perla i blokowanie niechcianych inwestorow...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16066
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16066

Guest
kazdy sie zapewne spotkal z zjawiskiem pushu czy tez gildia lub graczami ktorym nie chce sie dac wgladu lub w inwestowanie w perle dla planu czy zwrotu itp.
ani supp ani nikt nie moze zabronic tego by gracz z paska znajomych, sasiadow czy gildii mogl dodawac pkty. nie ma opcji blokady. kazdy ma takiego gracz ktoremu by nie dal szans na inwestycje. mozna unikac w gildii nie dochodzac do owej gdzie gra ta lub te osoby i nie dodawac w znajomych ale sasiedztwo. mieszanie i tasowanie zachodzi wiec niewiemy czy nie trafi sie pan/pani X ktorej nie znosimy.
pytalem support o to ale stwierdzili ze to jest do zrozumienia ale nic nie moga zrobic z tym a dali opcje taka ze jako zgloszony temat do zmiany moze zostac wprowadzony w zycie po okreslonym poparciu. co o tym myslicie.
to moze byc poczatek czegos nowego jak i kres kar za push czesto nieswiadomy..

opinie mile widziane. moze dodatkowe argumenty? jak dla mnie przyda sie to w grze i wiem ze nie tylko ja a inni rowniez skorzystaja
 

DeletedUser12062

Guest
Jedna kwestia: będzie to powodowało pewne nadużycia. Gracz, który zainwestuje swoje PR będzie mógł zostać zablokowany przez właściciela perły i zostaną przepuszczeni na "dobre" miejsca jego znajomi. Dlatego niezbyt rozumiem sens takiego czegoś.
Podobnie nie mogę zrozumieć czemu ktoś miałby nie dodawać swoich PR (przecież zyskujemy na tym my), a jeśli faktycznie konto wygląda podejrzanie i jakiś Gracz sam kończy nam notorycznie poziomy możemy zgłosić ten fakt do Supportu w celu sprawdzenia.
 

DeletedUser14004

Guest
Właśnie chciałem to napisać, ale al mnie uprzedził. Będzie można w ten sposób blokować tych, którzy nie należą do gildii, znajomych, atakują nas, nie wspierają itp.
 

DeletedUser16066

Guest
tyle ze blokowanie nie szloby w ten sposob ze gracz w dowolnej chwili daje klik i jest ktos zablokowany. mogloby sie to odbywac poprzez zgloszenie do suppka o blokade. w sytuacji pushu wywalasz znajomego i spokoj. gildijnego to odchodzisz i tez git ale kazdy ma prawo wgladac i inwestowac dalej jesli dal nawet 1pkt.

a zablokowanie sasiada z udzialu? zaloz ze masz niewiem. arke czy cos z epo 5 wyzej a kolo ktorego nie cierpisz wchodzi po plany zyskujac to samo. blokowanie rozwoju bo jak by nie bylo zablokowac komus perle to jest blokowanie jego checi i aspiracji a jesli to bylaby perla bojowa "alka,katedra, castel itp" tudziez oslabilo by to nasz cel bo w moim rozumieniu "jestes sasiad, jestes wrog i dostawca lupow"
 

DeletedUser16021

Guest
tyle ze blokowanie nie szloby w ten sposob ze gracz w dowolnej chwili daje klik i jest ktos zablokowany. mogloby sie to odbywac poprzez zgloszenie do suppka o blokade. w sytuacji pushu wywalasz znajomego i spokoj. gildijnego to odchodzisz i tez git ale kazdy ma prawo wgladac i inwestowac dalej jesli dal nawet 1pkt.

a zablokowanie sasiada z udzialu? zaloz ze masz niewiem. arke czy cos z epo 5 wyzej a kolo ktorego nie cierpisz wchodzi po plany zyskujac to samo. blokowanie rozwoju bo jak by nie bylo zablokowac komus perle to jest blokowanie jego checi i aspiracji a jesli to bylaby perla bojowa "alka,katedra, castel itp" tudziez oslabilo by to nasz cel bo w moim rozumieniu "jestes sasiad, jestes wrog i dostawca lupow"

To może zacznij walczyć z graczami na Twoim poziomie, a nie ze słabszymi, którzy jeszcze pereł nie mają ;)
 

DeletedUser16066

Guest
a odnosnie ankiety tez bym byl na nie. to inna kwestia calkowicie wiec inna perspektywa
 

DeletedUser16066

Guest
To może zacznij walczyć z graczami na Twoim poziomie, a nie ze słabszymi, którzy jeszcze pereł nie mają ;)
walcze z kazdym kogo mam za sasiada. i 2 epoki roznicy nie stanowia roznicy by skrzyzowac miecze.
edit. epo kolonialna na mapie kontynentu lupie sobie prowincje z postepu.. gdzie maja bonusy do atk i obr jak i gracz. tyle ze sasiad moze je miec na 60% przy 10 cerkwi i deal

epo nie gra roli a taktyka.
 

DeletedUser16021

Guest
walcze z kazdym kogo mam za sasiada. i 2 epoki roznicy nie stanowia roznicy by skrzyzowac miecze.
edit. epo kolonialna na mapie kontynentu lupie sobie prowincje z postepu.. gdzie maja bonusy do atk i obr jak i gracz. tyle ze sasiad moze je miec na 60% przy 10 cerkwi i deal

epo nie gra roli a taktyka.

Wiesz co jeszcze gra rolę? PERŁY A Ty mówisz, że Twoi sasiedzi, których łupisz ich nie mają i wolisz żeby nie mieli = bijesz słabszych, nie ma się czym chwalić :)
 

DeletedUser16066

Guest
to by bylo ciezkie bo przebitka na statystykach atk i obr jest ogromna lecz kupujac za sure to bulka z maslem. na czolgach bedzie juz problem a co dopiero drony
 

DeletedUser16066

Guest
Wiesz co jeszcze gra rolę? PERŁY A Ty mówisz, że Twoi sasiedzi, których łupisz ich nie mają i wolisz żeby nie mieli = bijesz słabszych, nie ma się czym chwalić :)
na tym etapie gry nie mam sasiada bez perly wiec to stwierdzenie jest bez sensu
 

DeletedUser16021

Guest
na tym etapie gry nie mam sasiada bez perly wiec to stwierdzenie jest bez sensu

"
blokowanie rozwoju bo jak by nie bylo zablokowac komus perle to jest blokowanie jego checi i aspiracji a jesli to bylaby perla bojowa "alka,katedra, castel itp" tudziez oslabilo by to nasz cel bo w moim rozumieniu "jestes sasiad, jestes wrog i dostawca lupow"

W takim razie nie TWOI sasiedzi, a sasiedzi gracza z Twojego założenia :)

Argument pozostaje ten sam
 

DeletedUser12464

Guest
Osobiście byłbym nawet na tak, ale:

- "nieświadomy" push to raczej marginalny temat - jak ktoś pcha Ci dziennie po 20+ punktów za nic to chyba wypada się zainteresować i można napisać do supportu bez wysublimowanych narzędzi blokowania
- świadome blokowanie sąsiedztwa trochę kłóci się z logiką oraz ideami wszystkich istniejących systemów i jak pisali przedmówcy, podlatuje chęcią zblokowania innych graczy jako farmy na przyszłość
- jak już stwierdzano, w wyższych epokach problem w zasadzie nieistniejący, a wręcz przeciwnie ludzie szukają chętnych do inwestowania w ich perły (vide śmierć normalnego handlu bo wszyscy chcą PR)

Dlatego ostatecznie nie skoro z tego co piszesz mają to być odcięcia "bo tak chcę". Jak kogoś nie lubisz, to nie stawiaj pereł i nie wspieraj delikwentów. Powodzenia w wyższych epokach :)
 

DeletedUser15227

Guest
Dawno temu jedna osoba na forum napisała:
Bije słabszych i nie jest z tym mi przykro.

A sam pomysł blokowania pereł już był, za dużo na nie żeby cokolwiek było na tak. ;)

Ja bije 90% swoich sąsiadów i dobrze mi z tym. Takie zasady gry.
Co do pomysłu blokowania pereł uważam go za bardzo nieprzemyślany.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja bije 90% swoich sąsiadów i dobrze mi z tym. Takie zasady gry.
Co do pomysłu blokowania pereł uważam go za bardzo nieprzemyślany.
Ja bije 99,5% swoich sasiadow i czuje sie z tym zle tylko wtedy, gdy sie nie przebije przez obrone :D

Blokowanie perel, progi punktowe... Widze narodzil nam sie nam nowy ruch: bez 30 PR do mojej perly nie podchodz!
 

DeletedUser16021

Guest
Widze narodzil nam sie nam nowy ruch: bez 30 PR do mojej perly nie podchodz!

Ja bardzo czesto widze jak jeden gracz, [którego nick zachowam dla siebie] narzeka na czacie, że takie super zwroty ma do zgarnięcia, a ludzie mu po 1pr wrzucają?! O la Boga hańba! Może wrzucaja mu po 1 pr, bo widza, że przy poprzednich poziomach nie było żadnego zysku....
 

DeletedUser11629

Guest
Zadnego zysku, czyli podpuszczal ich...? Mnie sie raz zdarzylo, ze gracz oglaszal sie na czacie, 40 PR mu wpakowalm (a zwrot za 1. miejsce wynosil chyba 25...?), bo mi na planie zalezalo, a wtedy on... TADAM! wyrzucil mnie ze znajomych. Jakby to moglo mi przeszkodzic w dalszej inwestycji... Pacanow nie brakuje i dlatego pomysl blokowania niechcianych inwestorow uwazam za chybiony, zeby nie powiedziec gorzej.
 

DeletedUser14004

Guest
Blokowanie perel, progi punktowe... Widze narodzil nam sie nam nowy ruch: bez 30 PR do mojej perly nie podchodz!
A no bo jest dział pomysłów(nie wiem, czemu ten temat się tam nie znajduje), gdzie ludzie podają swoje pomysły. Jak przejdą to przejdą, jak nie przejdą to nie, ale przez blokowanie niechcianych inwestorów tylko rozpowszechnił by się push - Sąsiedzi niech wrzucą trochę PR, a później ich zablokować, a wtedy znajomi i gildia zgarniają nagrody.
 

DeletedUser11629

Guest
Tak, w sumie ja tez nie wiem, czemu tego tematu jeszcze nie przeniesiono.
 

DeletedUser8110

Guest
Już przeniesiono. :) Autora uprasza się o dodanie ankiety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry