Poradnik dla początkujących [EN forum]

  • Rozpoczynający wątek sinner
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

Dla osób, które rozumieją język angielski wstawiam link z poradnikiem dla początkujących*.
Myślę, że angielski to nie problem, każdy w szkole ma a jeśli czegoś nie zrozumie to pozostają translatory.


Link do poradnik tutaj.


* poradnik nie jest mojego autorstwa.

Pozdrawiam,


s.
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Jak ci się nudzi to przetłumacz ten poradnik ;)
Wtedy się przyda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Dzięki za linka ;) można było wcześniej w sumie ;) dla mnie nawet dobre newsy mogą być po chińsku, nie ma problemu. Kto chce ten skorzysta :) ps. polskie forum - polskie poradniki, to chyba słabe hasło ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Dzięki za linka ;) można było wcześniej w sumie ;) dla mnie nawet dobre newsy mogą być po chińsku, nie ma problemu. Kto chce ten skorzysta :) ps. polskie forum - polskie poradniki, to chyba słabe hasło ..

Nie ma sprawy winko :)

Na zdrowie.
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Proszę o spokój jesteśmy jedną wielką rodziną na tym forum i tak się traktujmy. Posty nic nie wnoszące do tematu zostały usunięte, ponowne spamowanie w temacie może zostać odpowiednio nagrodzone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Poradniki niezły zawsze się przydaje ale później to chyba jak zawsze rozwijanie jak kto uważa za słuszne ;] będę miał więcej czasu to przetłumacze i wstawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

No, dobrze by było gdyby to ktoś na polski przetłumaczył elegancko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Mozna uzywac przegladarki np google chrome- wystepuje opcja tlumaczenia na jezyk polski:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poradnik dla początkujących [EN forum]

Mozna uzywac przegladarki np google chrome- wystepuje opcja tlumaczenia na jezyk polski:)

Dokładnie :) całą stronę tłumaczy co mi się w tej przeglądarce podoba . Znajomość języka ang nie jest obowiązkowa i tłumaczenia tego wszystkiego i wklejanie na nasze forum, ale powiem, że nie był by to taki głupi pomysł zrobić taki poradnik na naszym forum dla innych graczy .
 
Do góry