Plany za motywację / plądrowanie

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
I to mi sie podoba w naszej dyskusji - potrafimy uszanować nasze decyzje ;) i tez uważam ze motywacja ręczna ma swoje plusy i minusy , tak samo jak motywacja automatyczna czy nawet wspieranie perel które tak wychwalam tez ma swoje wady ;P Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Losowosć FoE - dobre sobie ;x

Wreszcie ktoś, kto mnie rozumie. :)

Losowoscp_wsrsapp.png
 

DeletedUser8110

Guest
Faktycznie szansa wypadnięcia planów z plądrowania jest nieco niższa niż ta z motywacji. Więc bardzo możliwe, że plądrując całe sąsiedztwo wpadnie nam mniej planów, niż gdy będziemy dla nich mili. ;)
Można powiedzieć, że w ten sposób zachęcamy delikatnie do ograniczenia negatywnych interakcji między Graczami.
 

DeletedUser12062

Guest
Wreszcie ktoś, kto mnie rozumie. :)


dostałeś już odpowiedź na forum po zamieszczeniu tego zrzutu od Siorprajs. Niechaj zacytuję:
"Jeżeli zbierzesz jeszcze 1000 planów to możemy pogadać. Przy tak małej próbce doświadczalnej, to o niczym nie świadczy."

I tyle w temacie. Pytanie co wymyślisz jak przez najbliższe 500 prób nie trafisz tego planu, który obecnie masz w nadmiarze...
 

DeletedUser

Guest
myślę że atak w efekcie plądrowanie nie jest negatywną interakcją bo to w końcu dozwolony element gry ;)
jeśli ktoś nie dba o obronę i nie pilnuje produkcji to w zasadzie na nie wiele może liczyć , wiem dość brutalnie to wygląda ale wrogowie w tej grze są równie cenni co gildia i znajomi ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
dlatego ja nie uprawiam sztafety motywacyjnej i motywuję ręcznie bo wiem czego mogę się spodziewać ;) a jakich epok (budynków) się wystrzegać ;) robiąc motywację po swojemu dziennie wpada minimalnie 2 plany (to skrajna ilość) normalnie wchodzi po 3 ;)

też tyle masz ?

Czuje sie urażona, tobie na "odwal się" dostaje raz na 2 dni plany ostatnio wpadło 6 ogólnie średnio 4 dziennie mi wychodzą.
Epoki rożne bo tak mam dobranych znajomych specjalnie, mam perły które chce rozwijać i takie epoki mają moi znajomi.
Auto wsparcie dla mnie jedyna możliwość wspierania w tej chwili i podwoiło to moje "zdobycze" planowe.

Plądrując jest trudniej, bo po pierwsze musisz coś splądrować, po drugie mniejsza szansa, po trzecie nie wybierasz budynku i epoki lub żadko kiedy masz taką możliwość.
 

DeletedUser

Guest
w zasadzie nie wiem skąd się wzięło twoje urażenie ?
bo nie napisałem nigdzie na "odwal się" bo to już by było trochę nie smaczne ;)
sprawdź proszę co dokładnie napisałem bo stwierdzenie "na odwal" nie ma adresata :p prawda ?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie broń sie teraz że nie ty byłeś Ewą, zasugerowałeś politycznie w swym wywodzie że motywacja autowsparciem jest znacznie gorszej jakości określając bezosobowo co prawda "ktoś", jednak każdy kto taką motywacje stosuje Ma prawo poczuć się urażony, jeżeli napisze że ktoś tu picze duperele to dotyczy to zamkniętego grona osób które się wypowiedziały.

Napisałeś na odwal się więc cierp katusze zadane przez zwolenników wsparcia ^^
 

DeletedUser

Guest
Natalia poczytaj dokładnie co pisałem a nie wybieraj skrawki , które ci odpowiadają w efekcie czego robisz sztuczny problem gdzie go nie ma !

cofnij się do mojego postu z godziny 10 : 09 do kolegi Borysiela

"nie jest moją intencją przekonywanie cię do robienia ręcznej motywacji
na koniec dodam też ważny aspekt ręcznej motywki , wchodząc do miasta gracza widzisz też jego perły i możesz "załapać" się na plan za przysłowiową darmochę
...ale ty masz swoją koncepcję gry , którą jak najbardziej szanuję "
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jakie problemy, wybrałam jeden tekst który dotyczył po części mnie, resztę z tobą omówił Borysiel, po co mam powtarzać?
Ogólnie już ci 3 razy jak nie więcej napisano dlaczego tak jest że jest mniej.

Nie rób problemu poczytaj ;/
 

DeletedUser

Guest
widzę że koleżanka nie ma nastroju co się przekłada na bezproduktywną rozmowę w zasadzie o niczym ;)
zamiast krytykować na oślep wszystko co się rusza , zaproponuj coś konkretnego tak żeby rozmowa nabrała jakości a nie wpadasz na temat jak do apteki po zapałki ;) utkwi ci jakieś zdanie wyrwane z kontekstu i masz już gotową teorię .

po to jest dyskusja żeby dotyczyła danego tematu a nie odbiegania od niego , na samym początku w treści inicjującej zawarłem myśl , którą chciałem omówić a nie odpowiadać na twoje absurdalne zarzuty jakobym miał cię urazić , no halo
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ależ oczywiście cała strona bezproduktywnej rozmowy wcześniej to nie twoja ^^
To nawet nie powinno w dyskusji być a bardziej w pytaniach, tak procent szansy jest mniejszy na zdobycie planów z plądrowania, nie nie wiemy jaki to procent, tak plany as losowe, nie nie ma algorytmów ;), tak losowość foe jest tłamszona od 3 lat (no może 2)
tak za motywowanie dostaniesz więcej, nie nie wiemy dlaczego plądrowanie jest gorsze, tak to wszystko napisano wcześniej.

Tak napisałeś zdanie które mnie wpieniło, a byli już tacy co przez auto wsparcie zrywali znajomości, nie nie możesz o tym wiedzieć jesteś tu od miesiąca, a piszesz jak byś 2 rozumy posiadał, lek na te gre, oraz angaż w IG.

Tak pozdrawiam ciebie! Proszę napisz co jeszcze można tu napisać więcej?

P.S. Wiem mogę jak pan k coś o komunizmie przytoczyć czy tam o Dudzie bo teraz taka moda.

- - - Zaktualizowano - - -

No chociaż siorp ma zajęcie, na-pewno jest wdzięczna :haha:

A po za tym co można dodać w temacie?
 

DeletedUser8110

Guest
Nawet w niedzielę nie dają spokoju... Proszę o przeniesienie kłótni na PW, a tu pozostawienie jedynie postów związanych z tematem. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry