[Eventy] Pomysł na event

  • Rozpoczynający wątek Deleted member 18572
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hej co myślicie gdyby w przyszłości zrobić event o tematyce Egiptu? nagrodą główną mogłaby być piramida Cheopsa produkująca pr, a pozostałe dwie mniejsze piramidy w połączeniu z tą dawałyby potężne bonusy np do produkcji czy obrony/ataku, Moim zdaniem super by to wyglądało, ale musiałby to ktoś kumaty przemyśleć. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
ja preferuje oryginalne rozwiazanie jakie bylo - czyli 1 budynek jeden bonus

a te udziwnienie jakie wprowadzili z setowymi budynkami mi sie nie podoba i to BARDZO
za duzo liczenia i kombinowania i przeliczania na ŚW / Studnie / zakątek mówców czy budynki kulturowe

a itak w/w budynki daja przewaznie lepsze bonusy niz setowe zestawy. i mam dodatkowo te bonusy ktore chce i nie mam tych ktorych nie chce.

Bonus w postaci 5 towarow / 24h to kpina i zart z graczy. Dlaczego?
otoz 1. Budynki produkcyjne daja minimum 20.
2. ilosc towarow jakie sie kupuje na targowisku czy za PR liczony jest w tysiacach jesli nie dziesiatkach tysiecy, przy takich liczbach 5 towarów tonawet se tym tylka nie podetre...
zadowolenie laczne na kratke jest z 15x mniejsze niz te z kultury za diamenty...
itd itd
lanie to wyglada i na tym sie konczy...

co do pomyslu:

Na TAK jesli:produkcja PR na kratke dla 3 budynkow = minimum tyle co AO dla danego poziomu(7 poziom, 7 pr, 49 kratek) i taki sam postep przy poziomach (+1PR / poziom)
Pozostale bonusy dla 2 perel podobne lub lepsze niz zakatek mowcow i drzewko majowe duze z arktyki na poziomie 1.

Na NIE: w kazdym innycm slabszym przypadku.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się że byłoby to ciekawe, zawsze coś innego a jeszcze nie było o tym eventu :) Jeszcze nasuwa mi się pomysł wieży Eiffla jako perły architektury :) :p:p:p
 
Do góry