Pogi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6

Guest
Witam,

Z teamu w tym dziale brakuje chyba tylko mnie więc wypada to nadrobić.

Mariusz, lat 27. Mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Warszawą.
Obecnie pracuję w branży ubezpieczeniowej ale rozglądam się za ciekawszym zajęciem. Od blisko dwóch lat szczęśliwie zakochany.:p Interesuję się polityką, historią, sportem oraz grami online. Przez długi czas grałem w plemiona na świecie 5 z powodzeniem utrzymując się w pierwszej dziesiątce graczy. Gracz The Westa, gry która wciągnęła mnie chyba najbardziej i w której mogę pochwalić się pewnymi sukcesami. Kto gra na świecie pierwszym może kojarzyć mój nick;)

Od czasu do czasu lubię przeczytać dobrą książkę. Kibic dwóch pruszkowskich drużyn koszykarskich (żeńskiej i męskiej). W miarę możliwości staram się być na każdym meczu.;)

Z chęcią odpowiem na Wasze ewentualne pytania.

Pozdrawiam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pogi

Standardowe pytanie, dlaczego FoE? :)
Jaka funkcja tutaj?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pogi

Na swiecie 5 tez jako Pogi grales? cos kojarze tylko nie wiem skad;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pogi

Standardowy zestaw pytań :)

1 Ulubiony kolor?
2 Kolor oczu?
3 Kolor włosów?
4 Kolor skóry?
5 Jaki wzrost?
6 Waga?
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Pogi

@sinner
Po 4 latach i 6 miesiącach spędzonych w teamie plemiona.pl i propozycji złożonej przez Bartka zdecydowałem się na zmianę projektu. Zmiany w tym, co robimy i czym zajmujemy się na co dzień co jakiś czas są potrzebne i mogą wpłynąć pozytywnie. W plemionach wiele się nauczyłem, liczę że praca przy Forge of Empires da mi równie (a może i więcej) tyle przyjemności i satysfakcji.
W chwili obecnej (podobnie jak moje koleżanki i koledzy z teamu) zajmuję się zarówno grą, jak i tym forum.

@-=mike=-
Tak, grałem pod nickiem Pogi;)

@Kitsune20
1. czerwony
2. zielone
3. blond
4. Z dużym prawdopodobieństwem zaryzykuję stwierdzenie, że taki jak Twój:)
5. 182
6. Chudzina :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pogi

Wreszcie jakiś czarnoskóry gra i nie jestem sam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pogi

Kojarzę z plemion :D
Wgl to witam. W kosza grasz czy tylko oglądasz ?
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Pogi

Możesz mnie kojarzyć, z tym że ostatnim światem, na którym aktywnie grałem w plemiona był wspomniany s5. Koszykówkę tylko oglądam, wieki w nią grałem (ostatnio chyba w podstawówce);)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pogi

Widzę, kolejny członek teamu już w odpowiednim wieku dlatego mam pytanie z ciekawości.
Prawde mówiąc wydawało mi się, że gry komputerowe mówiąc ogólnie jeśli chodzi o adminowanie, supportowanie itd to raczej zajęcie dla grona młodszych osób tak do 25lat. Ciekawi mnie więc co ciebie niewiem czy zmusiło lub zachęciło do pracy przy takich projektach InnoGames.
Wiesz nie chodzi mi o to, że jesteś już za stary czy coś, tylko chodzi mi o to,że w twoim wieku ludzie raczej zajmują sie już normalnym życiem, rodzina praca obowiązki i w wolnych chwilach rozrywka grając w gry. Natomiast ty jak to napisałeś "szczesliwie zakochany" zajmujesz się działalnością w InnoGames.
A tak wgl to fajnie, że w teamie są właśnie takie osoby bo jednak wiek ma znaczenie a wasza ekipa w waszym wieku jest świadectwe porządnego teamu nie takiego który albo po tygodniu sie rozpada albo jak to w innych grach admin 17lat dający ludziom itemy za smsy bo "to jego kolega".

Mam nadzieje że zaspokoisz mojaciekawość :D :p
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Pogi

@kamal
Właściwie to nic. Wiele się nie zmieniło od Twojego zakończenia gry. Na forty dalej monopol ma =V= a SAA poradzić sobie z tym nie może:)

@eXodus
Postawiłeś interesujące pytanie.;) Grami online zacząłem interesować się dosyć późno (mając około 19-20 lat), jak na dzisiejsze standardy. Na początku 2007 roku natrafiłem zupełnie przez przypadek na pierwszą grę IG - plemiona. Ponieważ zawsze zastanawiało mnie, jak takie gry wyglądają "z drugiej strony okna", zauważając pewnego dnia informację o poszukiwaniu osób do zespołu plemiona.team nie zastanawiałem się długo i wysłałem zgłoszenie:) Z jednej strony była to ludzka ciekawość, z drugiej chęć poznania nowych ludzi. Miałem wtedy dopiero co skończone 23 lata, więc łapałem się w przedstawionych przez Ciebie widełkach. Ale fakty są trochę inne. Nie jest to zajęcie wyłącznie dla ludzi młodszych. Ktoś tam ostatnio wyliczył średnią wieku w plemiona team i jest ona wyższa niż 25 lat, miałem przyjemność współpracować z ludźmi po czterdziestce, mającymi ustabilizowane życie prywatne i zawodowe.:) Na szczęście sam, jak na razie potrafię pogodzić pracę, życie prywatne i zajmowanie się grą, jedno nie przeszkadza mi w drugim.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pogi

Pogi wiem bo ja zawsze mam ciekawe pytania ;P
A akurat bardzo mnie to interesowało.
No niepowiem jak to napisałeś "na dzisiejsze standardy" naprawde późno zacząłeś ale mimo to nie jest wcale źle bo mając te 19-20lat jesteś już w pewien sposób "ogarniętym" człowiekiem i wiesz co i jak.

"Ponieważ zawsze zastanawiało mnie, jak takie gry wyglądają "z drugiej strony okna", zauważając pewnego dnia informację o poszukiwaniu osób do zespołu plemiona.team nie zastanawiałem się długo i wysłałem zgłoszenie Z jednej strony była to ludzka ciekawość, z drugiej chęć poznania nowych ludzi."
Co do tego fragmentu twojej wypowiedz, powiem szczerze domyślałem sie tego a wiesz dlaczego? Sam tak mam bo prawde mówiąc ciekawi mnie i to bardzo jak właśnie takie gry są budowane jak to wszystko wygląda a przede wszystkim można poznać naprawde świetnych ludzi i to nie tylko członków teamu ale także wielu innych.
Nie raz próbowałem do teamów lepszych sie dostać no ale niestety raz nawet wysłałem zgłoszenie na plemionach ale bez odpowiedzi ;P

Oczwiście wiem, że to nie tlyko dla młodych ludzi ale sam przyznaj, że znaleźć ludzi już nie mówiąc o graczach ale o teamie składającym sie z "poważnych" ludzi w poważnym wieku a nie taki, że 5 na 6 członków ma poniżej 16lat a jakiś tylko zwykły moderatorek ma 24.
I naprawde dobrze wiedzieć, że istnieją takie właśnie teamy z takimi ludzmi bo wtedy widać, że jest to naprawde ogarnięta administracjatrzymająca sie zasad i głównie tego, że admin to admin i nawet rodzina nie ma prawa w to ingerować tak jak w temacie marsza sobie zażartowałem, że jak bym poderwał jego córke to bym miał wtyki wtedy. Rozumiesz co mam na myśli.
A tak na marginesie to jakaby to nei była gra nawet naprawde dorośli ludzie mogą grać mój tato np gra sobie w metina 80+ sura bm, plus inne przeglądarkowe w tym The West od Inno ;P ale nie znam nicku ;/

I dobrze, że ptorafisz pogodzić prace z życiem osobistym bo to jest najważniejsze moim zdaniem w życiu. Praca nie może w żaden sposób ingerować w życie prywatne człowieka ani na odwrót. Tak samo jak stosunki międzyludzkie nie mogą być mieszane zawodowe z prywatnymi. Praca to praca tam jesteś inaczej postrzegany jako pracownik a wżyciu jako mąż, ojciec, przyjaciel.
Nawet własna matka jeśli jest twoją szefową ma prawo cie naprawde ostro "dowalić" i nawet wywalić z roboty na zbity pysk ale w domu to będzie tlyko twoja kochająca mama. Także to mi sie już w tobie podoba, że sobie z tym radzisz. Widze, że trafiłem na kolejną ciekawą osobę na tym forum i będzie sie ciekawie prowadziło dyskusje :).


Dobra koniec spamu xD
Teraz czas na pytanie ;P

Czy swoją prace - uważam, że moge to tak nazwać - w Inno jako członek teamu uważasz bardziej jako pewnego rodzaju właśnie prace, obowiązek coś co musisz robić ze względu na swoją pozycje czy jest to raczej dla ciebie przyjemność, coś co robisz bo po prostu to lubisz lub niewiem jest to jakieś zajęcie na zabicie wolnego czasu?
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Pogi

Swojej pracy w teamie FoE nie traktuję jako obowiązek. Nikt mnie nie przymusza, bym się tym zajmował. Jednak uważam, że jeżeli już się do czegoś zobowiązałem, to muszę w to włożyć trochę wysiłku i swojego wolnego czasu, którego nie mam znowu tak bardzo dużo.;) Robię to z czystej przyjemności, bo po prostu lubię.:) Gdyby tak nie było, nie zajmowałbym się tym już tyle czasu.

Oczwiście wiem, że to nie tlyko dla młodych ludzi ale sam przyznaj, że znaleźć ludzi już nie mówiąc o graczach ale o teamie składającym sie z "poważnych" ludzi w poważnym wieku a nie taki, że 5 na 6 członków ma poniżej 16lat a jakiś tylko zwykły moderatorek ma 24.

W teamach gier InnoGames nie uświadczysz osób mających poniżej 18lat.;)



Nie wiem z kim mam przyjemność, bo nicka nie kojarzę. Uświadom mnie jak możesz.:)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pogi

I bardzo dobrze, że traktujesz to jako zwykłą przyjemność. Wiadomo pewne obowiązki są ale to oczywiste mimo wszystko liczy sie to aby robić coś co sie lubi i z przyjemnością :).

"W teamach gier InnoGames nie uświadczysz osób mających poniżej 18lat." to już też akurat wiem od Silverka ;P. I właśnie o to mi chodzi.


Czytając twój 1 post nie doczytałem jednego - jaki masz wyuczony zawód i czy w tym zawodzie masz jakąś prace stałą i czy zawód jaki masz jest dla ciebie satysfakcjonujący tzn czy wybrałeś i zdałeś swój zawód bo ciebie to interesowało czy tylko dlatego, że nie było innych kierunków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pogi

Witaj:), na wescie tylko swiat 1?.. bo widze na huronie taki sam nick:p
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Pogi

@eXodus

Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne a obecnie pracuję w departamencie ubezpieczeń jednej z firm ubezpieczeniowych. Czy jestem zadowolony ze swojej pracy? Nie do końca i szukam sobie innego zajęcia, może nie na siłę i gwałt ale jak znajdę coś ciekawszego, to po obecnej pracy płakać nie będę.

@czczarnulka
W The Wescie gram tylko na s1. Konto na Huronie również jest moje ale zaglądam tam sporadycznie, właściwie tylko, by je podtrzymywać przy życiu.:)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pogi

No to widze, że ładnie prace dobrą po tym masz napewno.
Heh to widze, że nie zbyt ciekawie w obecnej pracy pewnie małe zarobki i ludzie nie tacy ;P.
A skoro myślisz nad nową pracą to chcesz coś tego typu co obecnie jakieś ubezpieczenia czy w czegoś zupełnie innego suzkasz?
 

DeletedUser

Guest
Pogi, Pogi? Coś dzwoni, nie wiem tylko gdzie. W sumie jestem już w wieku wczesnej sklerozy i pamięć już nie ta ale jeszcze czasem coś zaskoczy.
Ten nick kojarzy mi się z Plemionami... i chyba nawet dostałam bana od admina o takim nicku xD
 
Do góry