[Perły Architektury] Perła lub premia bonusu do GPC

Jesteś za?


  • W sumie głosujących
    20

RaIwan

Szlachcic zagrodowy
Witam wszystkich serdecznie
Chciałem zaproponować nową perłę lub pakiety bonusów dla inwentarza z bonusem do zmniejszenia szansy na wzrost wyczerpania w GPC (zapobiegający w jakimś procencie na wzrost poziomu oporu - kary).
Działało by to na zasadzie identycznej jak postawiony Obóz oblężniczy, ale indywidualnie dla każdego gracza.
Perła dająca bonus na przykład do 25% przy 80 poziomie (na zasadzie jak Zeus dla ataku), lub rzadkie pakiety z bonusami 5%, 10% lub 20% trwającymi 8 godzin (jak bonus do ataku).
Oczywiście mogły by być takie pakiety i perła wprowadzone razem i wtedy bonusy by się sumowały też z tymi na GPC.
Pozdrawiam
 
Pomysł zupełnie oderwany od rzeczywistości. W związku z tym co planują zmienić w GPC, taka perła, nawet gdyby 100% społeczności zagłosowało za nią, nie ma szans powstania. Ponadto takie pomysły chyba już były i z tego co wiem to odpadły bardzo szybko. Ponadto, taka perła zdaje się stoi w sprzeczności z tym punktem:

Czego nie proponować?

Pomysłów powyżej, a ponadto:
  • Pomysły, aby stać się bogatszym, albo ułatwiające grę.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Pomysł zupełnie oderwany od rzeczywistości. W związku z tym co planują zmienić w GPC, taka perła, nawet gdyby 100% społeczności zagłosowało za nią, nie ma szans powstania. Ponadto takie pomysły chyba już były i z tego co wiem to odpadły bardzo szybko. Ponadto, taka perła zdaje się stoi w sprzeczności z tym punktem:

Czego nie proponować?

Pomysłów powyżej, a ponadto:
  • Pomysły, aby stać się bogatszym, albo ułatwiające grę.
a czy aby każda perła nie ułatwia gry? xD
Albo może są takie, które utrudniają? xD
 

Marik

Książę
Witam wszystkich serdecznie
Chciałem zaproponować nową perłę lub pakiety bonusów dla inwentarza z bonusem do zmniejszenia szansy na wzrost wyczerpania w GPC (zapobiegający w jakimś procencie na wzrost poziomu oporu - kary).
Działało by to na zasadzie identycznej jak postawiony Obóz oblężniczy, ale indywidualnie dla każdego gracza.
Perła dająca bonus na przykład do 25% przy 80 poziomie (na zasadzie jak Zeus dla ataku), lub rzadkie pakiety z bonusami 5%, 10% lub 20% trwającymi 8 godzin (jak bonus do ataku).
Oczywiście mogły by być takie pakiety i perła wprowadzone razem i wtedy bonusy by się sumowały też z tymi na GPC.
Pozdrawiam
Kolejny pomysł typowego farmera... Inno planuje wam ukrucić bicie bez wyczerpania co testują na becie, więc odpowiedz sam sobie jak zareagowaliby na twój pomysł - zapewnie śmiechem. Chcesz robić więcej inwestuj w atak lub towary i tyle
 

RaIwan

Szlachcic zagrodowy
Nie wiedziałem o tym, pomysł wpadł do głowy, rozumiem, że nie miałem prawa go przedstawić nie spędzając długiego czasu na czytanie całego forum...
Ta perła tym bardziej by się wtedy przydała jak będzie trudniej.
Celem jej było by mniejsze zmęczenie kiedy brak postawionych obozów na przykład kiedy jest możliwość postawienie tylko jednego obozu...
Przez sojusze gracze mają możliwość zdobycia mnóstwo diamentów, pr i diamentów w bardzo krótkim czasie w porównaniu zanim pojawiły się pola.
Głównie tylko pomysłodawca sojuszów między gildiami na gpc jest temu winny. Nie dziwię się twórcom gry, że chcą to ukrócić - to dla nich ogromne straty finansowe a dla wielu graczy, którzy nie mogą powalczyć na polach to też powód, żeby nie grać bo inny rozwijają się mega szybko a oni stoją w miejscu
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Pomysł zupełnie oderwany od rzeczywistości. W związku z tym co planują zmienić w GPC, taka perła, nawet gdyby 100% społeczności zagłosowało za nią, nie ma szans powstania. Ponadto takie pomysły chyba już były i z tego co wiem to odpadły bardzo szybko. Ponadto, taka perła zdaje się stoi w sprzeczności z tym punktem:

Czego nie proponować?

Pomysłów powyżej, a ponadto:
  • Pomysły, aby stać się bogatszym, albo ułatwiające grę

A co to za punkt? Czego to jest punkt? Przeczytałeś ze zrozumieniem całość postu źródłowego czy wybrałeś tylko jeden punkt, żeby wprowadzać ludzi w błąd?
Już wyjaśniam: ten punkt był do czegoś innego (sprint społecznościowy), a w tym dziale jak najbardziej można podawać pomysły ułatwiające grę.
Inna sprawa, że nie zosaną wprowadzone jeśli nie napłyną rownież z powaznie traktowanych społeczności, a nie tylko naszej - polskiej :)
Nawet pomysły, które mają bardzo dobre wyniki w ankiecie, nie wychodzą z tego forum, bo się nie podobają komuś z supportu, a on ma decydujacy głos, a nie wynik ankiety :(
 
a czy aby każda perła nie ułatwia gry? xD
Albo może są takie, które utrudniają? xD
Nie, nie każda perła ułatwia grę :) Niektóre tylko ładnie wyglądają, ale to także rzecz gustu :)

A co to za punkt? Czego to jest punkt? Przeczytałeś ze zrozumieniem całość postu źródłowego czy wybrałeś tylko jeden punkt, żeby wprowadzać ludzi w błąd?
Nikogo nie wprowadzam w błąd, a punkt ten, mimo iż dotyczył sprintu, jest raczej aktualny. Żaden pomysł który tak znacząco ułatwia grę, nie zostanie wprowadzony, i choćby nie wiem ile @dżejmsbąd -ów nie zaklinało rzeczywistości - to choćby skały płakały - nie przejdzie, bo takie pomysły są jak cheaty.
Ponadto, jak już napisałem wyżej, w perspektywie zmian jakie mają nastąpić na GPC, ta perła byłaby zbyt znaczącym ułatwieniem a w zasadzie zniesieniem tych mających nadejść zmian,
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie, nie każda perła ułatwia grę :) Niektóre tylko ładnie wyglądają, ale to także rzecz gustu
Nooo może nie każda ułatwia gre Tobie :D
Zapewne jest grupa ludzi chcąca tylko medale i koloseum się sprawdzi :D
Ponadto, jak już napisałem wyżej, w perspektywie zmian jakie mają nastąpić na GPC, ta perła byłaby zbyt znaczącym ułatwieniem a w zasadzie zniesieniem tych mających nadejść zmian,
o to chodzi w pomyśle :D i byłoby to mega sensowne. Ale niech to daje np 10% oporu a 80 lvl, czy coś takiego. wtedy by się zrobiło 76%... zdecydowanie za mało, ale chociaż aktualne wózki by były
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Nikogo nie wprowadzam w błąd, a punkt ten, mimo iż dotyczył sprintu, jest raczej aktualny.
Tu masz napisane co to jest sprint i kiedy się odbywał. To było prawie półtora roku temu (zgłaszanie pomysłów do 26 marca 2021).
takie pomysły są jak cheaty
No nie :) Cheat to jest oszustwo i łamanie regulaminu dające przewagę oszustowi, a ułatwienie gry wprowadzone przez twórców jest dozwolone i dostępne dla wszystkich graczy na jednakowych warunkach (no pomijając podział na graczy przeglądarkowych i mobilnych, którzy grają na różnych warunkach).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ostatnio jesteście na tym dziale tacy nie przyjaźni ;)
Ja nie mam zdania, możliwe że sam pomysł zyska po zmianie zasad gpc bo przy aktualnych jestem przeciw.
 
Wypraszam to sobie. Ja jestem miły, przyjazny i pomysł jest dobry ale....
Znam Inno i wiem że takie numery nie przejdą. To jest jak z liczeniem na wygraną w Totka, im bardziej liczysz na wygraną tym bardziej się rozczarujesz gdy nic z tego nie będzie. Dlatego lepiej nastawiać się i innych na negatywne reakcje i potem się pozytywnie rozczarować.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Prawdą jest że chyba żadnego pomysłu z perłami z naszego forum nie zrealizowano. Troszkę jak pomysły co dalej z epokami.
Ale to możliwe że duża część propozycji perłowych jest przesadzona.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Tak z ciekawości. Cel tej perły to.....?
W pierwszym odruchu zagłosowałam na "nie". Przemyślałam temat, ale wnioski mam inne niż @Natalia16191. Taka perła była by przydatna niezależnie od zmian na GPC. Najwięcej mogą tu zyskać gildie, które chcą wyjść z plaży, a po prostu brakuje sił na dalszą akcję i szanse na 3 obozy mają niewielkie.
 

leniwy

Rycerz
Głosy na nie to punkt widzenia dużych gildii stawiających obozy i robiących wyścig. Społeczność to jednak nie tylko tacy gracze, są też tacy którzy nie mają czasu na bycie w gildiach (obowiązki regulaminowe), a chcą zdobyć 1-3 sektory dla niewielu nagród. Dużym gildiom nie powinno to sprawiać problemu bo i tak te sektory odbiorą więc nie za bardzo rozumiem problemu bo "singlowe" gildie nie postawią ani obozów, ani pułapek. Ja bym postawił taką perłę. Przez x walk jest y % szansy, że opór nie wzrośnie.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Głosy na nie to punkt widzenia dużych gildii stawiających obozy i robiących wyścig. Społeczność to jednak nie tylko tacy gracze, są też tacy którzy nie mają czasu na bycie w gildiach (obowiązki regulaminowe), a chcą zdobyć 1-3 sektory dla niewielu nagród. Dużym gildiom nie powinno to sprawiać problemu bo i tak te sektory odbiorą więc nie za bardzo rozumiem problemu bo "singlowe" gildie nie postawią ani obozów, ani pułapek. Ja bym postawił taką perłę. Przez x walk jest y % szansy, że opór nie wzrośnie.
Jak coś działa "nisko" to w top będzie działać kilkukrotnie mocniej... ja oczywiscie popieram wersje by wgl opór nie rósł przez cały dzień, więc byłoby super, i dałem oczywiście tak. Ale Twój argument jest totalnie na opak xd
akurat top chce jak najwięcej darmówek i najmniej oporu, więc to małe gildie własnie głosują na nie. Albo jacyć ludzie "zasad" że byłoby za łatwo
Ale w aktualnych polach - nie wiem czy wszyscy tak mają, to nie ma prawie nic wózków xD cała mapa lecą negi, sektory 3 wózkowe są 2, dwu wózkowych kilka. Mało gdzie darmowe. Czyżby Inno poszło po rozum do głowy i zamiast ograniczać wózki, po porstu zabiorą sloty? Co jest dużo lepszym pomysłem.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jak coś działa "nisko" to w top będzie działać kilkukrotnie mocniej... ja oczywiscie popieram wersje by wgl opór nie rósł przez cały dzień, więc byłoby super, i dałem oczywiście tak. Ale Twój argument jest totalnie na opak xd
Wciąż nie patrzysz na gildię, jako całość. Są 2 opcje.
1. Walczysz ze "śmiertelnym wrogiem" - zadziała i u Was i u nich.
2. Gracie w szachy, bierzecie pół mapy x 5 (6?), chcecie jeszcze więcej? Gdzie? Poza mapą? Pozabijacie się najwyżej między sobą o jak największą ilość walk, na mapie nie zrobicie ani jednego sektora więcej. Dlaczego? Bo go nie ma. :p
 
Ostatnia edycja:

leniwy

Rycerz
akurat top chce jak najwięcej darmówek i najmniej oporu, więc to małe gildie własnie głosują na nie.
Być może, nie będę się upierał przy swojej wersji.
A tego to już kompletnie nie rozumiem
Albo jacyć ludzie "zasad" że byłoby za łatwo
Nie ma chyba obowiązku stawiania pereł jak ktoś chce mieć trudniej.
Do reszty się nie odniosę bo nie interesuje mnie współzawodnictwo od dawna. Wiem jednak jedno, cokolwiek Inno wymyśli, gracze wymyślą na to sposób, negi, sektory, wyścigi, szachownice itd. (jak coś pomyliłem to dlatego, że przestałem to dawno obserwować). Zawsze będą gracze którzy nie będą chcieli bo inni, a inni będą chcieli bo tak łatwiej, a inni nie chcą jak tamci bo trudniej, a jeszcze inni, że to nie ma sensu bo nie o to chodzi, a ci wolą żeby inni tak nie mogli i tak bez końca.
Dlatego zostanę przy tym, że
Ja bym postawił taką perłę.
 
Do góry