Pomoc dla gracza Maniek229

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12552
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12552

Guest
Drodzy gracze,

W dniu wczorajszym jeden z najlepszych i najbardziej lubianych graczy świata F, mój "brat" w FoE stał się obiektem nieoczekiwanego ataku. Podczas jego nieobecności w domu członek najbliższej rodziny, w przypływie impulsu skasował mu prawie całe miasto. Maniek229 poświęcił ok. 10 miesięcy i naprawdę bardzo dużo pieniędzy żeby osiągnąć swoją bardzo mocną pozycję. Pomijając powyższe Maniek229 zawsze dawał z siebie maksimum dla gidlii. w których był, nigdy nie odmawiał pomocy dzięki czemu w wielu innych gildiach nawiązał bardzo solidne znajomości. Dla mnie gra z Mańkiem zawsze byłą ogromną przyjemnością i gdyby nie jego osoba na pewno tak mocno nie zaangażowałbym się w uczestniczenie w FoE.
Przez 7 lat grania w gry przeglądarkowe dwukrotnie spotkałem się z sytuacjami, w których bardzo mocni gracze tracili w ciągu minuty dorobek całej gry. W obu tych przypadkach (nadmieniam, że były to inne gry niż FoE) utrata wypracowanych osiągnięć była wynikiem chwili słabości właściciela konta ale za każdym razem twórcy gry stawali na wysokości zadania. Dzięki temu wiem, że istnieje możliwość cofnięcia negatywnych skutków różnego rodzaju ataków. Obecna sytuacje jest odmienna jedynie o tyle, że to nie Maniek229 skasował swoje miasto ale zrobił to ktoś inny logując się w jego domu na jego konto.
Od razu po tym wydarzeniu napisałem na support aby wsparli chłopaka, a i sam Maniek229 opisał całą sytuację i poprosił support o pomoc. Niestety odpowiedzi jakie otrzymaliśmy nie wzbudzają w nas optymizmu. Maniek został poinformowany, że sprawa zostanie przekazana wyżej ale nie ma co liczyć na odbudowę całego miasta, a mnie z kolei zasugerowano, że nie jest moją sprawą to co dotyka innych graczy.

Zwracam się więc z prośbą do każdego z Was abyście wsparli Mańka w tej trudnej chwili i solidaryzując się z nim spróbowali wywrzeć nacisk na twórcach gry aby zwrócili mu w całości to co stracił. Każdy kto może niech napisze w nazwie swojego miasta "JESTEM Z MANIEK" (jedyna sensowna konfiguracja, która mieści się z limicie liter w nazwie miasta) oraz napisze ze swojej strony zgłoszenie do supportu aby pomógł Mańkowi.

Do supportu z kolei mogę napisać tylko tyle, że każdy powinien wykazać się ludzkim odruchem i pomóc drugiemu człowiekowi. Jeżeli jednak ta gra ma się opierać jedynie na bezdusznych regułach, które obecnie prezentujecie to na pewno Maniek229 nie będzie jedynym graczem, którego "stracicie". Z mojej strony na pewno nie wpłynie do kas IG ani 1 zł, dopóki nie zostanie okazana należna pomoc "mojemu przyjacielowi z FoE". Może nie jest to dużo ale liczę, że nie będę jedynym, który myśli podobnie.

dziękując każdemu graczowi za przyszłą pomoc, łączę wyrazy szacunku.

Łukasz - Kaiju83
 

DeletedUser9456

Guest
Co nam da wsparcie Mańka, skoro developerzy będą mieli gdzieś to? Mowa tu o stronie niemieckiej nie polskiej, bo polski support nic tu nie zdziała...

Jednak wyrazy współczucia.
 

DeletedUser3220

Guest
To nie jest przypadek do dyskusji na Forum. Jeśli ucierpiał konkretny Gracz, to on powinien zgłosić się do Supportu i przedstawić sytuację. W chwili, kiedy robią to inni, niestety... "Ludzie odczucia" niczego nie zmieniają, ponieważ wciąż jest to sprawa dotycząca jednego z Graczy i tylko z nim możemy na ten temat rozmawiać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry