem korzystałem z poprzedniego zapisu (tzn wyłącz przeglądarkę i przerwij walkę:) ) Także jeszcze raz. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak można taką prowincję przejść?? A z racji tego że jest to temat w dyskusjach to proponuje nie mowić tylko o prowincji Paruuch ale i o kolejnych:)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Ok, na poczatek Ci powiem, ze nie musisz wylaczac przegladarki ;) na gorze po prawej, jest taki niebieski mały X, klikasz go, i bez strat opuszczasz walke;) i wracasz do mapy kontynentu ;D

na to, chyba użyłem 2 miotacze,3procarzy i 3 włóczników, na początku jak najszybciej rozwalasz balisty, pozniej zolnierzami sie zajmujesz;) wtedy procarzami rozwalasz legonistą metodą uciekania i atakowania ;) Jesli dalej by Ci nie wyszło, probuj kombinowac z tymi trzeba jednostkami ale z różną ilością za kazdym razem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

o To dobrze wiedzieć:) Znaczy że będę musiał zbudować miotacze...:/ Szkoda miałem nadzieję że sobie tego odpuszczę. A próbował to ktoś zrobić z żołnierzami?? I czy w ogóle warto jest ich produkować?? Bo dziś już bym ich miał i się zastanawiam czy warto jest wydawać na nich te wino i zaopatrzenie... I czy żołnierzy wymieniać za włóczników czy zostawić i jednych i drugich??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Miotacze będą jeszcze później potrzebne... Uważam, że warto produkować żołnierzy. Zresztą technologię trzeba odblokować. No chyba, że zamierzasz zostać w erze żelaza na wieki. :) Zostaw i jednych i drugich.
 

DeletedUser222

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Ja 8 włócznikami (czasem wstawiałem 2 procarzy) przeszedłem wszystkie prowincje Haadsrubaala. Nie ma potrzeby robienia miotaczy do końca prowincji z żelaza, później na średniowieczne już nie ma tak łatwo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Kolega wyżej dobrze mówi, wszystko zależy od taktyki. Włócznicy są bardzo dobrzy z kilku powodów:

- są tani
- szybko się produkują
- można dzięki nim nauczyć się taktyki
- dobre bonusy w obronie

Wszystko zależy od poruszania się po mapie, dobrego ustawiania i wiedzy jak porusza się AI
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

prawde mowiac, włócznicy to moja ulubiona jednostka, zaraz po łucznikach :) uzywam ich nawet do walki przeciwko wojskom z epoki średniowiecza;) tak na prawdę jeśli ktoś ma dobra taktyke, i umie rozegrać dobrze walke, to z włócznikami dużo nawojuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Najlepiej sprawdzają się właśnie przeciwko jednostką strzelającym, ich duża szybkość ruchu pozwala zdjąć jednostki strzelające zanim zrobią zamieszania w naszych szeregach ;)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

prawde mowiac, włócznicy to moja ulubiona jednostka, zaraz po łucznikach :) uzywam ich nawet do walki przeciwko wojskom z epoki średniowiecza;) tak na prawdę jeśli ktoś ma dobra taktyke, i umie rozegrać dobrze walke, to z włócznikami dużo nawojuje ;)

Hmm no to chyba masz rzeczywiscie dobra taktyke... ja gdzies przed prowkami z balistami zarzucilem wlocznikow, obecnie rozwazam porzucenie glazownikow, choc obawiam sie, ze lepiej wypadaja, czas prod. oraz efekt niz balisty, ktore jednak maja ten + ze walcza na 13 pol ale strata gorzej boli, wlasciwie skonczylem zelazo i glazy sa jak narazie de besciaki... :p swietnie sobie radza z katami rowniez.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Przejdźcie do jesieni średniowiecza z samymi włócznikami i miotaczami ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

Przejdźcie do jesieni średniowiecza z samymi włócznikami i miotaczami ;P

Nikt nie mówi, żeby aż tak robić, bo to raczej niemożliwe. Aczkolwiek do Wczesnego średniowiecza można dojść spokojnie używając tylko jednostek z epoki brązu. Oczywiście bez konnych ;)
 

DeletedUser314

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

A czego użylibyście na 5 żołnierzy, balistę i 2 łuczników.
Myślę żeby spróbować 4 wojowników + 4 balisty albo 4 wojowników + 3 balisty + włócznik.

Może macie jakieś inne sprawdzone pomysły? ;p


dobra już sobie poradziłem ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

A czego użylibyście na 5 żołnierzy, balistę i 2 łuczników.
Myślę żeby spróbować 4 wojowników + 4 balisty albo 4 wojowników + 3 balisty + włócznik.

Może macie jakieś inne sprawdzone pomysły? ;p


dobra już sobie poradziłem ;p

No jak masz balisty, to faktycznie, trudno sobie nie poradzic :)
 

DeletedUser314

Guest
Odp: Porady w podboju Prowincji

1 raz walczyłem z 8 naraz. A miałem walczyć w nocy więc wolałem się upewnić czy dobrze myślę bo zdobycie tego terenu odblokowywało mi powiększenie miasta a co za tym idzie mogłem produkować nowe surowce przez noc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry