Plądrowalność Yggdrasila i innych

Dreptak

Szlachcic zagrodowy
Hej,
jak sprawdzić czy obiekt da się splądrować (patrząc z perspektywy budującego?) Mam zamiar postawić zestaw nie zawierający obiektów dających się splądrować.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
jak można go zmotywować lub odrestaurować tzn. że nie będzie można go wtedy splądrować, jeśli daną motywkę otrzyma
 

Borisel

Hrabia
Z zasady każdy budynek, który nie ma gwiazdki lub nie został zmotywowany - jest możliwy do splądrowania. Bardzo mało jest budynków, które nie wymagają motywacji by uchronić je przed plądrowaniem. Do budynków które nie wymagają motywacji ale możliwe jest ich splądrowanie należą wszystkie budynki produkujące towary z danych epok.
 

deliryk

Wicehrabia
Hej,
jak sprawdzić czy obiekt da się splądrować (patrząc z perspektywy budującego?) Mam zamiar postawić zestaw nie zawierający obiektów dających się splądrować.
to masz bardzo malo opcji
glownie studnie zyczen, fontanna mlodosci, bocianie gniazda, statua gpc, tereny turniejowe, zapomniana świątynia, nagrody głowne z gpc
 

Auraya

Hrabia
chyba nie ma za bardzo sensu sie tak ograniczac. pladrowanie malo kto uprawia. postaw sobie wieze galaty to bedziesz miec wieksza satysfakcje z odpartej proby ewentualnie ;)
 
Rozumiem że gracz jest gdzieś na etapie początkowym. Jeśli ma problem z okradaniem to znaczy że jego aktywność w grze jest nie wystarczająca.
I od tego trzeba zacząć. Jeśli masz problem z plądrowaniem to zadbaj o to żeby nikt nie miał ci co "buchnąć". Jak ? Pilnuj zbiorów . To wystarczy. Zbieraj wszystko w jednym czasie wcześniej przesuwając termin na taki w którym wiesz że będziesz na grze. Jak będziesz zaglądał na grę co parę dni to nie dziw się że ktoś kto zorientował się jak grasz cię plądruje.
Możesz oczywiście postawić podpowiedzianą Wieżę Galaty ( ja nigdy jej nie postawiłem) a na dalszym etapie niebieskie bonusy powinny zniechęcić potencjalnego agresora.
 

Mirko69

Rycerz
Na początku pakowałem bardziej w niebieskie staty niż w czerwone żeby ochronić się przed złodziejami.
Guzik to dało. Wywaliłem całą obronę miasta kiedy pobił moje wojsko wielokrotnie słabszy zawodnik z jakiejś niższej epoki.
Mija 12 lat a Foe nadal ma problem ze zbilansowaniem statystyk. Stara się za wszelką cenę dogodzić nowym graczom licząc na zarobek w przyszłości.
Przed chwila walczyłem na PvP z gościem z Kolonii, ja jestem w Przyszłości,
Jego kawalerzystów musiałem dwa razy trafić z czołgu pomimo czterokrotnej przewagi, On ma ok 700 obrony na moje ponad 2500 ataku.
Zdarzały mi się jeszcze większe przewagi. Pisałem do Supportu ale jak zwykle. ,,Przekazaliśmy bla, bla, bla.
Najbardziej wkurzająca jest wymiana wojska na Polach. Mam te ponad 2500 i co drugą, trzecia walkę muszę wymieniać wojsko.
Wymieniam przy zerowym oporze i jak mam 100 oporu. Tysiące kliknięć tylko dlatego, że nie da rady czołg czy działo mające ok 3000 ataku jednym uderzeniem zatłuc jakiegoś pędraka mającego 200 obrony
 

koordi

Wójt
Akurat to że czasem trzeba 2x to jest plus. Większą losowość. Czasem nawet pedraczek ma farta i indianiec zatłucze aliena.

Jak już yka badamy sprawę, to masz AO? Jeżeli tak to na którym poziomie?
 
Do góry