[Perły Architektury] Perły dostępne na górnym pasku

Czy chciałbyś mieć dostęp do Pereł Architektury w górnym pasku na stronie głównej gry?

  • Tak (napisz proszę dlaczego)

    Głosy: 5 41,7%
  • Nie (napisz proszę dlaczego)

    Głosy: 6 50,0%
  • Mam inne rozwiązanie (napisz proszę jakie)

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12

Landberg

Rycerz
Cześć Wam! :)
Ostatnio trochę się rozglądam po interfejsie i na stronie głównej w górnym pasku, wprowadziłabym ikonkę: "Perły" (jest miejsce), która ułatwiłaby dostęp do pereł, które są przez nas wspierane, a także te, które u siebie podnosimy (od strony technicznej podział na dwie sekcje i git). Byłoby wszystko "pod ręką" na stronie głównej gry, bez potrzeby klikania w inne sekcje, bo tak to albo wchodzimy najpierw na swój profil -> wiadomości -> i dopiero w Perły architektury , albo najpierw dolna sekcja -> znajomi -> nasz profil -> Perły. Na dłuższą metę takie przechodzenie z różnych miejsc do miejsc docelowych męczy ;/ Dajcie znać jak to widzicie...

Obszar.png
 

Marik

Książę
W żaden sposób obecne rozwiązanie mi nie przeszkada, jeśli zostałoby to przerobione na podstawie twojego pomysłu to spoko, dla mnie jest do obojętne - jaką odpowiedź mam zaznaczyć? - jakoś żadna z powyższych nie za bardzo pasuje do mojego zdania ;p
 

Landberg

Rycerz
W żaden sposób obecne rozwiązanie mi nie przeszkada, jeśli zostałoby to przerobione na podstawie twojego pomysłu to spoko, dla mnie jest do obojętne - jaką odpowiedź mam zaznaczyć? - jakoś żadna z powyższych nie za bardzo pasuje do mojego zdania ;p
Mam inne rozwiązanie (napisz proszę jakie) :)
 

korosh

Baronet
Chcesz robić rewolucję żeby z 2 kliknięć zrobić jedno? Jestem na nie, bo to żadne usprawnienie, a dostęp do pereł moim zdaniem nie jest tak ważny żeby wymagał oddzielnej ikony. Poza tym pokazujesz zrzut dużego ekranu - na mniejszym już tyle rzeczy się nie zmieści.
 
Chcesz robić rewolucję żeby z 2 kliknięć zrobić jedno? Jestem na nie, bo to żadne usprawnienie, a dostęp do pereł moim zdaniem nie jest tak ważny żeby wymagał oddzielnej ikony. Poza tym pokazujesz zrzut dużego ekranu - na mniejszym już tyle rzeczy się nie zmieści.

czyli tracisz czas na znalezienie perły, którą mógłbyś znaleźć w sekundę. Gratuluję ;);)

Głos oddany na tak, bo jest to dobry pomysł.
 

korosh

Baronet
czyli tracisz czas na znalezienie perły, którą mógłbyś znaleźć w sekundę. Gratuluję ;);)

Głos oddany na tak, bo jest to dobry pomysł.
Tak, tracę całe mnóstwo czasu klikając w perłę zamiast w nową ikonę. Naprawdę uważasz że nie ma lepszych miejsc na usprawnienie gry i warto tracić czas na implementację czegoś takiego?
 

Landberg

Rycerz
Brak odpowiedzi "jest mi to obojętne" uniemożliwia udział w ankiecie.
Bo ankieta zachęca do dyskusji, a nie do obojętności :) Dlatego nie ma takiej opcji i jej brak był przeze mnie przewidziany, co oznacza brak udziału osób obojętnych na temat. Nie ma opcji w ankiecie, nie ma twojego głosu. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyrazić w swoje zdanie w komentarzu za który dziękuje ;)
 

Landberg

Rycerz
Chcesz robić rewolucję żeby z 2 kliknięć zrobić jedno? Jestem na nie, bo to żadne usprawnienie, a dostęp do pereł moim zdaniem nie jest tak ważny żeby wymagał oddzielnej ikony. Poza tym pokazujesz zrzut dużego ekranu - na mniejszym już tyle rzeczy się nie zmieści.
Dziękuje za Twoje zdanie :) Po pierwsze, to żadna rewolucja, tylko propozycja łatwiejszego dostępu do pereł ;) Po drugie, górny pasek bez względu na mój zrzut ekranu, pokazuje wolne miejsca (również u ciebie), które mogą być zagospodarowane.
Po co wchodzić za każdym razem w swój profil->Wiadomości->Perły Architektury, żeby zobaczyć, to co można byłoby z poziomu górnego paska na głównej stronie? :?
 
Jestem na tak. Może nie tyle ze względu na same kliknięcia, które trzeba wykonać, co ze względu na to, że dla nowego gracza ta lista jest trochę trudna do znalezienia.
 

Auraya

Hrabia
choc pomysl szybszego dostepu do menu perel wydaje mi sie sluszny - jestem na nie
dlaczego: na górnej belce nie jestesmy przyzwyczajeni do klikania - to ui jest zaprojektowane do wyswietlania stanów a nie funkcji
do perel bardziej pasowaloby mi menu dolne po lewej stronie, ktore i tak niedlugo zostanie odswiezone ze wzgledu na zmiany gvg
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Bo ankieta zachęca do dyskusji, a nie do obojętności :) Dlatego nie ma takiej opcji i jej brak był przeze mnie przewidziany, co oznacza brak udziału osób obojętnych na temat. Nie ma opcji w ankiecie, nie ma twojego głosu. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyrazić w swoje zdanie w komentarzu za który dziękuje ;)
nie. Niektóre pomysły i tematy są tak irrelewantne dla tej gry, że masa ludzi przejdzie koło nich obojętnie.... Gdy jest mi temat obojętny, mało istotny, śmieszny to prędzej klikne nie, niż zostawie pustą ankietę.
Bo obojętnie - znaczy, że pomysł nic nie zmieni istotnego więc po co na niego tracić czas.

Przegląd pereł w wersji mobilnej jest turbo łatwy, na dolnym pasku od razu są.

<swoją drogą nie wiem po co komu lista pereł, które wspieramy. wrzuciliśmy to wrzucilismy i tyle> ile razy tam wejde - tyle razy jest to przypadek.
 

Auraya

Hrabia
Do góry