Plądrowanie!

  • Rozpoczynający wątek MariuszM
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można splądrować po ataku czyjeś surowce?
W zakładce "działania" nie widnieje żadna ikonka odpowiedzialna za ową akcję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

powinna byc ikona sabotażu. Jeśli nie masz tej ikonki to do supportu zgłoś :)
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Plądrowanie!

Lub spróbuj się przelogować, mi to pomaga.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Też mam problem z plądrowaniem. Po udanym ataku mogę tylko wspierać budynki przeciwnika, a przecież chodzi o coś zupełnie odwrotnego w tym przypadku. Gdzie to można zgłosić? Dodam że "do supportu" to nie jest odpowiedź bo nie wiem jak się z nimi skontaktować.

Oo DOBRA JUŻ WIEM....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

to podziel się bo może będzie to pomocne dla innych xd
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Plądrowanie!

To nie błąd.
Jest to jedna z ostatnio wprowadzonych zmian. W turniejach PvP gra toczy się obecnie wyłącznie o medale. Nie ma możliwości plądrowania przeciwnika (chyba, że nie ma go na liście uczestników danego turnieju).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Jakie turnieje PvP ??? jakie PvP !!! ( własnie dostałem ta samą odp od supportu) to ze atakuje gracza i walczę z kompem to ma być Player vs Player ?? Mam pytanie - Czy wy możecie plądrować budynki przeciwnika po udanym ataku? Wcześniej napisałem, że już wiem - wiem jak skontaktować sie z supportem ( FAQ - ostatni temat )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Masz trochę racji, to jest bardziej PvaoP (player vs army of player) ale wex pod uwagę że to dopiero beta.
Mogę plądrować 1 budynek na 1 atak :) nad budynkami do plądrowania wyświetla się błyskawica ]:->
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Za nim znów napisze do supportu zapytam jeszcze o coś. Po wygranej walce z wojskiem przeciwnika NIE W TURNIEJU PVP pokazało mi się jego miasto. No i przeglądałem każdy budynek czy mogę go splądrować ( tzn. wiem, że można plądrować tylko te które wytwarzają surowce no i akurat gracz nie zebrał z nich wytworzonych dóbr, czyli czekają na kliknięcie ) żadna błyskawica mi się nie pokazała ale było coś takiego http://imageshack.us/photo/my-images/831/foe2.png/
większość budynków była określona - Brak możliwości działa - czy coś ale kilka było tak jak w obrazku pod linkiem. Czy ten budynek powinien być możliwy do splądrowania?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Mam nadzieję że wybrałeś opcję "plądrowanie" z opcji "działania" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

No własnie ja nie mam takiej ikonki !! Jutro zrobię nowego SS z ikonkami na wieszchu dla pewności i powiecie mi czy jest prawidłowo. Ale czy ten budynek był by gotowy do splądrowania gdybym miał taką ikonkę? ( budynek w linku w moim poście wyżej)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Jeśli nie masz ikonki to zrób relog, btw nie wiem czy to ma coś wspólnego ale .. podbiłeś wieżę pvp ? A jak dalej nie działa to sprawdź na google chrome - mi na tej przeglądarce działa wszystko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Jeśli chodzi o to czy podbiłem obszar za który ''dostaje się'' wierze PvP to tak ale nie brałem w niej udziału bo o niej po prostu zapomniałem. Atakowałem sąsiadów, używam przeglądarki google chrome. Da się relog zrobić i nadal być na ekranie cudzego obszaru po ataku?

P.S.
Nie mam teraz czasu na odp. Będę potem ;)
 

DeletedUser6

Guest
Odp: Plądrowanie!

Podbijając obszar, na którym znajduje się wieża automatycznie stajesz się uczestnikiem danego turnieju, nie musisz nawet do niej wchodzić. To natomiast oznacza, że nie będziesz mógł plądrować osad graczy, którzy również podbili taką prowincję i tak jak Ty biorą udział w tym turnieju.

Screenów nie musisz wklejać, bo są zbędne - to nie jest błąd gry.
Błędem byłaby sytuacja, w której nie masz podbitego obszaru z wieżą, wygrywasz bitwę i nie możesz splądrować pokonanego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Wchodzę z ataku na sąsiada a ikona raz jest a innym razem nie. Jeżeli po wygranym turnieju nie można plądrować to po jakie licho przenosi nas do osady pokonanego? Ta gra ma masę niedoróbek a szkoda bo jest niezła
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Ech, to prawda - jak na razie jedyne co można robić to biernie współzawodniczyć z innym graczem, bo z tego co widzę to nie ma mozliwości zadania przeciwnikowi poważnej straty, nawet wojsko się regeneruje po walce (u obrońcy)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

I nie ma sposobu żeby zaatakować go po za turniejem? .... samo pytanie dla mnie jest po prostu mega debilne... jest oczywiste, że taka możliwość powinna być, a właściwie to branie udziału w turnieju powinno być poprzedzone pytaniem czy chce to robić.

Zadanie przeciwnikowi straty?? Chyba sobie po przez zwycięską bitwę, zakładając że przeciwnik miał sensowną obronę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser971

Guest
Odp: Plądrowanie!

Hmm dziwna ta nowo wprowadzona zmiana. Przez nią nikt nie wstawia teraz wojska w obronę. Nikt nie chce dawać punktów przeciwnikowi. Np. na moim kontynencie punkty do turnieju można już tylko nabijać na przejmowaniu prowincji a nie na innych graczach a przecież po to jest chyba pvp żeby walczyć z innymi. Możliwość splądrowania osób które są w turnieju zawsze dawała szanse, że ktoś wstawi wojo do obrony żeby np. nie stracić 20 sztuk danego surowca które produkował całą dobę. Teraz nikt się nie broni. Gdzie nie zaatakujesz to tylko 2 standardowych włóczników a za pokonanie ich dostaje się raptem około 260 pucharów. Jak ktoś wcześniej się bronił można było nawet zarobić ponad 2k pucharów na jednej walce. Teraz można je tylko zdobywać na prowincjach bo tak jak mówiłem nikt nie wstawia nic w obronę bo po co ma dawać punkty komuś jak i tak za obronę nie dostaje się punktów a od teraz już nawet nie można splądrować danej osoby.Także kto podbije więcej prowincji ten wygrywa turniej pvp :(.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Witam.
Właśnie wszedłem na grę i widzę że "odwiedził" mnie sąsiad.Nie przebił się .Ale najdziwniejsze jest to,że mnie poobijał i teraz moi wojowie stoją poobijani....Nigdy tak nie miałem .To normalne?Może to skutek ostatnich zmian?Bo że po ostatnich zmianach mam straszne zawiechy się już przyzwyczaiłem.....
 

DeletedUser971

Guest
Odp: Plądrowanie!

Nie to nie jest raczej skutek ostatnich zmian. Czasami tak sie po prostu zdarza :). U niektórych tak jest u niektórych nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Ja natomiast mam inną sytuację.
Wygrałem turniej i nie chciałem uczestniczyć w następnym (bo chciałem grać na wyższej epoce), a gra automatycznie na powrót umieściła mnie na liście starego!;<
Nie mogę kompletnie plądrować nikogo! Myślałem, że po wygranym turnieju odblokuje mi się ta możliwość i będę mógł plądrować graczy którzy nie uczestniczą w wyższym turnieju.

No i po jakiego grzyba ta blokada z tym plądrowaniem!!
Nie dość jest w tej grze ograniczeń oddziaływania na innych graczy?!
W turnieju powinni brać udział tylko ci, którzy wyrażają na to osobną zgodę!!!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Plądrowanie!

Jeśli ikonka sabotażu nie pokazuje się po wygranej bitwie, należy wrócić do swojego miasta i przelogować się. Następnie odwiedzić miasto pokonanego gracza. To najczęściej pomaga.

Jeśli ikonka sabotażu jest, ale jest nieaktywna, oznacza to, że nie ma żadnego budynku do sabotażu. Wtedy należy wrócić później, ale nie po upływie 24h, kiedy to skończy się ochrona gracza.

Wojska ustawione do obrony nie giną i przed następną walką będą stały w takim samym składzie jak ustawił to właściciel konta. Jeśli są tu jakieś problemy, zginęło wojsko albo atakujący widzi, że wojska obrońcy nie mają 100% zdrowia - proszę zgłaszać do supportu.

To, że obrońca ma tylko 2 włóczników może oznaczać, że albo nie wie, że może wojska ustawić do obrony, albo jest nieaktywny, albo nie wie, że mu nic nie zginie. Fakt faktem, że lepiej nie dawać agresorowi pkt do rankingu - zgłosimy to do poprawy, może tak, żeby obrońca też dostawał pkt, ale tylko za wygraną bitwę.

Mam nadzieję, że choć częściowo odpowiedziałem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

to jak w koncu jest z tym pladrowaniem
gosc ktory jest razem ze mna w turnieju wpada czasami do mnie i pladruje a miala byc blokada

obejrzalem jego miasto i nie ma zadnych jednostek z nastepnej epoki wiec w "wyzszym" turnieju nie moze uczestniczyc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Nie ma żadnej blokady. Wygrałeś bitwę z graczem, więc możesz go splądrować (o ile ma jakikolwiek budynek z zapasem).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plądrowanie!

Podbijając obszar, na którym znajduje się wieża automatycznie stajesz się uczestnikiem danego turnieju, nie musisz nawet do niej wchodzić. To natomiast oznacza, że nie będziesz mógł plądrować osad graczy, którzy również podbili taką prowincję i tak jak Ty biorą udział w tym turnieju.

i tu sie mylisz
samo podbicie wiezy nic nam nie daje
zeby byc w turnieju trzeba miec przynajmniej jedna jednostke z danej epoki
 
Do góry