Plądrowanie!

  • Rozpoczynający wątek MariuszM
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser512

Guest
Odp: Plądrowanie!

ta gra spada na psy zamiast się poprawiać
nie dość że punktów na ataku ludzi nie można już nabijać bo ten co gra to wie że nie musi wystawić woja a splądrowanie czegoś może być trudne, po drugie plądrowanie jest w wielu przypadkach nie możliwe przykład...gość mnie atakuje i plądruje robię zemstę wygrywam i ...albo nie ma aktywnego okna z zadaniami albo pojawia się okno ale tylko z opcją motywuj odrestauruj i to nie aktywne paranoja. I nie ważne jakich użyje jednostek z której epoki /kombinowałem w dwóch epokach/. Jeśli tak dalej bedzie proponuje zmienić nazwe gry na farmerame 2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

czy mozna pladrowac budynki ktore sa w trakcie produkcji czy dopiero po zakonczeniu produkcji
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Plądrowanie!

to jak w koncu jest z tym pladrowaniem
gosc ktory jest razem ze mna w turnieju wpada czasami do mnie i pladruje a miala byc blokada

obejrzalem jego miasto i nie ma zadnych jednostek z nastepnej epoki wiec w "wyzszym" turnieju nie moze uczestniczyc

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie...On nie atakuje z wieży,tylko z paska sąsiedztwa...zawsze coś można w ciągu następnych 24 godzin zrabować...choćby monety:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

po ukończeniu cyklu produkcyjnego.

a Wczoraj miałem taki przypadek (ktoś mi splądrował) w czasie cyklu produkcyjnego i jak to możliwe ? sam się zastanawiam.
Budynek był ustawiony na długą produkcje i został splądrowany :mad: Pewnie jakiś błąd i to wykorzystywany przez ludzi.
Dziś rano wchodzę do mojego państewka i patrze 1 budynek splądrowany z czasu wczorajszego ataku.
I teraz pytanie jak to możliwe ?

EDIT:
odpowiedz z Suport
Witaj Falkon,

Nie można splądrować niezakończonej produkcji, ale gracz po udanym ataku ma prawo do splądrowania przeciwnika przez następne 24h, a komunikat o plądrowaniu niestety pojawia się od razu, z godziną udanego ataku, nawet jeśli plądrowanie nastąpiło dużo później lub wcale. Jest to oczywiście błąd i zostanie naprawiony.

Pozdrawiam,
Katarzyna Balawender
FoE Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1488

Guest
Odp: Plądrowanie!

Po prostu albo błąd gry albo produkcja się zakończyła bo nacisnąłeś nie tą produkcję co trzeba więc szybciej się zakończyła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Ja mam problem z plądrowaniem mianowicie taki: wygrywam bitwe, klikam plądruj, wybieram budynki do splądrowania i po naciśnięci dwóch budynków do sabotażu wyskakuje mi błąd, gra się przeładowuje i wracam do swojego miasta automatycznie ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

spladrowac mozna jedynie jeden budynek i dlatego jak nacisniesz na drugi to wyskakuje blad
 

DeletedUser1234

Guest
Odp: Plądrowanie!

a Wczoraj miałem taki przypadek (ktoś mi splądrował) w czasie cyklu produkcyjnego i jak to możliwe ? sam się zastanawiam.
Budynek był ustawiony na długą produkcje i został splądrowany :mad: Pewnie jakiś błąd i to wykorzystywany przez ludzi.
Dziś rano wchodzę do mojego państewka i patrze 1 budynek splądrowany z czasu wczorajszego ataku.
I teraz pytanie jak to możliwe ?
Pisałem o tym w innym temacie...chodzi o błędną informację z historii wydarzeń,która podaje,że budynek został splądrowany podczas ataku,a w rzeczywistości jest inaczej...nie było plądrowania zaraz po ataku,zostało odroczone na później.
 

DeletedUser8

Guest
Po pierwsze, po udanym ataku można splądrować tylko jeden budynek, więc ponowna próba plądrowania oczywiście się nie uda.

Po drugie, już dziś to kilku osobom wyjaśniałam, ale zapewne przyda się i informacja na forum: W historii wydarzeń, zaatakowany gracz otrzymuje komunikat o ataku oraz plądrowaniu, jedno i drugie z godziną ataku, nawet jeśli do plądrowania w ogóle nie doszło. W ten sposób powstają sytuacje, kiedy komuś splądrowano budynki, ale nie dostał o tym komunikatu lub wydaje się, że produkcja nie była zakończona w czasie plądrowania. Wyjaśniam: plądrowanie działa poprawnie, nie można splądrować niezakończonej produkcji. Źle działają komunikaty i oczywiście zostało to zgłoszone do poprawy.
 

DeletedUser

Guest
Jak długo mogę czekać z splądrowaniem??
tzn. po walce czekam aż zaopatrzenie w budynku się zrobi i wtedy dopiero plądruje.
Tylko z jednym tak długo czekałem aż opcja splądruj zniknęła.
 

DeletedUser6

Guest
Od wygranej bitwy masz 24 godziny, by splądrować pokonanego przeciwnika. Ponadto taki sam czas należy odczekać, by go ponownie zaatakować.
 

DeletedUser433

Guest
a ja znow gdy uda mi się coś splądrować, to nie wiem czemu, ale nie dodaje mi tych rzeczy, np. Splądrowałem 625 młotków, a stan młotkow pozostał mi taki jaki miałem, nawet po relogu. Też tak macie?;/
 

DeletedUser740

Guest
co do komunikatow, to sie zgadzam, ze fiksuja, bo z jednej strony, niby mam produkcje 8 h wiec nie moga go spladrowac, jak zbieram surke zaraz po skonczeniu, wyswietla ze zebralem, a w polowie cyklu pojawia sie znaczek spladrowania (np atak byl o 18.00 do 19.30 mialem produkcje a znaczek pojawil sie w nocy) .... chyba bede musial zapisywac sobie stan przed i po produkcji oraz z pierwszego logowania w dniu :)
co do pladrowania, to czasem spladruje tylko jedna chatke, dostaje komunikat o bledzie, po restarcie strony sasiad jest "spladrowany" ale moj stan posiadania nie wzbogacil sie o lupy z pladrowania... czyli 24 h w diabli poszly ...
tak, to ostanie powinienem zglosic jako blad, ale juz podobno nad tym pracuja ....
 

DeletedUser

Guest
jest mozliwe pladrowanie budynkow towarowych w ktorych produkcja nie jest skonczona? mnie juz ze 3 razy okradli, co najciekawsze zawsze z bizuterii
 

DeletedUser

Guest
a czy można splądrować ratusz? niby mam komunikat, że nie można ale chce się upewnić.
 

DeletedUser2097

Guest
Ratusza się okraść nie da.To jest w pewnym sensie ,,bezpieczny skarbiec".
 
Do góry