Pola chwały .Błąd???

Status
Zamknięty.

jarekb11

Szlachcic zagrodowy
Witam mam pytanie . W jaki sposób/na jakiej podstawie są dobierane gildie w polach chwały??
Dlaczego w tej samej lidze jest gildia top 14 w rankingu na św . Jaims oraz gildie top 95 czy poniżej 100??
 

Johnny McBride

Wicehrabia
jarekb11 napisał:
Witam mam pytanie . W jaki sposób/na jakiej podstawie są dobierane gildie w polach chwały??
Dlaczego w tej samej lidze jest gildia top 14 w rankingu na św . Jaims oraz gildie top 95 czy poniżej 100??

bo w diamentowej lidze są już prawie wszystkie aktywne gildie. Ta liga nie jest już żadnym wyznacznikiem siły, tylko aktywności i jest totalnym wypaczeniem całej idei pól chwały. Do znudzenia będę przypominał oficjalny komunikat twórców FOE, który mówił :

System ligowy

Aby upewnić się, że nie będzie rażących różnic między uczestniczącymi w Polach Chwały gildiami, wprowadzamy System ligowy złożony z pięciu odrębnych kategorii ligowych: miedzi, srebra, złota, platyny i diamentu. Gildie, które dopiero rozpoczynają walki w Polach Chwały zostaną umieszczone w lidze Miedzianej.

a co mamy obecnie ? no właśnie mamy takie rażące różnice między uczestniczącymi w polach chwały gildiami w ramach jednej ligi. Jak bardzo ten system jest zły, pokazują sytuacje gdzie do diamentu trafiają już gildie jedno bądź dwuosobowe, albo takie które w dwa tygodnie przejęły całe dwa sektory w platynie a trafiają do diamentu bo reszta gildii w platynie w ogóle nie uczestniczy w polach. Oczywiście takie sytuacje są na rękę mocnym gildiom które mając słabych przeciwników mogą do woli wymieniać się sektorami i farmić tysiące punktów dziennie , tylko pytanie czy o to chodziło twórcom gry kiedy wprowadzali tą funkcjonalność.

Zmiany na polach są potrzebne na już, bo społeczność FOE kurczy się w zastraszającym tempie, wiele osób odchodzi, mńostwo gildii się rozpada bo trafiają do diamentu i nie mają żadnej siły przebicia i są blokowani natychmiastowo przez układ i mają z głowy pola na dwa tygodnie. Efekt jest taki że potem dwie gidlie mają zabawę i farmę a reszta patrzy. Szczerze mówiąc moja opinia jest taka że w obecnej formie pola chwały to ogromny rak który zabije tą grę jeśli nic się w tym systemie nie zmieni

jarekb11 napisał:

pola.jpg
 

Persarum Rex

Zablokowany
Oczywiście takie sytuacje są na rękę mocnym gildiom które mając słabych przeciwników mogą do woli wymieniać się sektorami i farmić tysiące punktów dziennie , tylko pytanie czy o to chodziło twórcom gry kiedy wprowadzali tą funkcjonalność.
Wygląda na to że Inno Games jako jedna z niewielu firm "docenia" stałych klientów przy "przedłużeniu umowy" - żart ;) a poważnie masz rację Johnny McBride myślę że ludzie odejdą z gry jeśli nie będzie zmian.
 

Arox

Baron
bo w diamentowej lidze są już prawie wszystkie aktywne gildie. Ta liga nie jest już żadnym wyznacznikiem siły, tylko aktywności i jest totalnym wypaczeniem całej idei pól chwały. Do znudzenia będę przypominał oficjalny komunikat twórców FOE, który mówił :
Może... ale od czasu wydania poł chwały nic się nie zmieniło... i na razie się na to nie zanosi...
 

kasia2389

Arcyksiążę
bo społeczność FOE kurczy się w zastraszającym tempie, wiele osób odchodzi,
Ale masz na poparcie tego jakieś dane?
Takie bzdury czytam na forum od siedmiu lat.

1614095547126.png

To całkowicie normalne, że jedni odchodzą inni przychodzą.

a poważnie masz rację Johnny McBride myślę że ludzie odejdą z gry jeśli nie będzie zmian.
Dajcie przykład, stańcie na czele odchodzących.
 
Ostatnia edycja:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Odpowiedź na pytanie została udzielona, a dalszą dyskusję co do zmian w polach chwały można prowadzić w jednym z pozostałych wątków, które na forum już istnieją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry