Pomysł na nową perełke

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14598
  • Data rozpoczęcia

Czy taka perła jest potrzebna


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser14598

Guest
Witam dziś w pracy przypadkowo wpadł mi pomysł do głowy na nową perełke . Mianowice pewnie nie jeden z Was narzekał na limit w ilości posiadania znajomych . Proponował bym perełke która co poziom zwieksza + 5 osób możliwych do przyjecia do swojego grona znajomych . Perełka mogła by nazywać się Towarzyską Perełeczką ha ha . Co Wy na to pewnie nie przejdzie ale ja bym sie cieszyl z takiej perelki :)
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak lecz nie 5 znajomych co poziom a 1:) i wielkość perły 2x2 :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
W sumie pomysł nie jest zły i nie mieli by z tym tak dużo roboty jak z przerobieniem systemu znajomych jak już ktoś proponował ;)
Na tak.
 

DeletedUser3014

Guest
To nie jest pomysł na Perłę tylko pomysł żeby podwyższyć limit znajomych. Perły dają bardziej konkretne korzyści, podwyższenie limitu znajomych bezpośrednio nie daje korzyści żadnych.
 

DeletedUser14598

Guest
To nie jest pomysł na Perłę tylko pomysł żeby podwyższyć limit znajomych. Perły dają bardziej konkretne korzyści, podwyższenie limitu znajomych bezpośrednio nie daje korzyści żadnych.

I tutaj sie kolego mylisz posiadanie wiekszej ilości znajomych daje ogromne mozliwosci :)
 

DeletedUser13910

Guest
100% na tak! Strasznie irytuje mnie ten limit zapraszania :/
 

Auksacer

Wicehrabia
Ja odpowiem inaczej.
Jestem za celem tej perły - podniesieniem limitu znajomych (choć sam mam 10 znajomych i mi to niepotrzebne, ale wiem, że wielu ludziom dokucza ten limit), jednak żeby trzeba było perłę budować? Z tym nie mogę się zgodzić. Limit znajomych powinien zostać podwyższony przez programistów, bez konieczności budowy perły. To może zaraz niech IG wprowadzi limit wojska w "Zarządzaniu armią" i stworzy perłę podwyższającą ten limit? Albo niech wprowadzi perłę umożliwiającą dawanie prezentów? A może jakaś perła zwiększająca funkcjonalność gry (jakieś dodatkowe opcje w ustawieniach)?
Pewne rzeczy po prostu muszą zostać zmienione systemowo, nie poprzez jakieś dodatkowe budynki i dziwię się, że w ogóle taki pomysł musiał powstać.
 

DeletedUser13910

Guest
Powstał dlatego, że pomysły dotyczące zwiększenia limitu znajomych jeszcze nie zostały wprowadzone i chyba nie zostaną.
 

DeletedUser

Guest
jak nie perła to może dodać możliwość zwiękrzania znajomych za czas gry np gracz który gra miesiąc może dodać 40 a gracz który gra 60dni 80znajomych i tak zwiększać co 30dni o jakąś kwotę np później po 5-10 na miesiąc
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
NIE
Każda epoka ma już swoją perłę a gdyby FoE potrzebowału pomysłu to by się zapytali.
Co nie przeszkadza, by próbować proponować. Jeśli coś jest zgóry zaplanowane przez development to wtedy nasi CM'i o tym piszą i zamykają takie pomysły.
Już tak było i jeśli będzie trzeba to znowu się przydarzy :)
 

DeletedUser12062

Guest
Wolę inny bonus z pereł jak choćby ten ze skróceniem czasu produkcji... Dlatego jestem na nie. To mi się nie przyda za to ten inny pomysł zdecydowanie.
 

DeletedUser8110

Guest
Hmmm... A nie będzie za łatwo jak nagle będzie można się w połową świata "znać"?
 
Do góry