Pochwal się nagrodami z Eventu Wielkanocnego 2015

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser625

Guest
Chciałbym poznać wasze skarby wylosowane podczas kończącego się już eventu.

Ja wylosowałem następujące nagrody wszystko ze złotych skrzyń:

Arvahall - 1x Studnia Życzeń, 1x Azyl Czempiona (Współczesność), 2x Oaza (Współczesność), 1x Świątynia Grozy (Współczesność), 1x Zestaw do Renowacji

Brisgard - 2 Zestaw do Renowacji, 1600 Pisanek, 2x Oaza (Postmodernizm), 2x Azyl Czempiona (Postmodernizm), 1x Świątynia Grozy (Postmodernizm), 2x Studnia Życzeń

Cirgard - 2x Azyl Czempiona (Postępowa), 1x Świątynia Grozy (Postępowa), 1x Oaza (Postępowa), 2x Zestaw do Renowacji

Dinegu - 3x Azyl Czempiona (Przemysłowa), 1x Oaza (Przemysłowa) i 2x Zestaw do Renowacji

East-Nagach - 1 Zestaw do Renowacji, 800 Pisanek, 2x Świątynia Grozy (Postępowa), 2x Oaza (Postępowa), 5x Paczka jajecznych akcji, 1x Azyl Czempiona (Postępowa)

Fel Dranghyr - 3200 Pisanek, 4x Studnia Życzeń, 4x Oaza (Modernizm), 1x Zestaw do Renowacji, 10x Paczka jajecznych akcji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
gram na jednym świecie, więc powiem, że mam jakieś 600 jajek z brązowych skrzyń, doboszy ze srebrnej oraz oazę, świątynie wiedzy i grozy ze złotej. Kupiłem dodatkowo 2 pakiety renowacyjne, więc wejdę w nową epokę pełną parą :D reszta to jakieś duperele :p
 

skaner210

Rycerz
Mam 2700 jaj i nie wiem na co je wydac bo oprocz zestawow do renowacji to same smieci. Na wszystkich innych swiatach dalo rade kupic po dwie studnie☺
 

DeletedUser625

Guest
Wal w Złote skrzynie, duża szansa na dobry loot.
 

bartekmod

Książę
na 5 pobocznych światach zgarnąłem 11 studni życzeń + na jednym z nich komplet planów do obserwatorium
na głównym: studnia życzeń, 2 oazy, zestaw renowacyjny, świątynia grozy

z pozostałych pisanek ogarnę pewnie jeszcze jakieś rogi obfitości
 

krzysw

Wicehrabia
10 planów obserwatorium (za nic nie chciał wpaść ostatni, ale wreszcie się udało), 4 studnie i 4 rogi za resztę :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja 3 azyle, dobosze (wylosowane) renowacyjny, świątynia wiedzy, świątynia grozy, duuużoo jaj do wymiany.
Do tego dziś kupiłam za ostatki wieże sygnałowe i plany obserwatorium.

Troszkę mi szkoda ze tyle azylów ale może być, nie nażekam świątynia wiedzy była czymś co chciałam i mam :)
 

DeletedUser4614

Guest
na głównym świecie wylosowałem:

- 4 azyle
- 2 oazy
- 1 swiatynia wiedzy
- 1 zestaw do renowacji
- 4 palma (101 zadowolenia)

na swiatach-farmach zakupiłem

- 22 lub 23 studnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
Ja wylosowałem kilkanaście plam, zamek z piachu, trochę planów obserwatorium i je rozszerzyłem, 2 studnie ze złotej+1 za pisanki, 800pisanek 500pisanek 300pisanek kilkanaście 120pisanek z brązowych i też kilka 50, bo brązowe skrzynki są fajne, 2 azyle czempiona, doboszarnia, oazę, ileśtam planów do pereł i dobosz (kupiony dla ozdoby na pasku)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Na Cirgardzie - 2 azyle Championa (Postępowa) , studnia życzeń , 2 wieże sygnałowe , szkoła doboszy,
Fel Dragnyr - Światynia grozy (na Rozkwicie daje 8 medali) , 3 oazy , 2 wieże sygnałowe , dobosz ,3x plany do obserwatorium,bar plazowy

Wiec nie narzekam chociaż wolałbym świątynie wiedzy na głównym świecie ;)
 

DeletedUser6586

Guest
Łącznie na wszystkich światach mam teraz 32 studnie. Przed chwilą podczas liczenia tych studni też zebrałem diamenty:)
 

DeletedUser675

Guest
Mnie się udało zebrać 5860 pisanek :).
To łącznie z ukrytych, z questów i ze skrzyń.

Zależało mi tak naprawdę tylko i wyłącznie na świątyni wiedzy i udało się 2 zdobyć :)
Reszta mi jest niepotrzebna i będzie stać w magazynie... Kolejnych studni, azylów czempiona czy wież sygnałowych nie planuję stawiać ;p.

Oprócz świątyni wiedzy udało mi się wygrać:
-3540 pisanek
-10 paczek akcji ukrywania
-1 świątynia grozy
-5 oaz o_O
-2 azyle
-2 zestawy do renowacji
-4 plany + 3 plany obserwatorium
-armia doboszy i palmy.


Guanabana, naprawdę grasz na 6 światach? O_o
 

DeletedUser625

Guest
Moim głównym światem na który poświęcam większość czasu to Arvahall na reszcie rozwijam się mozolnie i to tylko diamentowa farma. :) Trafiłem na fajny ciąg questów ostatnio i poleciało mi 750 diamentów. :)
 
Do góry