[Perły Architektury] PIRAMIDY!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17395
  • Data rozpoczęcia

Chcielibyście coś takiego w grze?

  • Jasne!

    Głosy: 3 27,3%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 9,1%
  • nieee...

    Głosy: 4 36,4%
  • może być

    Głosy: 3 27,3%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser17395

Guest
Wpadłem na pomysł żeby jako nową perłe architektury dodać piramidy( byłyby z epoki brązu). Dawałyby np. medale lub zadowolenie. Chodzi o to, że dziwne że w grze jest wieża babel która praktycznie nie istnieje, a nie ma jednych z najsłynniejszych budowli starożytmości.
 

DeletedUser

Guest
pery dajace medale i zadowolenie to najgorsza porazka

ale zgodze sie ze piramidy powinny byc w grze
i skoro juz kombinuja z nowymi i cudacznymi bonsami to czemu nie zrobic bonusu %?

czyli jest znanych 11 piramid egipskich

wezmi piramide cheopsa - niech daje:
+ 15% do obecnej populacji, na poziomie 1, kolejne poziomy wg inno
drugi bonus tez nowy i ciekawy:
+ 5%do zbiorów z pozostałych pereł architektury, wykluczająć te z pojedynczym bonusem.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Sam pomysł fajny, ale... epoki brązu i żelaza już mają swoje perły i takie nagłe zwiększenie ich liczby z dwóch do trzech/czterech jest jak dla mnie niezbyt realne :p Ewentualnie jako budynek specjalny w dodatku do epoki brązu, o ile się pojawi.

A bonusy nie mogą być przesadzone, budynki z wczesnych epok są bardzo łatwe do postawienia, szczególnie będąc kilka epok do przodu, i bonus do zbiorów z innych Pereł (za którym jestem przeciw) czy +15% populacji są za mocne dla takich budynków.
 

DeletedUser17393

Guest
Pomysł fajny. Ale można by było z tego zrobić budynek kulturowy za diamenty w epoce brązu, żeby nie usuwać babel, albo Zeusa
 

DeletedUser17290

Guest
Babel i Zeus to o wiele mocniejsze perły, jedna piramida już w grze jest więc następny mógłby się jedynie Sfinks pojawić, problem z tym że słabo się nadaje do obecnych epok.
Jeśli chodzi o medale to mogła by powstać perła dająca je procentowo, ale w odpowiedniejszych ilościach no i nie wiem czy taka perła by się przyjęła, raczej taka średnia.
A perła dająca % ludzi, w niskich epokach słaba, w średnich OK, a w wysokich zbędna.
Cały ten pomysł raczej słaby.
 

DeletedUser13672

Guest
Pomysł ciekawy nagrody tylko dobrać odpowiednie i nawet sfinks może być kto powiedział ze musi mieć epokę bez epoki jak obserwatorium czy świątynia reliktów
 
Do góry