Oznaczenie znajomych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby oznaczenia znajomych zostały wprowadzone?

  • Tak.

    Głosy: 5 83,3%
  • Nie.

    Głosy: 1 16,7%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Witam,
dzisiaj nieźle się nakombinowałem. Chciałem usunąć ze znajomych tego znajomego, którego ja zaprosiłem ale niestety musiałem strzelać na ślepo. Udało się za dziewiątym razem. Dopiero wtedy mogłem zaprosić kolejnego znajomego. Postuluję więc aby dodać oznaczenia, które będą nas informować kto nas zaprosił a kogo zaprosiliśmy my. Np.

* Zielona ramka <-> ten znajomy zaprosił nas.
* Żółta ramka <-> tego znajomego zaprosilimy my.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser13910

Guest
Na dłuższą metę to nie ma sensu, bo później nie interesuje cię czy ty kogoś zaprosiłeś czy on ciebie. Takie rozwiązanie jest przydatne tylko w sytuacji którą przedstawiłeś powyżej. Poza tym wydaje mi się że jak kogoś zapraszasz to jak on przyjmie zaproszenie to w historii wydarzeń pojawia się wpis. Niemniej jednak patrząc na ankietę widzę, że innym osobom takie rozwiązanie jest potrzebne.
 

DeletedUser3220

Guest
Na dłuższą metę to nie ma sensu, bo później nie interesuje cię czy ty kogoś zaprosiłeś czy on ciebie. Takie rozwiązanie jest przydatne tylko w sytuacji którą przedstawiłeś powyżej. Poza tym wydaje mi się że jak kogoś zapraszasz to jak on przyjmie zaproszenie to w historii wydarzeń pojawia się wpis. Niemniej jednak patrząc na ankietę widzę, że innym osobom takie rozwiązanie jest potrzebne.
Historia nie jest wieczna.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To NIE MA znaczenia.
Można zapraszać gdy ma się mnie niż 80 znajomych, nie ma znaczenia sposób zawarcia znajomości.

Można mieć 140 znajomych, po osiągnięciu 80 nie można już zapraszać.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tak jak mówi kasia2389 - gra nie rozróżnia tego czy znajomy był zaproszony przez Ciebie, czy to on zaprosił.
Jeśli masz mniej niż 80 znajomych to może być tak, że pierwsze 40 to zaproszenia od Ciebie wysłane tym osobom, a drugie 40 to gracze którzy zaprosili Ciebie - gdy masz już te 80 znajomych to już nie możesz zapraszać (tylko być zaproszonym), mimo że ty zaprosiłeś tylko 40, a nie 80.
Rozumiesz jak teraz to działa?
 

DeletedUser7795

Guest
Tak jak mówi kasia2389 - gra nie rozróżnia tego czy znajomy był zaproszony przez Ciebie, czy to on zaprosił.
Jeśli masz mniej niż 80 znajomych to może być tak, że pierwsze 40 to zaproszenia od Ciebie wysłane tym osobom, a drugie 40 to gracze którzy zaprosili Ciebie - gdy masz już te 80 znajomych to już nie możesz zapraszać (tylko być zaproszonym), mimo że ty zaprosiłeś tylko 40, a nie 80.
Rozumiesz jak teraz to działa?

Myślałem, że system jest bardziej inteligentny i rozróżnia kto nas zaprosił, a kogo my zaprosiliśmy.
W takim razie proszę o zamknięcie / usunięcie tego pomysłu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry