Plądrowanie 24h po ataku

  • Rozpoczynający wątek Eatera
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Może bardzo krótko gram w ta grę, ale jednej rzeczy od początku nie rozumiem. Kto wymyślił plądrowanie moich zbiorów do 24h od udanego ataku. Nie wiem jaki cel przyświecał osobie która to wymyśliła. Atakujesz, wygrywasz, plądrujesz. Jak nie ma co plądrować to strata atakującego. Dlaczego ktoś może mnie splądrować w każdej chwili kiedy mu się zachce. Uważam to za beznadziejny pomysł twórców gry. Dziękuję:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Czemu beznadziejny ? Wygrałeś, tamte miasto jest teraz na twojej łasce przez dzień i możesz robić co chcesz. Jeśli nie ma co plądrować, to można czekać na to :) Tu już trzeba myśleć i inteligentnie planować produkcję, żeby agresor nie mógł tego zabrać ;)
 

DeletedUser9456

Guest
Winna temu jest słaba obrona która ma być poprawiona... SOON...
 

DeletedUser5531

Guest
Nie wiem po co jest temat - w sumie mało jest takich przestrzałów, którzy sprawdzają co godzinę, czy może jednak nie ma czegoś tam do splądrowania. Może jakby była zielona lampka z napisem "plądrowanie dostępne" - byłoby wygodniej :)
 

DeletedUser

Guest
Ja w ten sposób zebrałem towary na Alcatraz:D To bardzo dobry pomysł twórców gry ;)
Jeżeli nie chcesz być plądrowany to musisz tak zbudować miasto aby nikt tego nie dokonał .
Sama budowa to podstawa . Potem dobra gildia i znajomi .
Jak to wszystko poukładasz i będziesz miał wszystkie budynki zmotywowane , to nikt Ci nic nie ukradnie:pMusisz tylko pilnować produkcji towarów .
 

DeletedUser

Guest
a ja mam pytanie związane z plądrowaniem, a mianowicie czy prawdą jest że budynki (domy i produkcyjne), które są "zmotywowane" nie mogą zostać splądrowane?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tak, jest to prawda i o ile pamiętam jest taka informacja nawet w "Czy wiesz, że?" przy ładowaniu gry.
 

DeletedUser6174

Guest
W takim razie można całkowicie uniknąć plądrowania. Niektórzy ustawiają produkcję na 24h i zanim dojdzie ona do końca mają już 100% zmotywowanych budynków.
Z drugiej strony pamiętam rozmowę kiedy było mówione, że można plądrować zmotywowane budynki ale dostajemy za to podstawową wartość zasobów z danego budynku (bez bonusów z motywacji)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To widocznie ktoś błędnie napisał.
Zresztą już raz pewna osoba się o tym ze mną kłóciła dopóki tego nie sprawdziła ;)
 

DeletedUser625

Guest
To i ja się zapytam. Czy jak mi się młotki popsują to można je splądrować?
 

DeletedUser

Guest
ataki i plądrowanie

Dobrze jest pouczać innych jeśli się jest dużo wyżej. Przy ostatniej aktualizacji dwa dni temu, małą 7 osobową grupę graczy ze średniowiecza przyłączono do 80 osobowej grupy o cztery epoki wyżej . Nie ma sposobu żeby się zabezpieczyć, bo zawsze będą mieli lepsze wojsko. Po trzydzieści ataków na 12 godzin, a przy tym plądrowanie wszystkiego co najlepsze. Rzucono nas jak ochłap rekinom na pożarcie. Jeżeli rzeczywiście tak ma wyglądać dalszy przebieg gry, to lepiej napiszcie jak skasować konto, bo szkoda na to czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7630

Guest
Mało który ogarnięty gracz plądruje budynki towarowe 4 epoki niżej. Po za tym w średniowieczu spokojnie można mieć towary z pereł a teraz także i fontann aby nie trzeba było stawiać budynków towarowych. I wiecie co? Pereł ani fontann nie można splądrować :o niesamowite, co? Wielu graczy nie plądruje także miast bronionych 8 jednostkami z epoki gracza.

O plądrowaniu domków czy młotków to nawet nie rozwijam tematu, bo to jest praktycznie niezauważalna strata.

Jeśli rzeczywiście ktoś zamierza ciągle marudzić, bo mu w grze niewychodzi, to lepiej niech faktycznie skasuje konto.
 

DeletedUser625

Guest
Mylisz się JaworPL może Twoi sąsiedzi faktycznie nie plądrują, ale ja mam kilku takich co zawsze plądrują czy im to jest potrzebne czy nie. Splądrowanie domku to owszem niezauważalna strata jeśli Ci splądrują 2-3, a nie wszystkie lub prawie wszystkie :D
 

DeletedUser9456

Guest
Najgorzej jak się trafi na natręta co 15 razy sprawdza co u was słychać i czy już coś macie.

Oj miałem takiego natręta przed zmianą sąsiedztw. To nie było nic miłego. Teraz to mnie tylko atakują i uciekają...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja nie powiem atakuje sąsiadów jak mam czas ale zaglądam rabuje często domek 1 h bo takie zawsze świecą, jak zrabuje surowce to toast wznoszę i tyle.
 

DeletedUser3876

Guest
Ja atakuje wszystkich a rabuje tylko tych bez obrony. Oczywiście jeżeli po ataku nie ma nic do splądrowania nie zaglądam już tam więcej do czasu następnego ataku.
 

DeletedUser6144

Guest
Ja do wczoraj tylko kobitki oszczędzałem bo one zawsze z kawa na mnie czekały
 

chudya

Hrabia
W takim razie można całkowicie uniknąć plądrowania. Niektórzy ustawiają produkcję na 24h i zanim dojdzie ona do końca mają już 100% zmotywowanych budynków.
Z drugiej strony pamiętam rozmowę kiedy było mówione, że można plądrować zmotywowane budynki ale dostajemy za to podstawową wartość zasobów z danego budynku (bez bonusów z motywacji)

Masz 100% racji.

- - - Zaktualizowano - - -

Dobrze jest pouczać innych jeśli się jest dużo wyżej. Przy ostatniej aktualizacji dwa dni temu, małą 7 osobową grupę graczy ze średniowiecza przyłączono do 80 osobowej grupy o cztery epoki wyżej . Nie ma sposobu żeby się zabezpieczyć, bo zawsze będą mieli lepsze wojsko. Po trzydzieści ataków na 12 godzin, a przy tym plądrowanie wszystkiego co najlepsze. Rzucono nas jak ochłap rekinom na pożarcie. Jeżeli rzeczywiście tak ma wyglądać dalszy przebieg gry, to lepiej napiszcie jak skasować konto, bo szkoda na to czasu.
Napisz do suportu.
 

DeletedUser7229

Guest
Kradzieże surowców przez graczy o kilka poziomów wyżej w rozwoju to zjawisko nagminne, i opowieści o umiejętnościach gry to mydlenie oczu, którego używają zwykli złodzieje!!!
Jak inaczej można nazwać praktyki zaglądania po kilka razy do miasta żeby zgarnąć znacznie słabszemu graczowi surowce?
Jak można rozwinąć swój poziom jak w ciągu godziny obrabują ci kilka razy produkcję surowców? Na 4 budowle produkujące surowce w ciągu godziny wszystkie zostały okradzione!
To jest zwykłe złodziejstwo!
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Niestety, to element gry ;) Jak ktoś potrzebuje to plądruje, a zagląda kilka razy aby zobaczyć "czy już" zebrać :) Jedynym możliwym jakiegokolwiek zniechęcenia gracza do ataku na Ciebie ma wystawienie armii, na co bym nieliczył skoro jesteś kilka epok za nim, lub dogadanie się jakieś :)
 

DeletedUser9456

Guest
A jak to możliwe jest, że są gracze którzy mogą plądrować w ciągu 24 godzin dwa razy? Bo ktoś ostatnio mi w gildii mówił że go jeden ten sam gracz tak splądrował.
 
Do góry