[Inne] Patologiczne Gildyjne Pola Chwały

Status
Zamknięty.

aleq

Szlachcic zagrodowy
Aktualna patola w GPC musi odejść do lamusa, jak to ciągle zmieniający się showrunnerze czy programiści odchodzą z Innogames, wiadomo :) od przedszkola do Opola:)

Wnioskujemy:

1. Przekształcenie GPC w turniej z podziałem na sezony,
2. System pucharowy
3. Pojedynki gildyjne 1 gildia na 1 gildie
4. Różne areny (mapy) walki.
5. Usunięcie nagród za walki.
6. Wysokie nagrody dla aktywnych członków gildii z wkładem w walki, przyspieszanie budowy budynków za diamenty.
7. Więcej statystyk, ranking użycia diamentów
8. Więcej taktyk, strategii, budynków
9. Więcej balansu przy losowaniu przeciwnika, ilość członków gildii, ilość walk stoczonych w poprzednim potyczce, średnia z kilku potyczek,
 

Urielek

Baron
Ex-Team
Podoba mi się ten pomysł :), Tylko nie wiem czy podpunkt 7 nie jest zbyt kontrowersyjny, aby sortować graczy po diamentach :c
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Podoba mi się ten pomysł :), Tylko nie wiem czy podpunkt 7 nie jest zbyt kontrowersyjny, aby sortować graczy po diamentach :c
długa dyskusja kiedys o tym była bo były pomysły by dawac rejestr wydanych diaxów. Moim zdaniem całkiem spoko.
ini uwazaja ze potem będa przechwałki kto ile wydał. Ale to juz rola szefów by takie rzeczy ukrócić. wiadomo ze to sie chyba nigdy nie stanie :<
 

Aizen

Szlachcic zagrodowy
Te nagrody z punktu 6 za najbardziej aktywnych graczy z wkładem walki to na jakiej zasadzie to będzie liczone? Będzie tak, że top 20 najlepszych w gildii dostaje nagrody, a reszta nic (co moim zdaniem nie będzie miało sensu, bo będzie można sobie założyć gildie samemu i zgarnąć nagrodę za top1, no chyba, że udział w turnieju będzie wymagał dajmy na to 60 graczy w gildii minimum). Ewentualnie porobić jakieś progi, za 50 pkt, 100, 200, 500, 1000 itp. Będą skrzynie z nagrodami i im więcej punktów tym lepsza skrzynia wiadomo, co moim zdaniem będzie lepsze, bo każdy dostanie to na co zapracował.
 

Marik

Książę
Podoba mi się ten pomysł :), Tylko nie wiem czy podpunkt 7 nie jest zbyt kontrowersyjny, aby sortować graczy po diamentach :c
Jakieś 2 lata temu pojawiały się kontrowersyjne pomysły od nośnie tego który gracz zamknął dany sektor na gpch. Wasze stanowisko było że to informacje niejawne bo nie udzielacie informacji o innych graczach, aż tu nagle pyk i od jakiegoś roku każdy może sprawdzić kto kiedy co pozamykał. Tak jak pisałem wcześniej są to sprawy gildyjne, a nie idywidualne. Jeśli w gildii gra 60 osób to każda z nich powinna mieć wgląd kto, kiedy oraz co bił, ile wykupił obozów za własne diamenty. Przydałoby się wprowadzić oficjalnie wiele elementów które helper pokazuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry