[Inne] Plądrowanie sąsiadów - ujawnienie łupu

Czy jesteś za ujawnieniem łupu z plądrowania?

  • Tak

  • Tak, ale z ograniczeniami (napisz w komentarzu swoje pomysły)

  • Nie

  • Obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

korosh

Baronet
Obecnie po zaatakowaniu sąsiada mamy możliwość splądrowania wybranych budynków w ciemno - nie wiadomo właściwie jakie towary otrzymamy i ile - i nie mówię o oczywistych budynkach produkcyjnych, ale bardziej o budynkach eventowych, gdzie mieszają się różne epoki i poziomy. Proponuję wprowadzenie rozwiązania podobnego do tego jakie mamy przy zbiorach z budynków we własnym mieście - czyli widzimy co zbierzemy przed kliknięciem.
Mogło by to być jakoś dodatkowo ograniczone, np. pokazanie tylko rodzajów towarów bez ich konkretnej ilości? może takie usprawnienie wymagałoby aktywacji czegoś w tawernie albo posiadania jakiegoś budynku? Wrzucam temat jako pomysł do dyskusji i zapraszam do komentowania
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Kiedyś (teraz?) umożliwiał to Helper.
Z drugiej strony: ile ludzi robi "napady" ? Są tygodnie, gdzie nikt nie "zagląda" do mnie i myślę, że tak ma większość. Jak dla mnie, to obojętne ;-)
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
We wczesnych epokach plądrowanie ma sens ale im wyżej tym w mieście więcej budynków ,,motywowanych,, których plądrować się nie da, o galacie nie wspominając. Co do pomysłu, znając już trochę tą grę można przypuszczać co sie dostanie po plądowaniu, dlatego jest mi to obojętne
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
usunęli tę funkcję na prośbę inno już chyba będzie dwa lata

...
Wiem, helper przy którejś wersji (aktualizacji), to usunął. Ale podobno byli tacy, co... Podobno. Była gdzieś na forum DE dyskusja na ten temat i stanowisko IG było jasne w tej kwestii... używanie tej (starej) wersji, to ban.
 
Ostatnia edycja:

korosh

Baronet
Za nim za atakujesz patrzysz czy bocianie gniazdo albo inny budynek daje diaxy i plądrujesz bo przecież szkoda woja na młotki
Naprawdę nie rozumiem co chcesz mi przekazać

Wiem, helper przy którejś wersji (aktualizacji), to usunął. Ale podobno byli tacy, co... Podobno. Była gdzieś na forum DE dyskusja na ten temat i stanowisko IG było jasne w tej kwestii... używanie tej (starej) wersji, to ban.
Ok czyli funkcja była i została skasowana, więc temat do zamknięcia
 

korosh

Baronet
funkcji oficjalnie nigdy nie było
program zewnętrzny ją oferował, IG dało im ultimatum i skasowali taką opcje.

Niezaleznie od wszystkiego, funkcja zbyt przesadzona, jest dobrze jak jest.

To była funkcja dostępna tylko w rozszerzeniu do różnego rodzaju przeglądarek o nazwie Helper, nie w samej grze.
Skoro IG zabroniło ją stosować, to na pewno teraz nie zrealizują tego pomysłu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry