Oświadczenie.

Status
Zamknięty.

Persarum Rex

Zablokowany
W zwiazku z nagonka Zespolu FoE na mnie co objawia sie hurtowym usuwaniem moich postow zapewne niewygodnych dla obslugi gry oswiadczam ze jesli w "moich" moich w cudzyslowie bo Zespol FoE moze zmieniac tresc postow (co juz robil w przypadku moich postow) pojawia sie obraźliwe stwierdzenia typu:
- Zespol FoE to debile
- Zespol FoE to kretyni i idioci
- Zespol FoE oslania "swoich" kolesi
Itp.
Bedzie to wynikalo tylko i wylacznie ze zmiany tresci moich postow.
Mam pelna swiadomosc że takie sformuowania sa zabronione wiec jesli sie takie pojawia to bedzie to działanie Zespolu FoE zeby dac mi bana bo tylko oni moga zmieniax tresc postów kazdego na forum.
Robie zrzut ekranu z tym postem gdyby "przypadkiem" zmienila sie treśc lub zniknał.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Wolę sie zabezpieczyc na wypadek "preparowania" przez moderatorow moich postow - oczywiscie to niezgodne z OWH ale to robią - kazdy post moga zmienic :(
 

smerfova

Baron
Zespol FoE moze zmieniac tresc postow (co juz robil w przypadku moich postow)
Wydaje mi się, że zmiany dokonywane przez zespół dotyczą jedynie usuwania wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych lub niezwiązanych z tematem. Jeśli tylko połowa postu zawiera takie rzeczy, to jest ona usuwana, a druga pozostaje bez zmian.

Nie sądzę żeby takie rzeczy o jakich piszesz miały miejsce, bo by pojawiły się informacje o tym na forum, a niczego takiego sobie nie przypominam.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Sprawdź Zasady forum
"Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny."
Mnie pan moderator trupek1000 zmienil tresć postu :(
Ten zapis to nadinterpretacja OWH :(
 

smerfova

Baron
Mnie pan moderator trupek1000 zmienil tresć postu :(
Z jakiej na jaką? Bo to ma znaczenie. Bez kontekstu to nic nie zmienia.
Bo ja też mogę napisać jedno zdanie merytoryczne, związane z tematem, a następnie 10 o tym, co zjadłam na obiad i płakać, że ktoś usunął część mojej wiadomości.

"Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny."
Logiczne, że nikt nie zmieni wiadomości z "uważam, że gpch są źle zrobione" na "gracz xyz to debil"...
 

Persarum Rex

Zablokowany
Cóż skoro nie przeszkadza ci że moderator moze dowolnie zmieniac treśc kazdego postu to co ja moge jeszcze wytlumaczyc? Post nadal widnieje jako napisany przez autora nie przez moderatora - tak dzialaja hakerzy zeby zdyskredytowac autora - tyle :(
PS moderator nie musi hakowac poprostu zmienia
 

smerfova

Baron
Cóż skoro nie przeszkadza ci że moderator moze dowolnie zmieniac treśc kazdego postu to co ja moge jeszcze wytlumaczyc?
Liczyłam, że odpowiesz na moje pytanie. Jaka to była zmiana? Czy zostałeś przez to postawiony w złym świetle? (proszę o konkret, a nie samo stwierdzenie, że tak)
 

smerfova

Baron
Nie moge juz 2x dostalem bana za cytowanie wypowiedzi supportu :(
Skoro to nadal Twoja wypowiedź, to nie cytujesz supportu. Chodzi mi o to jak brzmiała wypowiedź przed zmianą, a jak po niej. Jeśli boisz się tutaj (chociaż jestem pewna, że nie masz czego), to napisz mi na priv. Jestem niesamowicie ciekawa czym support Cię tak skrzywdził.
 

smerfova

Baron
Okej. Czyli support zmienił sens Twojej wypowiedzi, tak? Bo właśnie tak rozumiem Twoją wypowiedź. Czy może po prostu pozbył się z niej czegoś nie na temat lub rzeczy, która kogoś obrażała?
 

smerfova

Baron
Super. Dziękuję za dyskusję. Próbowałam zrozumieć Twój punkt widzenia, ale wcale mi tego nie ułatwiłeś. W związku z tym wychodzę z tego tematu, bo rozmowa jednak nie jest możliwa.

Idę pogadać do ściany. Efekt będzie taki sam jak pisanie tutaj i próba zrozumienia sytuacji. Z tą różnicą, że przy ścianie nie muszę się zastanawiać "o co jej, do cholery, chodzi".
 

Persarum Rex

Zablokowany
Juz pisalem jest na forum Co-Community Manager Zyleta1991 jest tez moderatorem to najlepiej wyjasni jak sie zmienia tresc postow :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry