Podczas gry - procesor na 100 %

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2457
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2457

Guest
Witam serdecznie - mam nadzieję, że w dobrym miejscu forum zadaję pytanie.
Jak w tytule - w czasie gry mam procesor na 100 %. Występuje problem z przełączeniem się do innej aplikacji. Komp. to Dell vostro 1320 - 2Gb ramu, intel celeron 2,20 GHz. Mogę zapomnieć o czymś takim jak "start programy" skype, outlook, w czasie grania. jest to męczące, to logowanie i wylog....co chwilę. gram na chrome. zaktualizowany, wyczyszczony (jak przeczytałem w innych postach dotyczących innych błędów). Nigdzie jednak nie znalazłem wątku o procesorze. Może powinien być lepszy ? czy cuś ? Wykożystuję inne programy do muzy i grafiki - idą jak burza wszystkie na raz. nie wiem o co chodzi ale wentylator to chyba wyskoczy do nieba, bo cały czas jedzie na ostro. Proszę o pomoc - pozdrawiam wszystkich.
Miłego grania życzę...
 

DeletedUser2457

Guest
No ale czy to normalne, że gra online (nie mam doświadczenia) zabiera wszystkie zasoby kompa? czy to nie pozbawi wielu graczy
ochoty do grania? czy to aż tak skomplikowane algorytmy?
 

DeletedUser

Guest
Ja mam Intela Core i3 2,20GHz i 6Gb RAM. Przy otwieraniu okna handlu czy innych manipulacjach mam od 40% do 60%, a bez ruszania czegokolwiek 5-10%. Też używam Chroma. Poszukaj może w ustawieniach Flash Playera, albo na ich stronie.
 

DeletedUser2479

Guest
Może inna przeglądarka? Mam podobnego kompa do Twojego, Mozillę i wszystko działa super ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2457

Guest
No więc sprawdziłem. Zainstalowałem nowego "adobe shockwave", przy explorowaniu ustawień flash plyera w grze nastąpiła zwiska systemu (potem wymuszony restart, ponieważ nic się nie dało zrobić). zacinała się muza i dźwięki, potem zatrzymało się wszystko. Po restarcie również na 100 %.
Odpaliłem FF i teraz mam otwarte 2 zakładki, jedna z Foe i druga z forum. Jak jestem na forum a gra jest w tle to mam 20 % zaj. procka. Ale jak kliknę w zakładkę z grą i tylko ruszę myszką - od razu 100 %. - Jestem grafikiem PC i muzykiem, robię na tym kompie takie rzeczy, że znajomi nie wierzą, że się da, ale tu mam problem. ver flash player: 11.3.300.270 (piszą że najnowszy. Dzięki za szybką reakcję, ale jeszcze to nie to chyba.

- - - Zaktualizowano - - -

Szymur - A w jakim świecie grasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2479

Guest
Ano gram na świecie, który się nazywa Cirgard ;) jakiego masz windowsa? 7 jest popularna, a potrzebuje więcej pamięci operacyjnej do płynnego działania niż stary, dobry XP (którego sam zresztą używam :-) )
 

DeletedUser2457

Guest
Ja gram na Arvahall. Xp, a to dlatego, że na 7ce nie chodzą mi aplikacje, których potrzebuję. Jeszcze nie wiem czym się różnią te światy między sobą. Muszę poczytać trochę, żeby poznać różnicę. Zauważyłem, że na FF chodzi płynniej, dlatego przeszedłem na niego - dzięki

- - - Zaktualizowano - - -

Ja gram na Arvahall. Xp, a to dlatego, że na 7ce nie chodzą mi aplikacje, których potrzebuję. Jeszcze nie wiem czym się różnią te światy między sobą. Muszę poczytać trochę, żeby poznać różnicę. Zauważyłem, że na FF chodzi płynniej, dlatego przeszedłem na niego - dzięki
 

DeletedUser2337

Guest
Ja gram na zabytkowym sprzęcie procek 1 rdzeniowy i 512 ram ale daję radę heh też mam co jakieś 30 minut zwiechy i zamula mi kompa gram na firefoxie ale resetuję przeglądarkę i gram dalej normalnie :-)

- - - Zaktualizowano - - -

Ja gram na zabytkowym sprzęcie procek 1 rdzeniowy i 512 ram ale daję radę heh też mam co jakieś 30 minut zwiechy i zamula mi kompa gram na firefoxie ale resetuję przeglądarkę i gram dalej normalnie :-)
 

DeletedUser2457

Guest
Odkąd za radą Szymura przeszedłem na FF nie mam zwisów. Mam otwarte 2 zakładki - jedna z grą a druga z postem. Jak jestem na poście to cały FF zabiera mi tylko 37 % i nie muszę się wypinać z gry i ponownie logować. To już jest jakiś komfort :-)
 

DeletedUser1724

Guest
Ja tam nigdy zwisów systemu nie mam choć faktycznie czasem procesor skacze jakby dostał palpitacji serca hehe xD Ale to jest tylko chwila w której coś zaczynam klikać/robić, a już potem procek się uspokaja :D
 
Do góry