[Komunikacja] podglad perel w ratuszu z mozliwoscia usuwania perel

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

co bys wolal?

  • Opcja usuniecia perly z podgladu - calkowicie

    Głosy: 15 26,8%
  • Opcja ukrycia niechcianych pereł z podglądu (mozliwosc zobaczenia ich pozniej )

    Głosy: 37 66,1%
  • Bez zmian - na nie

    Głosy: 4 7,1%

  • W sumie głosujących
    56

DeletedUser

Guest
czesto jest tak ze przez regulamin gildii msimy doda PR na np rusztowanie gildii,
lub tak ze placimy komus PR za towar

wtedy nam taka perla " wisi" w histori czasem chwile a czasem nawet pare miesecy - mnie to osobiscie cholernie drazni

moj pomysl jest prosty - mozliwosc usuwania (lub ukrywania) perel z ktorymi nie chcemy miec wiecej doczynienia.

wtedy podglad perel stalby sie rzejrzysty, a w przypadku ukrycia niechcialnych perel klikami "odkryj" i widzimy ile ich zostało, podczas gdy w zwyklym podgladzie widzimy tylko te obecnie ktore chcemy miec aktywne.
 

DeletedUser15149

Guest
Dobry pomysł. Tak jak napisałeś, niektóre PR daje się np. na rusztowania członków gildii, czy jako obowiązek dawania określonej ilości PR na obserwatorium, a inne jako inwestycje z myślą o zwrotach, medalach lub planach. Też chętnie bym z tego podglądu poukrywał niechciane perly i zostawi tylko te, na ktore wrzucam PR w celach inwestycyjnych.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Szalejesz z tymi pomysłami, ale są konkretne :D Fajnie by było usuwać te perły z listy :p
P.S Dodałem do ankiety odpowiedź negatywną na pomysł - też powinna się znajdować :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem za. Przy kilku/kilkunastu stronach perel i bez mozliwosci ich posortowania, nie ma mozliwosci orientowac sie co i jak. Ja tylko przewijam strony bezmyslnie patrzac na ilosc PR do konca danej perly, ale nie daje mi to wystarczajacych informacji, bo nie jestem w stanie zapamietac ich wszystkich.
 

Mikekun

Książę
witajcie

Też jestem za tym aby zrobić porządek z listami w perłach. Faktycznie bowiem dochodzi nie raz do takiej sytuacji że nie zależnie w którą perłę damy, nawet przez przypadek jest ona do momentu awansu zawsze widoczna w naszej liście. Wkurza mnie to nie miłosiernie w szczególności jak jestem w aktywnej gildii.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
podbijam bo pojawia sie pomysly tego samego typu a ja bylem pierwszy!
 

DeletedUser17027

Guest
jestem za widać ktoś mnie uprzedził w tym pomyśle ale uważam że powinno być to wprowadzone jak najszybciej bo strasznie frustrujace przedzierac sie przez kilkanascie stron w poszukiwaniu odpowiednich okazji :p
 

DeletedUser17393

Guest
W ankiecie głosu nie oddaję, bo oba pomysły mi się podobają! Jestem na tak;)
 

DeletedUser10716

Guest
usuwając perły z podglądu sami pozbywacie się okazji... może za jakiś czas nieaktywny gracz zacznie grać i rozwijać perły :?
 

DeletedUser

Guest
tak - lecz co z perlami ktore nas nie interesuja a jednak dalismy ta pr?

przyklad - wymiana PR
ja daje w perle X graczowi Y przy czym doskonale wiem ze tej perly rozwijac nie bede (np notre dame)
 

DeletedUser

Guest
podbijam
proszę umiescic w perelkach - ponad 35 glosow pozytywnych
 

DeletedUser17290

Guest
raczej obie te opcje powinny być dostępne na raz
a i dodanie opisu w razie zachcianki skąd ta perła się wzięła mogło by niektórym pomóc
w końcu pomysł który jedynie rozwijam a nie koryguję :D
 

DeletedUser

Guest
pomysl ma lacznie ponad 40 glosow
czesto pomysly o znacznie mniejszej ilosci trafialy do zgloszonych / perelek
prosze wiec o dodanie do perelek
 

DeletedUser

Guest
Może być. To lepszy pomysł niż kretynizm z oznaczeniem sznureczkiem i napisem, pól na obrzeżach miasta, gdzie należy umieszczać rozszerzenia. Czasowe ukrycie pereł nieaktywnych graczy czy tych pereł, w które wrzucaliśmy punkty, kupując towary - tak.
 
Do góry