Podsumowanie

  • Rozpoczynający wątek Zieloony
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Gram w tą grę już chwilkę i myślę, że wypadałoby ją podsumować.
Krótko : Gra jest dobra, grałem sobie spokojnie, rozwijałem,budowałem. Wszystko było świetnie, silnik nowy, wszystko dobrze przemyślane jednak jedna rzecz jako jedna w tej grze jest całkiem nieprzemyślana - system walki.
Kilka absurdów:
Komputer ma większe szanse na obronienie się. Zająłem chyba 9 prowincji i nie pamiętam ani razu żebym się obronił CAŁKOWICIE od ciosu. Efektem jest to, że wybierając najlepszą armie i grając max. strategicznie zgodnie z terenem i strategiami zawartymi w FAQ przegrywam każdą bitwę teraz.
Co to z sobą niesie ? Nie podbijam kolejnych terenów co uniemożliwia rozwijanie mojego imperium. Proponuję szybko edytować system walk, lub jednostki w prowincjach, bo gra staje się nudna - robie wojska, przegrywam, robie wojska [...]. To tworzy monotonię i coraz mniej spędzam czasu na grze którą tak sobie uwielbiłem za nowy silnik i klimat.
 

DeletedUser1488

Guest
Czyżby kolejny Guanabana? Po pierwsze mogłeś dać to w Pomysły. Facet od tego to jest by poziom trudności rósł ciekawe co zrobisz jak rozwalisz wszystkich a potem "gra fajna ale nuda bo nie ma już co podbijać". Jeżeli chcesz łatwe i szybki walki pograj sobie nie wiem w Lion Kinga. Jak ci nie idzie poczekaj na lepszą armię, negocjuj lub męcz się z walką i nie marudź jakby ci cuksa zabrali.
 

DeletedUser101

Guest
To, że walka Ci nie idzie to nie powód, że mają ją zmienić. System walki może nie jest idealny ale jest dość niezły. Jakoś sobie poradziłem, wystarczy tylko chcieć. Nie dajesz rady? Poczekaj na nowe jednostki. Nikt Cie nie goni, żebyś w tydzień podbił całą mapę. Każda bitwa jest inna, dlatego nie możesz atakować ciągle tymi samymi jednostkami. Jak nie radzisz sobie 6 łucznikami i 2 włócznikami (przykład) to zaatakuj samami łukami albo włócznikami.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli nadal masz problem, To pusc na forum, jaki skład atakujesz, lub poszukaj w juz istniejacych postach porad jak sie ustawić. Wszystkie składy sa do pobicia. Prawdopodobnie są tacy, którzy podbili wszystkie prowincje, więc głowa do góry i kombinuj :)
 
Do góry