pieseł meme generator ;o

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Pisałem dla klienta generator bannerów... to przy okazji zrobiłem takie ów coś ^^, może komuś się spodoba :)
http://pieselek.pl/

pisane dosłownie kilka godzin bez żadnego framework'a, więc proszę nie hejtować za kod etc :>
 

DeletedUser8996

Guest
Eeee, nie przemawia to do mnie szczerze mówiąc :p
Ale na pewno się znajdą ludzie którym się to podoba ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ostatnio specjalnie wyguuglowałam o co chodzi z tym piesełem i okazało się że to wymysł interneta...

-.-
 

DeletedUser8996

Guest
Ostatnio specjalnie wyguuglowałam o co chodzi z tym piesełem i okazało się że to wymysł interneta...

-.-

No a czego niby innego mogłoby to być wymysłem, zresztą te pieseły, to jest nic w porównaniu co można w tych internetach znaleźć :p
 

DeletedUser9456

Guest
Internet polski coraz głupszy się staje... Gdzie te czasy, kiedy nie było internetu w Polsce?
 

DeletedUser

Guest
Kompletnie tego nie ogarniam :D Chyba tylko jedna grafika mnie rozbawiła, i to dlatego, że była ściśle związana z tematami na babskim forum, które regularnie przeglądam :p

Jestem fanką kotów ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie sądzę, jeszcze będzie się Macierewicz ciągnąć w Smoleńsku przez 10 lat, i to on będzie królować internetom, nawet Bóg nie wie, co z tego wyjdzie, UFO, kapibary czy szparagi w luku nr 5! :D
 

DeletedUser

Guest
Boję się tej strony, dlaczego pokazuje mi się baner "Wizażanko! Uszanuj Piselka!"? Skąd wiedzą skąd przybywam? :D
 

DeletedUser

Guest
Serio coś takiego jest "na topie"?
Przecież to jakiś koszmarek estetyczny... Chyba wolę być nie na czasie ;)
 

DeletedUser8507

Guest
Piseał! Peiseł jest fajny! Nie.... nienie! jestb ŚWIETNY! (Jeden z lepszych memów)
 
Do góry