Papa Louie 2 When Burgers Attack

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11758
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11758

Guest
Papa Louie i inni nasi przyjaciele powracają w wielkim stylu. W dzień darmowego burgera wszyscy spotkali się w Burgerii i w pewnym momencie przyszedł dziwny klient, ... słoik zaczął się otwierać i wszyscy nasi bohaterowie zostali porwani przez złego doktorka Radleya Madisha. Wciel się zatem w rolę Martyego lub Rity i pomóż im przejść przez wszystkie poziomy, po drodze zbierając monety, uważając na przeszkody, pokonując wrogów napotkanych na drodze i uratuj wszystkich klientów oraz swojego ulubionego szefa - Papa Louie'ego.
Sterowanie
Strzałki - poruszanie się
Spacja - atak .
Dodatkowo każda postać ma inne umiejętności i broń np potrafi latać lub może przejść przez wąskie przejścia. To pozwala uratować inne postacie . Warto zbierać monety bo dzięki nim możemy kupić nowe ubrania dla swojej postaci a później możemy wybrać sobie strój który pasuje do niej.
www.giercownia.pl/gra/41340/papa_louie_2_when_burgers_attack
Papa Louie 3 When Sundaes Attack
Podczas otwarcia nowej restauracji na statku transatlantyckim, nagle pojawiły się lodowe potwory i zły doktor Radley Madish, którzy porwali Papę Loiuego, Penny i Alberto oraz resztę pasażerów.

Wciel się zatem w rolę Kabitan Cori i pomóż jej przejść przez wszystkie poziomy, po drodze zbierając monety, uważając na przeszkody, pokonując wrogów napotkanych na drodze i uratuj wszystkich pasażerów oraz swojego ulubionego szefa - Papa Louie'ego.

http://www.giercownia.pl/gra/48885/papa-louie-3-when-sundaes-attack
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A gra nawet ciekawa z opisu, może w nią zagram przy chwilce wolnego czasu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Myślę, że potrzeba więcej niż chwilkę, bo jest dosyć długa. :) Ze 3 dni ją przechodziłem. :p

Mi przejście tej gry zajęło ponad miesiąc lub kilka miesięcy. Ta gra pozwala zdobyć sporo dodatkowych osiągnięć i postanowiłem je wszystkie zdobyć . Można też odblokować dla każdej postaci nowe ubrania.Na każdym poziomie trzeba zdobyć wszystkie monety by móc kupić nowe ubrania dla każdej postaci. Postanowiłem kupić dla każdej postaci wszystkie dostępne ubrania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Proszę o skupienie się na temacie i darowanie sobie złośliwości.
 
Do góry