Pochwal się kosztem kupna punktu rozwoju!

  • Rozpoczynający wątek krzysiekd2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12062

Guest
chwalić się nie chcę ale:
217.750 i to już boli po kieszeni jak trzeba skombinować 20 na szybko a szkoda paczki otwierać ;P.
 

DeletedUser625

Guest
W ogóle to powinniście się cieszyć że w FoE każdy kolejny punkt jest warty o 50 złota więcej. W Elvenarze jest większy hardcore i przyrost jest o 500 złota czyli przy próbie kupna (idąc od początku) 10 PR to 37500 złota, a potem jest tylko drożej. :D
 

DeletedUser13197

Guest
233550 za 1 PR i mam 277kk na stanie, ale nie chce mi się klikać :/
 

astrotaurus

Hrabia
Hmmm.... na moim głównym świecie A: Epoka Jutra, prawie 7 mln punktów, ok 135 miejsca w rankingu i koszt zakupu następnego PR to 26.500 .... czy ja coś przegapiłem...? ;)
 

DeletedUser

Guest
u mnie około 30 000 złota za 1 punkt rozwoju jak myślicie czy kiedy dojdzie do 1 miliona to będzie dalej rosło? dla niektórych graczy nie będzie wykonalny event z zadaniem kupna punktów rozwoju
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
u mnie około 30 000 złota za 1 punkt rozwoju jak myślicie czy kiedy dojdzie do 1 miliona to będzie dalej rosło? dla niektórych graczy nie będzie wykonalny event z zadaniem kupna punktów rozwoju

eeeee dlaczego?
Po pierwsze potrzeba jeszcze sporo czasu do tego miliona, lub bardziej determinacji bo można szybciej to osiągnąć zmienić produkcje na domki i tylko kasa kasa kasa... Ale dlaczego mamy mieć problem z zadaniami kup punkty? Jak ja mam ok4 mil kasy na dobę i to tylko dlatego ze zmniejszyłam ilość domków ^^
 

DeletedUser

Guest
eeeee dlaczego?
Po pierwsze potrzeba jeszcze sporo czasu do tego miliona, lub bardziej determinacji bo można szybciej to osiągnąć zmienić produkcje na domki i tylko kasa kasa kasa... Ale dlaczego mamy mieć problem z zadaniami kup punkty? Jak ja mam ok4 mil kasy na dobę i to tylko dlatego ze zmniejszyłam ilość domków ^^


dodaj fotkę chcę to zobaczyć ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Fotke czego?
Nie wystarczy że robię 5 razy zadanie powtarzalne na kasę, to juz jest powyżej 3 mil a jest więcej kasy bo nie wychodzi równo 650 tys. Do tego usunęłam 6 domków a w sumie mogę do 8 postawić a to już jest powyżej miliona. I szczerze nie ma się czym chwalić ^^
Najgorzej to wydawać zawsze siadam i poświęcam tysiące kliknięć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry