[Perły Architektury] Perła zwiększająca łup z prowincji

Zgadasz się?


  • W sumie głosujących
    15
Witam. Jestem za tym aby dodać perłe zwiększającą łup z prowincji na poz 1 o np 50%. Co o tym sądzicie? Perła produkowała by też 10000 zaopatrzenia na 24h, żeby dla osób które skończyli mapę nie była ta perła do skasowania
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
O co chodzi? Że tak dużo by tego było?
no nagroda "dwa rozszerzenia zamiast jednego"
to zakrawa o śmiech na sali xd
dajmy 3 od razu

albo budynek dający rozszerzenie co zbiory xD
<chociaż fragmenty rozserzenia byłyby spoko :D i np 1000 potrzebne na jedno rozszerzenie>

naucz się, że w tej grze nagrody są śmieszne i inno od nigdy nie chce tego zmieniać i nigdy tego nie zmieni, a rozszerzenia terenu to stricte reglamentowany towar. Miasto<półwysep> jest przygotowane tylko na X rozszerzeń.
 
no nagroda "dwa rozszerzenia zamiast jednego"
to zakrawa o śmiech na sali xd
dajmy 3 od razu

albo budynek dający rozszerzenie co zbiory xD
<chociaż fragmenty rozserzenia byłyby spoko :D i np 1000 potrzebne na jedno rozszerzenie>

naucz się, że w tej grze nagrody są śmieszne i inno od nigdy nie chce tego zmieniać i nigdy tego nie zmieni, a rozszerzenia terenu to stricte reglamentowany towar. Miasto<półwysep> jest przygotowane tylko na X rozszerzeń.
no dobra, ale nawet jakby tych rozszerzeń nie było, byłbyś za pomysłem?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie, bo perła zwiększająca nagrody to CHF
a mapa świata się kończy i w zasadzie będąc w przyszłości jesteś w stanie ją zrobić do końca - więc wtedy perła do wyrzucenia
 

LimakT

Baronet
no dobra, ale nawet jakby tych rozszerzeń nie było, byłbyś za pomysłem?
Czyli ta perła ma dawać więcej monet ,młotków i towarów za zdobywanie prowincji? Napisz konkretnie jakie nagrody ma dawać i wartości tych nagród. Nie da się ocenić pomysłu jak tak ogólnie piszesz. Rozszerzeń terenu i diamentów nie dawaj do nagród bo pomysł będzie z góry skreślony przez inno.
Aha no i jak to ma perła ma działać? Nowy gracz robi mape kontynentu i zdobywa dodatkowe nagrody. A co z osobami co już skończyły mapę?
 
Ostatnia edycja:
Czyli ta perła ma dawać więcej monet ,młotków i towarów za zdobywanie prowincji? Napisz konkretnie jakie nagrody ma dawać i wartości tych nagród. Nie da się ocenić pomysłu jak tak ogólnie piszesz. Rozszerzeń terenu i diamentów nie dawaj do nagród bo pomysł będzie z góry skreślony przez inno.
Aha no i jak to ma perła ma działać? Nowy gracz robi mape kontynentu i zdobywa dodatkowe nagrody. A co z osobami co już skończyły mapę?
Edytowałem trochę pomysł. Perła dawała by monety przez co dla graczy które skończyli mapę nie była ona do wyrzucenia.
Np. masz 1,000,000 monet i 1,000,000 zaopatrzenia. Masz perłę na poziomie 1. Perła zwiększa łup do 1,500,000 monet i do 1,500,000 zaopatrzenia.
 

Devine111

Baron
Taką perłę, to tylko jakiś kolekcjoner postawi, nikt więcej. Może gdyby zwiększała liczbę otrzymywanych towarów z wysyłanych ekspedycji (Rudy, Promet, Orchialcum), ktoś by się skusił. No i do tego jakiś tam bonus militarny.
 
Do góry