Oznakownie jednostek promocyjnych

  • Rozpoczynający wątek Rodzynskier
  • Data rozpoczęcia

Czy popieracie mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Jak każdy z nas mam problem z jednostkami z zadań nie przypisanych do budynków. Nie można by je jakoś oznaczyć na przykład domkiem w prawym górnym rogu. I od razu wiadomo że jest do dodatkowa jednostka która po śmierci nie zostanie ponownie wyszkolona. Takie wyróżnienie by sporo dało. Gracze by mieli pewność no i gra by się nie myliła w oznakowaniu co się u mnie zdarzyło ale na szczecie Suppot naprawił. Bardzo proszę o poparcie tego małego usprawnienia.
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł. Jeśli możesz to pokaż graficznie jak miałoby to wyglądać
 

DeletedUser

Guest
Według mnie tak mogłoby to wyglądać:

znaczki.png
Pierwsza ikona to standardowa ikona legionisty reszta jest zmodyfikowana
 

DeletedUser

Guest
Mnie się najbardziej podoba ta druga bo tylko kolorek życia się zmienia i wiadomo o co chodzi dla wtajemniczonych . Zaraz dodam ankietę.
 

DeletedUser

Guest
może i też. Ale ja myślę że większość i tak daje te jednostki do obrony żeby ich nie stracić ;) czasami tylko jak ma się kilka takich samych jednostek to nie wiadomo które są promocyjne a które nasze i nie wiemy które dać. Ale zabieg jest kosmetyczny więc raczej nie będzie trudno go wprowadzić, prawda? Ja jestem jak najbardziej za
 

DeletedUser

Guest
kolor nie musi być niebieski. Dałem taki bo mi się najbardziej spodobał.:)
 

DeletedUser

Guest
czy to nie jest dział pomysły a może dział obsługa forum? Dlatego proszę o pisanie o usprawnieniach gry a nie o czym kol wiek zgoda ? Jeśli chodzi o temat to znowu mam problem z jednostkami nie oznaczonymi. Te usprawnienie bardzo by pomogło. Każdemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jeśli chcecie to moge przygotować jeszcze inne rozwiązania graficzne tego problemu

- - - Zaktualizowano - - -

radek za chwile doda moją nową grafike
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tyle rozwiązań graficznych chyba wystarczy Na razie nie bede robił nowych
 

DeletedUser8

Guest
Proszę trzymać się tematu, zbędne posty kasuję.

Co do pomysłu, było już coś podobnego, ale chyba niezbyt dopracowany był wtedy pomysł. Takie oznaczenie bonusowych jednostek by się przydało, np. mała gwiazdka albo jakoś wyróżniona ramka. Pomyślę nad zgłoszeniem tego dodatku. Zapewne dobrze by było, żeby oznaczenie było widoczne nie tylko podczas bitwy ale i w oknie zarządzania armią : )
 

DeletedUser

Guest
W skrócie oznaczanie widoczne cały czas. I to by zlikwidowała ten problem. Oddali mi jednostkę i znowu mi ona znikła. To jest delikatnie mówiąc smutne. To powinno być od razu a nie my użytkownicy wpadamy n taki pomysł. No i dziękuje bardzo radekkk za oprawę graficzną. Dzięki temu mamy szansę przepchnąć ten pomysł.
 

DeletedUser

Guest
tak właściwie to ja robiłem grafike a radek tylko ją tutaj dodawał (mam jakieś problemy z dodawaniem obrazków)
 

DeletedUser

Guest
Raczej my. Bo to my jesteśmy ich społeczeństwem i możemy decydować jak będzie wyglądać nasza gra.
 

DeletedUser

Guest
To może dobrze by było zrobić ankiete w której wybieralibyśmy która opcja nam się najbardziej podoba?
 

DeletedUser

Guest
Popieram, a nawet wnioskuję o poszerzenie oznakowania, który legionista z którego budynku pochodzi

- - - Zaktualizowano - - -

Po przemyśleniu....
Najlepszy jest pomysł z odmiennym kolorem paska życia. Tak, żeby był widoczny również na polu walki. Tych jednostek nie można odbudować ale można leczyć. Każdy aktywny w PvP wie ile to znaczy.
 

DeletedUser

Guest
przyznam szczerze że oznakowanie darmowych jednostek już jest, wystarczy a panelu Zarządzania armią pojeździć po każdej jednostce, pokazuje się napis "(free)" i wiadomo że to prezent, a na reszcie nic nie pisze. Co do oznakowania podczas walk jestem za! Do lepszego oznaczenia darmowych jednostek czemu nie, ale jak wspominałam już jest w grze więc po części nie trafione :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry