[Inne] Podsumowanie aktywności-lista zdobytych nagród

Podsumowanie zdobytych nagród


  • W sumie głosujących
    16

Legenda wojownika

Wicehrabia
Proponuje dodanie do gry , listy ,która wyświetlałaby wszystkie nagrody jakie udało nam się zdobyć w : Gildyjnych Polach Chwały , Wyprawie Gildii i Ewentach ,tuż po ich zakończeniu. Również można takie statystyki wprowadzić do pereł :Zamku Himeji , Świątyni reliktów czy Kosmicznym transporterze , tylko tutaj podsumowanie odbywałoby się raz na miesiąc.
Myślę ,że jest to ciekawe i nie skomplikowane do wprowadzenia ,a możliwe ,że lista zachęciłaby niektórych graczy do nieco większej aktywności.
 
Pomysł wart rozważenia... Zwłaszcza, że czasami nagrody po prostu znikają, a tak można by było sobie sprawdzić, czy się zgadza. Oczywiście głos na TAK.
 

MaPS

Szlachcic
W świetle ostatnich zmian GPC, które mocno ograniczą aktywność graczy, uważam, że wątek jest do zamknięcia.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W świetle ostatnich zmian GPC, które mocno ograniczą aktywność graczy, uważam, że wątek jest do zamknięcia.
bo?
500 walk dziennie kazdy moze zrobić. Ja jestem powalony i duzo siedze, a rzadko kiedy robiłem w gildii więcej (w ciągu dnia)
więc bez przesady.
licznik nagród dalej by sie przydał.
 

MaPS

Szlachcic
bo?
500 walk dziennie kazdy moze zrobić. Ja jestem powalony i duzo siedze, a rzadko kiedy robiłem w gildii więcej (w ciągu dnia)
więc bez przesady.
licznik nagród dalej by sie przydał.
Bo.

Dla początkujących graczy jest to nieosiagalne. Do tej pory mogli klikać na darmowkach i się rozwijać. Jak ktoś robi 25 oporu, to ile teraz zrobi walk? 150 max. I całkowicie dyskryminuje nowych, co spowoduje brak ich dopływu do gry.
 

MaPS

Szlachcic
Samo przeniesienie testów na serwery komercyjne ("przez 6 sezonów, zastrzegamy możliwość zmiany balansu") świadczy o tym, że aktywność na GPC na becie zdechła.
 
I uważasz, że fakt, iż osoba mająca 10 mln pkt jest w stanie zrobić więcej walk od osoby mającej 1kk jest dowodem na balans gry?
 

MaPS

Szlachcic
Punkty nie grają. Ale zmiana ewidentnie utrudnia grę początkującym. Ja swoje walki zrobię
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Bo.

Dla początkujących graczy jest to nieosiagalne. Do tej pory mogli klikać na darmowkach i się rozwijać. Jak ktoś robi 25 oporu, to ile teraz zrobi walk? 150 max. I całkowicie dyskryminuje nowych, co spowoduje brak ich dopływu do gry.
a jakie ma to znaczenie dla spisu nagród? xD
bo początkujący mało zrobią to spis nagród jest zbędny? czy kolega zakładki pomylił dyskusyjne? xd

do tego zmniejszyli trudność walk, więc też zwiększy się max opór dla każdego
 

Marik

Książę
Eventy co 20 dni i nagrody lecą, a wy tu znowu z tekstami słabi tyle nie zrobią... Nieogarnięci jak już. Nie ma takiej zmiany która sprawiłaby że takie osoby nagle zrobią skok w rozwoju. Problem nie leży w grze, ale poszczególnych graczach. A co do pomysłu całkiem ok, zwłaszcza po każdym sezonie gpch
 

MaPS

Szlachcic
Niezadowolenie nowych graczy wyrażają zarzadzajacy gildiami, które takich przyjmowały oraz ludzie myślący perspektywicznie. Wcześniej można było wziąć gracza na wychowanie, wystarczyło, żeby był aktywny. Teraz taki gracz będzie balastem i skazany na dołączenie do słabej gildii, gdzie nikt mu w niczym nie pomoże i nieczego nie nauczy. Skutek będzie taki, że ten nowy zrezygnuje z gry. Brak napływu nowych do gry spowoduje jej upadek. Wy serio chcecie się kisić we własnym sosie?
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Co jest najlepsze niezadowolenie nowych graczy wygłaszają ci z dłuższym stażem. Tak swoją drogą to jest temat dotyczący licznika nagród, a nie uciśnionych przez IG poprzez nowe gpch nowicjuszy.
Dokładnie . Wracając do tematu . głosy na nie , argumentowane nowymi gpch są absurdalne . Po pierwsze na gpch nadal ,można uzyskać dużo nagród , które byłoby fajnie podsumować . A po drugie temat nie dotyczył tylko podsumowania gpch , ale również WG , ewentów i pereł .
 
Do góry