Plany

Status
Zamknięty.

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
Nie znalazlem nigdzie na forum wiec pytam
najlepiej jakby odpowiedz dali gmi
jak to jest jak bylem we wczesnym sredniowieczu dostawalem dzennie 5-7 planow z roznych epok jak motywowalem/restaurowalem
teraz jak jestem w rozkwicie sredniowiecza dostaje 0-2 czy cos zostalo zmienione w grze czy po prostu cos sie skopalo i da sie naprawic ??
 

DeletedUser7261

Guest
Plany wpadają różnie, czasem dostajesz ich 5, czasem żadnego. Szansa na ich zdobycie jest niewielka, więc to już zależy od szczęścia.
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
widac nie zrozumieliscie ja dostawalem dzien w dzien plany po 5-7 caly czas jk bylem we wczesnym sredniowieczu brakuje mi po jednym co perel z rozkwitu i po 3 do perel z jesieni srednowiecza nie rozbudowalem u nikogo ani razu perel z tych epok wszystkie wypadly z motywacji a teraz mi dzis polecialy 2 i tak mam od jakis 3 tygodni jak wbilem do rozkwtu wiec chce sie dowiedziec czy tak ma byc czy cos sie "popsulo"
 

Atli

Hrabia
Dobrze zrozumieli, dobrze odpowiedzieli - plany wpadają losowo, więc możesz dostawać w jednym tygodniu po 10 dziennie a w drugim po 1. Nie zauważyłem jakiejś drastycznej zmiany w ilości otrzymywanych planów, więc nie sądzę by coś przy nich kombinowali.
 

DeletedUser9365

Guest
A ja mam inne pytanko. Otóż losowo dostaję plany do pereł które już postawiłem. Czy tak ma być? A jeśli tak to czy uważacie że to w porządku? W końcu perłę już wybudowałem to tego planu nie mogę nawet próbować wymienić ...
 

DeletedUser625

Guest
Tak ma być, a czy w porządku to się developerów zapytaj.
 

DeletedUser

Guest
A ja mam inne pytanko. Otóż losowo dostaję plany do pereł które już postawiłem. Czy tak ma być? A jeśli tak to czy uważacie że to w porządku? W końcu perłę już wybudowałem to tego planu nie mogę nawet próbować wymienić ...

Są plany na spożytkowanie tych planów w przyszłości i znają je tylko devsi. Kiedy będzie wiadomo co z tym zrobić na pewno dowiemy się w dziale "Ogłoszenia" w którymś z przyszłych changelogów :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry