[Budynki] Oznaczenia kategorii budynków w Inwentarzu

Co sądzisz o przedstawionej propozycji?

  • Jestem na nie.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13

ximm2

Szlachcic zagrodowy
Dzień dobry, będę wdzięczna za informację, czy istnieje możliwość wprowadzenia oznaczeń budynków, w szczególności znajdujących się w Inwentarzu, kwalifikujących je do poszczególnych kategorii ("Kulturowe" itd), na przykład poprzez mini ikonki w tabelkach z ich indywiduanymi charakterystykami?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ankietę prosimy :D
W dziale pomysły gracze oceniają pomysł który firma ewentualnie doda. Stąd potrzeba ankiety.
 

Jake Long

Baron
A ja jestem leniwy i uzywam po prostu słownej wyszukiwarki. Podział na kulturowe/produkcyjne/wojskowe dla mnie nie istnieje. W zupełności mi wystarcza frazówka. Ale widzę, że są osoby aprobujące koncepcję, więc może ma to jakiś głębszy sens? Mi osobiście rybka, ale interfejs inwentarza powoli się zaczyna zaśmiecać.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Niestety ankieta została źle skonstruowana. Ustawiłeś dwie odpowiedzi brzmiące Tak. Ankieta powinna zawierać również opcję sugerującą brak poparcia propozycji, w związku z tym byłem zmuszony ją usunąć. Pozwoliłem sobie utworzyć ją już w poprawny sposób, dlatego uprzejmie zachęcam osoby, które wcześniej oddały głos, o ponownie zagłosowanie w ankiecie. :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jeszcze opcja że wybieram 150 szt budynku to nie wraca do inwentarza po jednym wybudowaniu, a sobie klikam 150 razy i buduje.
 
Do góry