Plądrowanie miast sąsiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17795

Guest
Witam,
Zauważyłam, że w czasie plądrowania miasta nie zawsze otrzymuję tyle pieniędzy lub "młotków" ile powinien dać dany budynek. Czasem, gdy splądruję budynek produkcyjny, otrzymuję punkty produkcyjne ale odejmowane jest złoto, natomiast gdy splądruję dom, to owszem, dostaję pieniądze, ale odejmowane mi są punkty produkcyjne. Dlaczego tak się dzieje?
 

DeletedUser17796

Guest
Witam,
Zauważyłam, że w czasie plądrowania miasta nie zawsze otrzymuję tyle pieniędzy lub "młotków" ile powinien dać dany budynek. Czasem, gdy splądruję budynek produkcyjny, otrzymuję punkty produkcyjne ale odejmowane jest złoto, natomiast gdy splądruję dom, to owszem, dostaję pieniądze, ale odejmowane mi są punkty produkcyjne. Dlaczego tak się dzieje?
Też tak mam najpierw dodaje mi do monet podwojoną ilość monet z plądrowanego budynku a potem przy następnym plądrowaniu odejmuje.
A to ładnie tak plądrować?Zachłanna jesteś!
Może i nieładnie ale zmusza Nas do tego brak miejsca w meście za medale przecież masz rozszerzenie terenu , których jest niestety ciężko zdobyć . Powinni pomyśleć nad tym , że jak w wyprawach można zdobyć diamenty to i rozszerzenie tak samo - albo w reliktach .
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
@TiroXIII

:rolleyes: to ja wiem - wpadasz do miasta, wygrywasz wybijankę (bitwą tego czegoś bym nie nazwał) i po skończonym turnieju, jak zajmiesz wysoką pozycję zdobywasz medale.
ja się pytam jak i w którym banku żebractwo te splądrowane fanty zamienia na medale ? :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17796

Guest
@TiroXIII


ja się pytam jak i w którym banku żebractwo te splądrowane fanty zamienia na medale ? :p
żebractwo powiadasz ...... mylisz pojęcia
Takie są zasady tej gry i z nich korzystam nie łamiąc ich .Nie ja jedna i nie ostatnia . I zważ na słowa ok kolego . Mnie też atakują i nie robię z tego problemu , kwestia tylko tego czy dasz się splądrować.
 

DeletedUser15777

Guest
Cóż, muszę się zgodzić z @Agaton78 :p Niech sąsiedzi się na coś przydają, przy skromnej powierzchni miasta dodatkowa surka i medale zawsze się przydadzą ;)
Nie dopilnuję ja - moja strata, bywa :)
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
No bo to raczej pytanie do Supportu a nie do graczy ;) A że przy okazji wyszedł temat "czy to ładnie plądrować" to już inna sprawa ;)
mam pytać support jaki to sposób wynalazł Agaton78, który pozwolił mu splądrowanymi monetami pokryć deficyt w terenie ? :haha:
ja nie robię problemu z plądrowania tylko śmieszy mnie gostek posiadający prawie 2 mln pkt na koncie a po każdej wizycie (na ogół w nocy) plądruje marne grosiny z kamienicy, bo nic innego nie może znaleźć.
dla mnie to żadna strata i w nocy odpuszczam sobie pilnowanie chałup, niech się nacieszy kleptoman :p.
ciekaw jestem czy Wy po paru miesiącach gry potrafiliście obronić miasto przed każdym sąsiadem.
 

DeletedUser17796

Guest
mam pytać support jaki to sposób wynalazł Agaton78, który pozwolił mu splądrowanymi monetami pokryć deficyt w terenie ? :haha:
W którym miejscu napisałam , że za monety mam rozszerzenie?
Kłania sie podstawówka klasy I-III tam uczą czytania ze zrozumieniem .
 

DeletedUser17796

Guest
Bank DonBudrys w "Mieście żebraków" jak sam je określiłeś ,bez naliczania odsetek , wjazd za darmo o każdej porze dnia i nocy . Nie ma co zbierac bo rozwój w tym mieście żebraków jest na poziomie epoki kamienia .
Nadal masz problem z czytaniem ze zrozumieniem zdań wyjętych z kontekstu. Jeżeli uważasz , że plądrując miasto co 24h łamię zasady to napisz do suportu . I widocznie masz problem z użyciem czegoś takiego jak Tarcza Miasta , którą stworzyli dla takich jak Ty wiecznie marudzących , że Ci miasto plądrują . Naucz się z tej opcji korzystać . Pozdrawiam i zakończ ten wątek zajmij się grą i poświęć czas na ulepszenie obrony . Miłej gry .
 

DonBudrys

Szlachcic zagrodowy
omg ... zapytam najprościej, jak dzieciaka, może stanie się cud i zrozumie:

w jaki sposób rozszerzasz swoje miasto plądrując komuś monety ?


dołączyłem do tego wątku z takim pytaniem i tylko to mnie interesuje.
a ty z uporem maniaka twierdzisz, że mam problem, że marudzę i ciągle dajesz mi rady o które nie prosiłem.
jak potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie to odpowiedz, jeśli nie - nie zaśmiecaj wątku. :rolleyes:
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
w jaki sposób rozszerzasz swoje miasto plądrując komuś monety ?

Może ja coś źle zrozumiałem, ale jak na moje to w wypowiedzi:
Może i nieładnie ale zmusza Nas do tego brak miejsca w meście za medale przecież masz rozszerzenie terenu , których jest niestety ciężko zdobyć

Chodzi nie o fakt, że plądrowanie pomaga nam wykupować rozszerzenia terenu, ale plądrowanie zapewnia nam dodatkowe źródło dochodów, na które nie można sobie pozwolić w związku z ograniczonym terenem w mieście (nie ma wystarczająco dużo miejsca na kolejne budynki i plądrując kogoś zyskujemy, np. kolejne towary, PRy, monety, młotki itp. nie tracąc miejsca w mieście).
 

DeletedUser17675

Guest
A nie chodzi przypadkiem o to, że dzieki atakom wygrywamy turnieje PVP dzięki czemu za medale możemy kupować rozszerzenia?
 

Kaluta

Wójt
ejjjj, ale plądrować można tylko budynki, które skończyły produkcję, no chyba, że o czymś nie wiem...;/

ja nie robię problemu z plądrowania tylko śmieszy mnie gostek posiadający prawie 2 mln pkt na koncie a po każdej wizycie (na ogół w nocy) plądruje marne grosiny z kamienicy, bo nic innego nie może znaleźć.
dla mnie to żadna strata i w nocy odpuszczam sobie pilnowanie chałup, niech się nacieszy kleptoman :p.
ciekaw jestem czy Wy po paru miesiącach gry potrafiliście obronić miasto przed każdym sąsiadem.

były chyba nawet zadania na linii pobocznej, aby splądrować sąsiada;
ogólnie - wygrane walki ( bo aby splądrować sąsiada musisz takową wygrać) liczą się do rankingu PvP i rankingu ogólnego; a jak przegrasz kilka ( 25 ) to dostajesz osiągnięcie w Ratuszu - Purpurowe Serce 8> brakuje mi 3

Mam jednego typka, który ewidentnie się uwziął i chyba już z 4 raz z rzędu mnie zaatakował - jak na razie się mu nie udało;)
 

DeletedUser18312

Guest
chcialam zapytac - czy jest to ok, ze kilka osob dziennie pladruje u jednego gracza, ktory poswieca czas grze, zeby cos miec... czy jest to ok?? po co w zasadzie jest handel?? lepiej go zlikwidowac i wszyscy niech sie pladruja.... sa inne sposoby zdobywania medali i calej reszty..mozna tez cos zmienic w grze, zeby nie byla taka wkurzajaca za kazdym razem , gdy sie widzi , ze sie jest spladrowanym...zalosne, naprawde, zalosna zasada gry i nieprzyjemna.
 

Kaluta

Wójt
chcialam zapytac - czy jest to ok, ze kilka osob dziennie pladruje u jednego gracza, ktory poswieca czas grze, zeby cos miec... czy jest to ok?? po co w zasadzie jest handel?? lepiej go zlikwidowac i wszyscy niech sie pladruja.... sa inne sposoby zdobywania medali i calej reszty..mozna tez cos zmienic w grze, zeby nie byla taka wkurzajaca za kazdym razem , gdy sie widzi , ze sie jest spladrowanym...zalosne, naprawde, zalosna zasada gry i nieprzyjemna.


może to i nie jest ok, ale to gra, jak będziesz miała jakieś koszary czy stajnie to będziesz mogła mieć obrońców i Cię nie splądrują.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16730

Guest
chcialam zapytac - czy jest to ok, ze kilka osob dziennie pladruje u jednego gracza, ktory poswieca czas grze, zeby cos miec...

Ci co plądrują też poświęcają czas żeby coś splądrować. ;)

Ja nie plądruje, ale tylko dlatego, że mi na to zwyczajnie szkoda czasu. Na jednym świecie natomiast wręcz nachalnie system mnie przydziela do pierwszej "osiemdziesiątki" pomimo tego, że jestem w piątej. Skutkuje to tym, że dostaje regularne baty od wszystkich i nie mam z tym problemu. Wystarczy naprawdę ważne produkcje nastawić na dobę i w miarę o czasie się zalogować żeby je zebrać, po 2-3 dniach połowa zrozumie, że się nie nachapie i odpuści, a druga połowa atakuje dla punktów i nie chce im się nawet patrzeć czy jest co zabrać.
Jeśli zaczęłaś dopiero grać to zrób 1-2 epoki awansu i plądrowanie drastycznie spadnie. W brązie przy rozpoczęciu gry tak po prostu jest, że większość ma radochę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18312

Guest
za kazdym razem , gdy ktos pladruje--dziala mi to na nerwy..czy o to chodzi w tej grze??? teraz uczepila sie jedna osoba..nie ma szans z tym wojskiem , ktore posiada..liczy na szczescie chyba...ale pomimo, ze przegrywa--mnie to wkurza.. mozna raz wpasc do kogos--spladrowac jesli sie uda , ale codzienie wpadac i jeszcze do tego przegrywac--to juz tego nie rozumiem..w kazdym razie mnie to wkurza doglebnie...takie zachowanie wzgledem drugiej osoby ma swoja nazwe---mobing...
prosze wiec , zmienic mi sasiadow :))))) jesli mozna..bo mnie szlak trafi
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli granie nie sprawia radości tylko powoduje flustrację to należy się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą bo dalsza gra może zagrać Twojemu życiu lub zdrowiu!

zmienic mi sasiadow :))))) jesli mozna..bo mnie szlak trafi
Twoje miejsce w sąsiedztwie określane jest przez:
1. Epoki
Przy takiej samej epoce:
1a. Ilość odkrytych technologii
Przy takiej samej ilości technologii:
1b. Ilości pkt. rankingu
po uszeregowaniu graczy program odlicza po 80(?) i tworzy sąsiedztwa.

W poniedziałek będzie następne mieszanie sąsiedztw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry