Perły a epoka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3372
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3372

Guest
Nie wiem jak wy ale ja jestem za tym aby nie moc stawiac perel wczesniej niz dojdzie sie do danej epoki poniewaz dojdzie do tego ze gracz z zelaza postawi perle z epoki jutra to chyba cos nie tak moze to jest moje odczucie ale przez taka zmiane w grze wydluzy sie rozgrywke :]:]
 

wuen

Hrabia
popieram - perły powinny być przypisane do epoki - jeśli w niej nie jesteś - nie masz możliwości postawienia
- bo jak wytłumaczyć pospólstwu hi-tech w epoce brązu?!?!?
 

DeletedUser3372

Guest
bardziej dyskusja bo jakos nie chce mi sie wierzyc zeby taka zmiana zostala wprowadzona
 

DeletedUser

Guest
Nie i jeszcze raz nie, ten kto ma szczęście niech buduje a nieudacznicy niech nie blokują tych ambitnych - i co z tego, że mam np.Kapitol w epoce żelaza? - taka zmiana wprowadziłaby chaos i niezadowolenie oraz oburzyłaby graczy, którzy idą z postępem czasu!
Niech będzie tak jak teraz - czyli mogę budować sobie np.Kapitol w epoce żelaza
 

DeletedUser3372

Guest
a pozniej sie dziwicie dlaczego powstaja multikonta czy handel miedzy swiatami tacy gracze sa niecierpliwi chca miec wszystko jak najszybciej a pozniej odchodza juz sa duze trudnosci z pozykaniem graczy do perel a tak to bylo by mniej perel i moze wiecej ludzi by wspomagalo perly
 

DeletedUser

Guest
Gdybym budował perły z niższych epok typu Koloseum to bym wpadł w kryzys, z którego bym się nie wygrzebał - a to co proponujesz jest szkodliwe, gdyż każdy wie, że takie zmiany zahamowałyby rozwój - trochę ekonomii chłopie !
 

DeletedUser3372

Guest
to jest dyskusja nie dalem tego jako pomysl mowisz o ekonomi to fantastyka epoka zelaza i drapacze chmur pasuje idalnie
 

DeletedUser

Guest
Drapacze chmur - i co ci do tego - Starożytni Egipcjanie potrafili budować piramidy - po drugie - historia nie jest do końca zbadana - może istniała lepiej rozwinięta cywilizacja ?
 

DeletedUser3876

Guest
Panowie, aby tylko dyskusja nie przerodziła się w skakanie sobie do gardeł :)
 

DeletedUser11758

Guest
bardziej dyskusja bo jakos nie chce mi sie wierzyc zeby taka zmiana zostala wprowadzona

Bardziej pomysł i tym dziale się powinien być. To zmienia grę i ją ulepsza. Poparł by ten pomysł. Nie które Perły pasują do danej epoki i zbudowanie nie których epokach danej perły jest absurdalne np Przylądek C. Pasuje do epoki Postmodernizmu. Zbudowanie go wcześniej jest absurdalne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
jak ktoś zdobędzie plany, towary to dlaczego ma nie stawiać, zasłużył i ma
ja bym tylko wprowadził ograniczenie, że nie można postawić Perły szybciej niż epoka, jeżeli do jej zdobycia użyło się diamentów pochodzących z zakupu (jak diamenty z zadań i studni to można) ot, tak najuczciwiej by było
 

DeletedUser

Guest
Jedyne co umiecie to wymyślać jakieś bzdety, które wcześniej czy później krytykujecie - zmiany takie jakie wy proponujecie są absurdalne. Gdyby to co wy mówicie zostało zrobione, to zapewne 3/4 graczy foe odeszłaby (wraz ze mną) - (dlaczego) - ponieważ to zanudziłoby grę na śmierć...
 

DeletedUser3372

Guest
ja tam gram juz dlugo nigdy wczesniej niz dana epoka nie budowalem perel i jakos nie nudzi mnie gra czyli cos w tym nie jest do konca prawda mnie nikt nic nie daje wszystko musze sam zdobywac moze i idzie powoli ale idzie caly czas znam ludzi ktorzy odchodza ale po jakims czasie wracaja czyli ma ta gra jakis megnetyzm
 

DeletedUser

Guest
Perły mają pomagać graczom
- Dlatego nieważne jest - czy mam Kapitol w epoce żelaza, czy postmodernizmu - liczy się dobra zabawa, a nie jakieś wypaczone zasady. O to chodzie w tej grze - to jest postęp !
 

DeletedUser3372

Guest
nie myslalem ze taka dyskusja i takie bedzie napiecie dobrze ze ja traktuje to na luznej stopie a nie tak powaznie jak ty dla mnie to tylko gra i kazdy ma prawo zaproponowac cos do gry dlatego nie dalem tego do pomyslow tylko zaczalem od dyskusjii
poczekamy moze inni sie wypowiedza
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Dla mnie Perły powinny pozostać w stanie obecnym i nie powinno się ich przypisywać do Epok. To dobrze, jeżeli ktoś z wyprzedzeniem myśli, która Perła jest najprzydatniejsza i którą warto postawić już teraz (mam na myśli Alcatraz). To i tak niemały wysiłek zdobyć odpowiednią ilość towarów z kilku epok naprzód, nawet z pomocą Gildii. A im wcześniej ktoś postawi jakąś Perłę, tym dłużej będzie korzystać z jej bonusów, a jak ktoś nie pomyśli, że warto wcześniej - jego strata.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie Perły powinny pozostać w stanie obecnym i nie powinno się ich przypisywać do Epok. To dobrze, jeżeli ktoś z wyprzedzeniem myśli, która Perła jest najprzydatniejsza i którą warto postawić już teraz (mam na myśli Alcatraz). To i tak niemały wysiłek zdobyć odpowiednią ilość towarów z kilku epok naprzód, nawet z pomocą Gildii. A im wcześniej ktoś postawi jakąś Perłę, tym dłużej będzie korzystać z jej bonusów, a jak ktoś nie pomyśli, że warto wcześniej - jego strata.

- I to chciałem usłyszeć :)
 

DeletedUser7261

Guest
Nie przeszkadza mi obecna sytuacja, nie mam nic przeciwko temu, żeby w brązie stało alcatraz, czy tam Canaveral. Poniekąd też w tej grze chodzi o to, żeby otoczyć się ludźmi, którzy coś wniosą do rozwoju miasta (oprócz motywowania).
 

DeletedUser12062

Guest
Nie i jeszcze raz nie, ten kto ma szczęście niech buduje a nieudacznicy niech nie blokują tych ambitnych

Uwielbiam podziały na "lepszych" i "gorszych" i to przedstawiane w taki sposób.... Można idealizować swoją skromną osobę ale tak aby nie obrażać innych graczy bo wtedy Ci zrobią to co napisałeś czyli:

Gdyby to co wy mówicie zostało zrobione, to zapewne 3/4 graczy foe odeszłaby (wraz ze mną)
 

DeletedUser

Guest
Nie przeszkadza mi obecna sytuacja, nie mam nic przeciwko temu, żeby w brązie stało alcatraz, czy tam Canaveral. Poniekąd też w tej grze chodzi o to, żeby otoczyć się ludźmi, którzy coś wniosą do rozwoju miasta (oprócz motywowania).

I oto chodzi w tej grze, aby otoczyć się wachlarzem ludzi i miłą atmosferą, także mieć satysfakcję z nowo postawionych pereł, z wyższych epok.
 

wuen

Hrabia
obecna sytuacja wypacza grę - bo gracze z wczesnych epok mogą stawiać perły z najnowszej epoki - jedyny problem to surowce - ale od czego są diamenty ;)
- i chyba dlatego taka sytuacja jest możliwa...
idąc "za ciosem" może zlikwidujmy "drzewko rozwoju" i także umożliwmy graczom zaczynającym kupno za diamenty nowych budynków
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie jest to zły pomysł z tym podziałem na epoki,
ale zauważ wuen o ile zmniejszy się popyt na niektóre perły, stracą 2 strony moim zdaniem więc była bym za nie zmienianiem.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko wydaje się dla was absurdalne - [teraz pokażę wady waszego pomysłu] - oto argumenty:

1.Wiadome jest, że gdy postawie perłę później to krócej skorzystam z jej bonusów.
2.Niesprawiedliwe byłoby to, gdyż niektórzy gracze mimo tego, iż są w niskich epokach posiadają perły z wyższych epok - [to wprowadza chaos i bunt].

Przykład - [Gracz grający po zmianach w systemie budowania pereł]:"Jestem w epoce jutra i dopiero co postawiłem dynamic tower, więc krócej skorzystałem z jej bonusów".

Przykład - [Gracz grający przed zmianami]:"Jestem w epoce żelaza i dopiero co postawiłem dynamic tower i będę korzystał dłużej z bonusów, niż gracz, który postawił dynamic tower w epoce jutra".

- - - Zaktualizowano - - -

Więc jednym słowem - niech zostanie tak jak jest.
 
Do góry