Plemiona & Minecraft

  • Rozpoczynający wątek Matrox6
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam !
Gram w plemiona bo to potenga polskich gier www ;) I gram też minecrafta ;) Jestem w Minecraftcie troche znany jako Matrox6 ...
Mam serwery lecz w przerubce i totalnym restarcie :-) Zapraszam do tematu o dyskusji o grach :-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Witaj, ja też robię serwer minecrafta ... zareklamowałbym linkiem ale nie mogę z racji zasad działu, dlatego powiem tylko tyle że wpisując po angielsku w przeglądarkę "poisonedcraft rpg 1.2.5" znajdzie się to co owce lubią najbardziej.
Btw jeśli mam mówić o samej grze, to minecraft jest bardzo fajny, można w tej grze stworzyć swój świat "z sześcianów..."
Jeśli miałbym o grze powiedzieć komuś kto nigdy jej nie widział to jest to lego z odrobiną przygody i pvp z dodanymi mechanizmami
(niektórzy potrafią robić naprawdę pokaźne konstrukcje/mechanizmy)

Tak czy siak polecam zapoznać się z grą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

witam wszystkich ja natomiast od roku gram w PLEMIONA :) naprawdę polecam każdemu kto chce liznąc trochę strategi+ poznac ciekawych ludzi na forum plemienia(a fora potrafią byc bardziej ciekawe od gry xd)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Ajkhijdan- Najlepszą częścią w Plemionach są fora :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

A tak troche nie na temat mówcie na mnie Ajk ;p szybciej będzie (ajk mówią na mnie na plemionach więc mam sentyment xd) a Ty Karola na jakich światach grasz/grałaś w plemiona? ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Grałam na 14, 20 i 21 :) i chyba jeszcze na 50 ale pewna nie jestem... Dawno to było ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

może zaczniesz grę na jakimś nowym świecie? mam całkiem zgraną ekipę :) jak by co to pisz :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Dzięki ale plemiona już mi się znudziły :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

ze mną i moją ekipą gra jest fascynująca ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Hah... :) Tak mówisz? Może się zastanowię ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

przy każdym świecie ktoś nowy do naszej ekipy dołącza więc ogólnie jest wesoło, chociaż ostatnio na forum nuda z powodu euro ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Wiesz w plemionach liczy się głównie walka co nie za bardzo mi się podoba... Dlatego już raczej w to nie zagram :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

e tam od razu walka xd wystarczy że w deffa pójdziesz a potem będziesz barby przejmowac xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Nadal mnie to nie przekonuję :) Wolę grę taka jak ta w której nie muszę się martwić o wojsko i o to że przejmą mi wioskę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

no ta gra będzie super ;p niech wprowadzą jeszcze interakcje pomiędzy gildiami i zapowiada się fantastyczna gra :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Ja nie przepadam ze grami mmo w których można stracić wszystko :p
Żeby w takiej wygrać trzeba:
a: mieć duuużo znajomych, dobrych znajomych
b: wydać duuuuużo kasy :D
c: siedzieć 24/7 z ewentualną przerwą na kawę... chodź i to jest niebezpieczne bo jeśli ktoś ma wariant A to i tak przegrasz :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

gra jest po to by się bawic ;p jeśli wygrasz to będzie fajnie ale powinna liczyc się zabawa a nie wygrana za wszelką cene
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Tak, lecz to ja chcę decydować kiedy kończę grę, a nie ktoś inny ... jeśli rozumiesz co mam na myśli ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

rozumiem i to bardzo. Pamiętam jak na 48św kiedy miałem 300.000p i 22 wioski byłem w plemieniu które miało 7mln mieliśmy sojuszników którzy mieli 10 i 50 mln i ogólnie to panowaliśmy na 2 kontynentach ale wybuchła wojna która cały czas się tam tliła(pamiętam że pierwsze ataki zaczęły się kiedy byliśmy na poziomie 3-4 wiosek). Za bardzo nie mieliśmy szans z 6 plemieniem(oczywiście było wiele fuzji i dlatego mieli tak wysokie miejsce) a sojusznik który miał 50 mln opuścił nas. Ale żem się rozpisał xd no puentując moją wypowiedź na 48 św zostało mi 6 wiosek i teraz egzystuje tam na tym świecie tylko ;p
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Grałem w Plemiona Ale to dawne czasy zaczynałem na s4 potem s10 speed wszedł i na nim skończyłem Ogółem Plemiona mi nie leżały


Minecraft - Wogóle mi nie podpadł słaba grafika Nie lubię czegoś takiego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Ja też gram w minecrafta i w plemiona.
 

DeletedUser388

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Grałem w Plemiona, ale z racji znanych MI tylko powodów zakończyłem grę 2 razy.


Minecraft? Słyszałem.... Też chciałem grać, ale to trzeba chyba jakiś kod kupić, żeby można było grać, ponieważ przy logowaniu (wtedy miałem konto) mi wyświetliło po angielsku, że kodu nie mam i muszę kupić. I to jest najgłupsze - najbardziej popularna gra, za którą trzeba zapłacić. Ale np. u kolegi widziałęm, jak to działa, a nawet grałem raz, ale tylko w przeglądarce. Fajny pomysł na budowanie swego świata ze sześcianów :)
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Plemiona & Minecraft

Plemiona kultowa gra. Chyba nigdy jej nie zapomnę :). Może kiedyś znów zacznę w nią pogrywać.
 

DeletedUser

Guest
Plemiona- nie grałem
Minecraft- pff... wkurzyła mnie ta gra kiedy gra kiedy ja sobie sam grałem a tu nagle cala klasa tez chciala to miec, wszyscy stali sie minecraftocholikami, nawet dziewczyny, wszyscy tylko minecraft i minecraft... nie lubie tej gry i nwm czy wgl kiedys jeszcze w nia zagram...
 
Status
Zamknięty.
Do góry