Plądrowanie miast sąsiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18312

Guest
aha jak rozumiem - to ja jestem wariatka a zasady tej gry sa ok... dzieki bardzo
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nikt nie napisał, że jesteś wariatką. Tylko przedstawili ci jak wygląda ta gra. Tak, plądrowanie było ok, jest i będzie. Możesz jeszcze doczekać się wiadomości w stylu: jak nie wpłacisz mi x PR dziennie to będę cię plądrował.
I takie wiadomości są oczywiście zgodne z zasadami. Dopóki takie wiadomości nie wychodzą poza obszar gry (np. grożenie w życiu realnym).
 

DeletedUser18282

Guest
Ja tam powiem szczerze ,że lubię gwałcić palić i plądrować i nie koniecznie w tej kolejności XD Ale jako osoba ,która atakuje graczy pozwala mi to uzyskać PR ,które są niezbędne mi do Perełek, Materiały które wydaje w wyprawach. Niekiedy kasę ,za którą można kupić później rozszerzenie terenu. Ale często sąsiedzi ,których plądruje są winni tego ,że ich napadam. Wchodzę armią 8 wojaków a tutaj przeciwko mnie 2 nędznych siusiumajtków ,co widząc mnie wiedzą ,iż idą na pewną rzeź. Powinniście dawać 8 do obrony i duża ilość graczy po prostu odpuszcza. Bo wy nie tracicie jednostki broniącej się a jeżeli mój zginie w boju już go nie odzyskuje. Turnieje PvP są dosyć słabym źródłem medali. Na moim poziomie walka o 1 miejsce przeradza się w masakrę ,a po tygodniu spływania krwią innych dostajemy nędzne 175 medali kiedy na rozszerzenie terenu potrzeba 3 tysięcy XD ironia XD 10 tygodni by mieć 1750 XD Co do samej metody jest to ciekawe bo niema tak jak w innych grach ,że jeden atak i tracisz cały dobytek z dnia albo z dwóch. W Game of War gościu mający 700 tysięcy wojaków napadał cały twój sojusz rozwalał w drobny mak tracąc może max 100 wojowników. I leciał dalej niszczyć. A ty zostawałeś z niczym bez szans odbudowy. tu w tawernie masz opcje włączenia tarczy ochronnej do 3 dni. Możesz korzystać do woli.

Ps: Jeżeli nie chcecie być atakowani zwiększcie obronę miasta. Do tego macie perły architektury jak np Cerkwia. Eventowe budynki do obrony. Pamiętajcie albo jesteście rekinami albo ofiarami. Mnie też atakowano ale budując armie i odpowiednie budynki sam stałem się rekinem i teraz mało kto jest w stanie się przebić A znając każdą godzinę o ,której produkcje mi się kończą jestem w stanie z wersji mobilnej pozbierać materiały nim ktoś da radę je zebrać za mnie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kaluta

Wójt
Ja tam powiem szczerze ,że lubię gwałcić palić i plądrować i nie koniecznie w tej kolejności XD

Wchodzę armią 8 wojaków a tutaj przeciwko mnie 2 nędznych siusiumajtków ,co widząc mnie wiedzą ,iż idą na pewną rzeź

Na moim poziomie walka o 1 miejsce przeradza się w masakrę ,a po tygodniu spływania krwią innych

sam stałem się rekinem i teraz mało kto jest w stanie się przebić


czytając Twoją wypowiedź, można by stwierdzić, że to jakaś rzeź a nie gra strategiczna;)

zabezpieczać się drodzy Gracze, by kolega nie miał za łatwo:haha:

btw na jakim świecie jesteś? byle nie na moim8>
 

DeletedUser18282

Guest
czytając Twoją wypowiedź, można by stwierdzić, że to jakaś rzeź a nie gra strategiczna;)

zabezpieczać się drodzy Gracze, by kolega nie miał za łatwo:haha:

btw na jakim świecie jesteś? byle nie na moim8>

Dinegu koleżanko. Wiesz trzeba podejść trochę komicznie do tematu bo spinając się nic nie osiągniemy ,a tak to przynajmniej luźniejsza atmosfera :D
 

DeletedUser16730

Guest
teraz uczepila sie jedna osoba..nie ma szans z tym wojskiem , ktore posiada..liczy na szczescie chyba...ale pomimo, ze przegrywa--mnie to wkurza.. mozna raz wpasc do kogos--spladrowac jesli sie uda , ale codzienie wpadac i jeszcze do tego przegrywac--to juz tego nie rozumiem..w kazdym razie mnie to wkurza doglebnie...takie zachowanie wzgledem drugiej osoby ma swoja nazwe---mobing...

Idź na policję, nie można tego puścić płazem.
 

DeletedUser13591

Guest
mam pytać support jaki to sposób wynalazł Agaton78, który pozwolił mu splądrowanymi monetami pokryć deficyt w terenie ? :haha:
ja nie robię problemu z plądrowania tylko śmieszy mnie gostek posiadający prawie 2 mln pkt na koncie a po każdej wizycie (na ogół w nocy) plądruje marne grosiny z kamienicy, bo nic innego nie może znaleźć.
dla mnie to żadna strata i w nocy odpuszczam sobie pilnowanie chałup, niech się nacieszy kleptoman :p.
ciekaw jestem czy Wy po paru miesiącach gry potrafiliście obronić miasto przed każdym sąsiadem.
Bo widzisz on plądruje dla zasady nie dla zysku i nawet jakbys mial co innego to on zabierze kilka monet symbolicznie. I tu nie jest nic śmiesznego.
 

Kaluta

Wójt
Dinegu koleżanko. Wiesz trzeba podejść trochę komicznie do tematu bo spinając się nic nie osiągniemy ,a tak to przynajmniej luźniejsza atmosfera :D

no kolega, który myśli podobnie ;) ale nie splądrujesz mojego miasta na D, prawda? ;}
hehe;)

Bo widzisz on plądruje dla zasady nie dla zysku i nawet jakbys mial co innego to on zabierze kilka monet symbolicznie. I tu nie jest nic śmiesznego.

może nie dla zasady, ale dla rankingu bardziej prawdopodobne;)
 

DeletedUser18282

Guest
Jak by koleżanka była z mojego świata to dla zasady i ,że dama prosi to bym odmówić nie śmiał ;)
 

DeletedUser18312

Guest
tak--uzylam 3 pytajnikow hehe--moze mam zaburzenia--jak napisales...te trzy pytajniki podkreslaja u mnie, ze pytanie jest u mnie wazne i chcialabym dostac na nia odpowiedz.
Dzieki shihura za Twoja wypowiedz.. To wyjasnilo mi kilka rzeczy. gram krotko, wiec jeszcze sie ucze. poruszajac ten temat tutaj, chcialam zwrocic uwage, ze nie nalezy do przyjemnych ta zasada. dziekuje . dla mnie temat zakonczony.,,,,,,,,,,, !!!!!!!!!!!!! a co sie ma , jesli uzywa sie duzo kropek , wykrzyknikow , przecinkow itd???? no i pytajnikow hehehehehe
 

DeletedUser17497

Guest
Ja tam czasem atakuję innych z nudów, ale raczej odpuszczam jeśli widzę że będę mieć za duże straty własne. ;)
Osobiście nie plądruję po wygranych, ale uważam że nie powinno się mieć pretensji do tych którzy tak robią. Ta gra i tak wyjątkowo łagodnie traktuje przegranych. :p
 

kasia2389

Arcyksiążę
czytając Twoją wypowiedź, można by stwierdzić, że to jakaś rzeź a nie gra strategiczna;)
Bo jest. Cały rozwój skierowany jest na zwiększanie potęgi militarnej, aby lepiej i skuteczniej walczyć.
aha jak rozumiem - to ja jestem wariatka a zasady tej gry sa ok... dzieki bardzo
Zasady gry ani nie są ok ani nie ok, są takie jakie są, zostały wymyślone kilka lat temu w inno na ich podstawie zrobiono grę rozwijaną przez wiele lat. Przez grą przewinęły tysiące jeśli nie setki tysięcy graczy, większość nich nie zaakceptowało tych zasad i zrezygnowało z gry, ale część pozostała i gra.


Na marginesie proszę wszystkich, którzy wypowiadają się na forum aby stosowali się do podstawowej reguły intepunkcji:

Wyraz-znak interpunkcyjny-odstęp-następny wyraz
np:
prawidłowo:

ala, ola

nieprawidłowo:
ala , ola
ala ,ola

Tak napisany tekst źle się czyta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry