[Inne] połaczenie dwóch eventów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18796
  • Data rozpoczęcia

czy to jest możlwe


  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser18796

Guest
Witam zastanawiam się od dłuższego czas czy jest możliwość do wydarzenia dodać event historyczny np wiosenne wydarzenie i historia Musahiego Miyamoto lub do wydazenia helloweenowego historia Drakuli bardzo proszę o komentowaniei głosowanie
 

kasia2389

Arcyksiążę
To świetnie, że podzieliłeś się z nami swoimi przemyśleniami, nie ma nic bardziej interesującego jak podglądanie wewnętrznego życia innych osób.


A co do połączenia, to zdecydowanie możesz już przestać się nad tym zastanawiać, to głupkowaty pomysł, tylko jeden ewent na raz, to taka zasada.
 

DeletedUser222

Guest
To świetnie, że podzieliłeś się z nami swoimi przemyśleniami, nie ma nic bardziej interesującego jak podglądanie wewnętrznego życia innych osób.

A co do połączenia, to zdecydowanie możesz już przestać się nad tym zastanawiać, to głupkowaty pomysł, tylko jeden ewent na raz, to taka zasada.
Ja również podzielę się przemyśleniami. Zastanawiam się, czy chamstwo w większości wątków na forum to dla Ciebie sposób na odreagowanie jakichś frustracji w życiu osobistym, czy po prostu nie potrafisz inaczej rozmawiać?
 

astrotaurus

Hrabia
niemądre i niepasujące pytanie w ankiecie.
niewątpliwie jest takie coś możliwe, tylko po ki chwost?

W FoE od dawna już event event eventem pogania, jaka nowa wartość miałaby wyniknąć z tego, że każdy event by opowiadał historyjkę z dziesięciu historyjek i ośmiu dziedzin naraz?
 

DeletedUser20269

Guest
do wydazenia helloweenowego historia Drakuli
To poproś FoE żeby zamiast normalnej fabuły zrobili historie drakuli, że ten dyniogłowy Jack czy jak mu tam poleciał na księżyc, spotkał tam teletubisie i powiedział że wróci dopiero na przyszły event hallowenowy bo mu się nie chce wracać bo teletubisie i żywe galaretki go szanują.:D
A tak na poważnie: nie da się zrobić dwóch eventów na raz.
Możesz eventualnie wpleść coś o drakuli jak tak ci zależy. Chyba że FoE doceni twój pomysł i zrobi cały hallowen o drakuli.;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20269

Guest
Ja również podzielę się przemyśleniami. Zastanawiam się, czy chamstwo w większości wątków na forum to dla Ciebie sposób na odreagowanie jakichś frustracji w życiu osobistym, czy po prostu nie potrafisz inaczej rozmawiać?
To jest typowy sarkazm. Wiadomo, że nie ma na celu nikogo urazić, ale niektóre osoby tak to odbierają.
Czyli krytyka na wesoło. Zresztą połączenie eventów wydaje się śmieszne i jak to ktoś wyżej powiedział : 20 historyjek w jednym evencie.
 

DeletedUser19629

Guest
Wszystkie eventy mają wiele do życzenia.Ten obecny-karnawałowy także.Mam 4 ulepszenia Piazza wieży zegarowej tylko że o wieży to mogę pomarzyć. Modki pomyliły chyba kolejność.Poza tym w "przechowalni" mam masę budynków z poprzednich eventów. Może by tak w nagrodę rozszerzenie miasta ?
 

DeletedUser222

Guest
A po co losowałeś ulepszenia wieży zegarowej, skoro brakuje Ci budynku?
Na koniec eventu będą jeszcze 3 zestawy budynków/ulepszeń (1 z zadań, 2 z ligi), więc będzie można sobie dobrać brakujące elementy, a teraz spokojnie upolować kilka ŚW :)
 
Do góry