Ostrzeżenie przed Gildią Everest Serwer K

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Nie polecam gildii gdyż są gildią która traktuje innych jak śmieci.
Mój przykład w trakcie urlopu w tej gildii zorganizowałem maraton obserwatorium która była perłą głównie gildyjną.
Ja miałem tylko zbierać bo buduję ją z wymiany.
Zrobiłem wątek maratonu, gracze z gildii którzy weszli do tego wątku po wrzuceniu w jeden poziom wyszli.
Porosiłem o pomoc na czacie gildyjnym zostałem wtedy poinformowany ze jak nie zrobie minimum na pch zostane wyrzucony.Więc sam opóściłem Gildie gdyż stwierdziłem ze nie szanuja graczy ktorzy w trakcie urlopu cos staraja sie zrobić
 
Nie polecam gildii gdyż są gildią która traktuje innych jak śmieci.
Mój przykład w trakcie urlopu w tej gildii zorganizowałem maraton obserwatorium która była perłą głównie gildyjną.
Ja miałem tylko zbierać bo buduję ją z wymiany.
Zrobiłem wątek maratonu, gracze z gildii którzy weszli do tego wątku po wrzuceniu w jeden poziom wyszli.
Porosiłem o pomoc na czacie gildyjnym zostałem wtedy poinformowany ze jak nie zrobie minimum na pch zostane wyrzucony.Więc sam opóściłem Gildie gdyż stwierdziłem ze nie szanuja graczy ktorzy w trakcie urlopu cos staraja sie zrobić
chwila, chwila... Czyli mamy rozumieć że podczas urlopu mogłeś wstawiać perły i miałeś na to czas, a na Polach już nie mogłeś?
Kolejne pytanie: napisałeś im, że będziesz na urlopie i nie będziesz miał możliwości grania? Bo jeżeli nie, to po co ten temat?
Ostrzeżenie przed @Masked Wolf przyjęte do wiadomości i odnotowane wraz z Id gracza.
Najlepszą odpowiedzią na 3 zgłoszenie tego samego problemu będzie ignorowanie, ale zaczekajmy, co odpisze na moje pytania...
 

deliryk

Wicehrabia
to urlop oznacza zakaz robienia zbiorów czy budowania pereł? zawsze myślałem, że urlop to dokładnie urlop od GPC a nie od gry ;)
 

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Dostałem mój drogi informację od @Zyleta1991 że moge tu wstawić ten temat

chwila, chwila... Czyli mamy rozumieć że podczas urlopu mogłeś wstawiać perły i miałeś na to czas, a na Polach już nie mogłeś?
Kolejne pytanie: napisałeś im, że będziesz na urlopie i nie będziesz miał możliwości grania? Bo jeżeli nie, to po co ten temat?

Najlepszą odpowiedzią na 3 zgłoszenie tego samego problemu będzie ignorowanie, ale zaczekajmy, co odpisze na moje pytania...
Zgłosiłem urlop i pisałem odrazu informację że bede robił maraton i pisałem ze nie wiem jeszcze kiedy ale chce w trakcie tego urlopu wiec jak nikt nic nie napisał przez 1 tydzień oznaczało to brak problemu z tym że bede to robił na logikę, a jeżeli był problem to jak zbierałem ludzi do maratomu mogli napisać już wtedy.
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dochodzę do wniosku że w takim razie ja też jestem odklejona... W końcu dlaczego niby oczekiwać od członka gildii zaangażowania w wykonywanie jej zadań? Zwłaszcza, jak jest na urlopie i może się zająć własnymi sprawami (w grze!). :o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Dochodzę do wniosku że w takim razie ja też jestem odklejona... W końcu dlaczego niby oczekiwać od członka gildii zaangażowania w wykonywanie jej zadań? Zwłaszcza, jak jest na urlopie i może się zająć własnymi sprawami (w grze!). :o
Chciałbym zauwazyc ze czesc swoich obowiazkow wykonywałem wyprawy zrobiłem 2 razy 4 poziom to ponad wymogi tej gildii ,a dwa nikt nie miał wczesniej nic przeciwko. Jaśniej to przedstawiłem zrobiłem wiecej niz wymagali na wyprawach i robilem perłę ktora na dany dzień nie była mi potrzebna tylko gildii.Nie robiłem tylko pch jedyna rzecz. I 2 rzecz jezeli pisałem o tym ze bede robil maraton w trakcie zgłaszania urlopu nie bylo sprzeciwów. Gdzie dalej widzisz problem we mnie zgłosiłem urlop zgłosiłem ze bede robił maraton - 0 sprzeciwów nagle jak zacząłem robić maraton juz w trakcie nagle bulwers ze pch nie robiłem.
 

deliryk

Wicehrabia
a ja tym razem stanę po stronie urlopowicza ;) urlop się bierze od obowiązków wobec gildii a nie totalnie od gry

o ile ten urlop jest faktycznie raz na pare miesięcy
a jak nie to można iść do innej gildii gdzie jest większy luz i potem ewentualnie wrócić

bardziej mnie martwi, że (o ile to ten sam gracz) ktoś może co 2 tygodnie zmieniać gildię i iść na urlop od razu ;)) ot zgarnąć bonusy z gpc/qi za free ;))

no i są tylko 2 osoby odklejone na tym forum, ja i @Grzechu Junior

pozostałych nie wypada tak okreslać
 

koordi

Wójt
Może usunięto, bo nie pasowały do działu.
W tym pewnie zostanie.

Tylko nie wiem, @Masked Wolf nie wysilaj się z postowaniem na forum, bo tu nikogo przed niczym nie ostrzeżesz. Ostrzegaj w grze. A jeszcze lepiej, odpuść, bo to ty tracisz energię na takie rzeczy, a reszta ma to w trąbce. Szkoda nerwów i baterii w telefonie.
 

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Może usunięto, bo nie pasowały do działu.
W tym pewnie zostanie.

Tylko nie wiem, @Masked Wolf nie wysilaj się z postowaniem na forum, bo tu nikogo przed niczym nie ostrzeżesz. Ostrzegaj w grze. A jeszcze lepiej, odpuść, bo to ty tracisz energię na takie rzeczy, a reszta ma to w trąbce. Szkoda nerwów i baterii w telefonie.
wiesz nie lubie poprostu chamstwa stara się człowiek w trakcie urlopu w gildii jak moze robi przynajmniej wg , robisz perłe gildyjną bo obs na tamten moment dawał na gvg i towary gildyjne a oni ci pluja w twarz, dlatego chciałem to poruszyć by inni sie dowiedzieli ze dla nich nie warto tego robić.Staranie się dla teakiej gildii to jak strzał w kolano.
 

deliryk

Wicehrabia
wierz mi, malo osob zobaczy ten post, a jeszcze mniej sie w ogole przejmie ta sprawa

to gra, ludzie wypadaja z gildii za mniejsze blachostki

np.
mozesz zrobic minimum, ale widac ze grasz tylko na minima to i tak polecisz

i jak to mowia, prawda to kwestia perspektywy
 
Chciałbym zauwazyc ze czesc swoich obowiazkow wykonywałem wyprawy zrobiłem 2 razy 4 poziom to ponad wymogi tej gildii ,a dwa nikt nie miał wczesniej nic przeciwko. Jaśniej to przedstawiłem zrobiłem wiecej niz wymagali na wyprawach i robilem perłę ktora na dany dzień nie była mi potrzebna tylko gildii.Nie robiłem tylko pch jedyna rzecz. I 2 rzecz jezeli pisałem o tym ze bede robil maraton w trakcie zgłaszania urlopu nie bylo sprzeciwów. Gdzie dalej widzisz problem we mnie zgłosiłem urlop zgłosiłem ze bede robił maraton - 0 sprzeciwów nagle jak zacząłem robić maraton juz w trakcie nagle bulwers ze pch nie robiłem.
Sam na siebie bicz ukręciłeś. Bierzesz urlop, ale robisz dwukrotnie więcej Wypraw + maraton perły, czyli tak jakbyś urlopu nie wziął. Trudno jest zjeść ciastko i mieć ciastko. Mieli prawo się zdenerwować przy czym myślę, że sam maraton miał mały wpływ. W końcu zrobienie maratonu to może być 15 minut w jeden dzień i tyle, a tłuczenie Pól trwa dłużej. Myślę, że tą nadgorliwością w Wyprawach sobie nagrabiłeś, chcąc wymigać się od jednego, a nadgorliwością rekompensować drugie.

Ale fakt, jak raz się muszę zgodzić z Delirykiem - urlop bierze się od obowiązków wobec gildii. Mogę mieć te 5 minut dziennie, żeby wejść, zebrać rzeczy, wrzucić PRy, puścić perłę w obieg i wychodzę, nie ma mnie najbliższą dobę, w gildii nic nie robię, ale miasto funkcjonuje bez przerw. I skoro zgłaszam urlop, to nie muszę się tłumaczyć dlaczego na to mam czas, a na tamto nie. I też fakt, jeśli oczywiście ten urlop to nie jest dwa tygodnie, wykorzystywane np. co miesiąc.

A tak między Bogiem a prawdą, awantura przez nic i o nic. Po obu stronach są winni, ale ta wina jest tak niewielka, że nie ma sensu się denerwować. Oni pozbyli się gracza który im przeszkadzał, a ty pozbyłeś się gildii z kijem zamiast kręgosłupa, możesz znaleźć sobie luźniejszą, ale równie sprawną.
 
To co robisz kompletnie nie ma sensu. Więcej sobie zaszkodzisz niż gildii do której masz pretensje.
Zawsze przystępując do jakiejś gildii musisz liczyć się z tym że jej założyciel słusznie lub niesłusznie ( według ciebie) może cię wyrzucić, może coś narzucać lub w czymś ograniczać. I nie masz na to żadnego wpływu nawet jak będziesz się bardzo starał. Jedyne co możesz wtedy zrobić jest ....opuścić taką gildię.
Ale zastanów się. Jeśli gildia w której byłeś nie była topową to co takiego wielkiego zyskiwałeś na przynależności do niej. Kilka prów z ratusza?:haha: trochę walk na polach? WG całe możesz robić sam bez niczyjej łaski. Na polach możesz robić swoją ilość walk/negocjacji bez niczyjej presji. Załóż swoją gildię i bądź panem swojej sytuacji. Nikt ci nie będzie mówił co masz robić a czego nie robić. Będziesz grał ile chcesz i kiedy chcesz. Nie zdobędziesz kilku budynków bo w pojedynkę nie będziesz miał szans , ale to nie znaczy że nie będziesz się rozwijał i dobrze bawił.
Nawet nowe kwantowe możesz robić samemu i zdobywać nowego Kolosa z linii postępu.
Szkoda nerwów.
W końcu gramy dla przyjemności.
 

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Sam na siebie bicz ukręciłeś. Bierzesz urlop, ale robisz dwukrotnie więcej Wypraw + maraton perły, czyli tak jakbyś urlopu nie wziął. Trudno jest zjeść ciastko i mieć ciastko. Mieli prawo się zdenerwować przy czym myślę, że sam maraton miał mały wpływ. W końcu zrobienie maratonu to może być 15 minut w jeden dzień i tyle, a tłuczenie Pól trwa dłużej. Myślę, że tą nadgorliwością w Wyprawach sobie nagrabiłeś, chcąc wymigać się od jednego, a nadgorliwością rekompensować drugie.

Ale fakt, jak raz się muszę zgodzić z Delirykiem - urlop bierze się od obowiązków wobec gildii. Mogę mieć te 5 minut dziennie, żeby wejść, zebrać rzeczy, wrzucić PRy, puścić perłę w obieg i wychodzę, nie ma mnie najbliższą dobę, w gildii nic nie robię, ale miasto funkcjonuje bez przerw. I skoro zgłaszam urlop, to nie muszę się tłumaczyć dlaczego na to mam czas, a na tamto nie. I też fakt, jeśli oczywiście ten urlop to nie jest dwa tygodnie, wykorzystywane np. co miesiąc.

A tak między Bogiem a prawdą, awantura przez nic i o nic. Po obu stronach są winni, ale ta wina jest tak niewielka, że nie ma sensu się denerwować. Oni pozbyli się gracza który im przeszkadzał, a ty pozbyłeś się gildii z kijem zamiast kręgosłupa, możesz znaleźć sobie luźniejszą, ale równie sprawną.
Robiłem wyprawy porównanie pch walki x razy a wyprawy 16 walk czyli 10 minut pch 30 minut albo a dwa nikt kto widział informacje ze robie maraton w trakcie urlopu nie miał pretensji dopiero w trakcie widze kolejna osoba ktora nie umie czytać proszę nie wypowiadaj sie jezeli czytasz 1/4 informacjii .Szkodzę sobie xd informowałem gildie o maratonie w trakcie urlopu wiec raczej to słabe ze strony gildii i miałem tylko zbierać a urlop miałem bo miałem problem z barkiem ile kliknięć na wg a ile na pch.

To co robisz kompletnie nie ma sensu. Więcej sobie zaszkodzisz niż gildii do której masz pretensje.
Zawsze przystępując do jakiejś gildii musisz liczyć się z tym że jej założyciel słusznie lub niesłusznie ( według ciebie) może cię wyrzucić, może coś narzucać lub w czymś ograniczać. I nie masz na to żadnego wpływu nawet jak będziesz się bardzo starał. Jedyne co możesz wtedy zrobić jest ....opuścić taką gildię.
Ale zastanów się. Jeśli gildia w której byłeś nie była topową to co takiego wielkiego zyskiwałeś na przynależności do niej. Kilka prów z ratusza?:haha: trochę walk na polach? WG całe możesz robić sam bez niczyjej łaski. Na polach możesz robić swoją ilość walk/negocjacji bez niczyjej presji. Załóż swoją gildię i bądź panem swojej sytuacji. Nikt ci nie będzie mówił co masz robić a czego nie robić. Będziesz grał ile chcesz i kiedy chcesz. Nie zdobędziesz kilku budynków bo w pojedynkę nie będziesz miał szans , ale to nie znaczy że nie będziesz się rozwijał i dobrze bawił.
Nawet nowe kwantowe możesz robić samemu i zdobywać nowego Kolosa z linii postępu.
Szkoda nerwów.
W końcu gramy dla przyjemności.
Kolejny nie umie czytać.Proszę przeczytaj całość a nie 1/10.Czytanie ze zrozumieniem kolejne Bożki. Wyraźnie napisałem ze poinformowałem odrazu gildie ze maraton robie w trakcie urlopu bo juz miałem zaplanowany.Nikt mnie nie wyrzucił sam wyszedłem.
 
Ostatnia edycja:
Kolejny nie umie czytać.Proszę przeczytaj całość a nie 1/10.Czytanie ze zrozumieniem kolejne Bożki. Wyraźnie napisałem ze poinformowałem odrazu gildie ze maraton robie w trakcie urlopu bo juz miałem zaplanowany.Nikt mnie nie wyrzucił sam wyszedłem.
Czy ja napisałem że ktoś cię wyrzucił z gildii? Zatem jak już pouczasz innych to najpierw zacznij od siebie. Napisałem życzliwie ale widzę że ty jesteś z tych co to będzie latami żale trzymał bo ktoś cię potraktował nie fair, zamiast przyjąć życzliwą uwagę. I kogo to obchodzi? Pisz sobie zatem. Najlepszą metodą na trolle jest pozostawienie go bez komentarza , wówczas sam usycha. I to polecam wszystkim.
 
Czy ja napisałem że ktoś cię wyrzucił z gildii? Zatem jak już pouczasz innych to najpierw zacznij od siebie. Napisałem życzliwie ale widzę że ty jesteś z tych co to będzie latami żale trzymał bo ktoś cię potraktował nie fair, zamiast przyjąć życzliwą uwagę. I kogo to obchodzi? Pisz sobie zatem. Najlepszą metodą na trolle jest pozostawienie go bez komentarza , wówczas sam usycha. I to polecam wszystkim.
polecam przycisk ignoruj, nie ma co dalej przedłużać sprawę. Ponadto:
wiadomość powinna być na czacie globalnym serwera - nie na krajowym forum, gdzie są ludzie z wszystkich serwerów
piszesz po raz 3 to samo
z tego co zauważyłem nie udzielasz się na innych tematach, tylko ciągniesz swą sprawę.

ja bym mu tam nawet bana dał na grę
dobry pomysł, może ktoś z zarządu to zauważy... chociaż raczej nie - poza supportem, to nie wiem, czy coś tu jeszcze działa. - jeżeli napisałem coś źle, to nie przepraszam, forum jest przecież od wyrażania poglądów, ponadto w Polsce z tego co wiem obowiązuje wolność słowa.
Ostrzeżenie przed @Masked Wolf przyjęte do wiadomości i odnotowane wraz z Id gracza.
dokładnie
Nie polecam gildii gdyż są gildią która traktuje innych jak śmieci.
Mój przykład w trakcie urlopu w tej gildii zorganizowałem maraton obserwatorium która była perłą głównie gildyjną.
Ja miałem tylko zbierać bo buduję ją z wymiany.
Zrobiłem wątek maratonu, gracze z gildii którzy weszli do tego wątku po wrzuceniu w jeden poziom wyszli.
Porosiłem o pomoc na czacie gildyjnym zostałem wtedy poinformowany ze jak nie zrobie minimum na pch zostane wyrzucony.Więc sam opóściłem Gildie gdyż stwierdziłem ze nie szanuja graczy ktorzy w trakcie urlopu cos staraja sie zrobić
wracając do tematu numer 1:
Przestań zachowywać się jak rozkapryszony dzieciak. Przyjmij do wiadomości, że są inne gildie. Zmień i tyle.
W nosie mam co sobie o mnie myślisz.
Nie Pozdrawiam, bo mam nadzieję, że spotykamy się w tym temacie ostatni raz.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Na marginesie tematu... Inny serwer, inna gildia, inny gracz na urlopie, być może zupełnie inna sytuacja... Szykuje się wyścig, ogłoszona mobilizacja na godz. X. Gracze już na mapie odliczają sekundy do spadnięcia kłódki gdy miga ikonka wiadomości. Ignoruję, ale wchodzę do walki spóźniona o ułamek sekundy. Wyścig przegrywamy ilością 3 walk. W wiadomościach pojawiła się perła gracza na urlopie...
Pozostawiam post bez komentarza, być może do przemyślenia tym, którzy biorą urlop od gildii.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
WTF XD

w każdej gildii (także top top) są dopuszczalne ulropy, ze ktoś jedzie na wyjazd i ma dyspense od GPC czy innych aktywności. Oczywistym jest, że ma wtedy prawo wejść na gre i coś klikać tylko ma po porstu mniej czasu więc nie ogarnie limitów.

Jest normalna i oczywista funkcjonalnosc w gildii...... jak mozna sie o to czepiać. Gośc zgłosił urlop - zrobił to co trzeba.

Najgorszy sort gracza to taki co nagle znika i po 5 dniach pisze, ze sorki byl za granicą i zgłasza urlop XD

Wiesz, że Ciebie nie bedzie - piszesz. jestes zwolniony z limitów. Jak coś wtedy zrobisz na GPC to super, bo z góry było założone, ze ktoś będzie miał 0....
powalona ta gildia xD

<a pisze to z perspektywy top1 jak to u nas wygląda>
 

Marik

Książę
WTF XD

w każdej gildii (także top top) są dopuszczalne ulropy, ze ktoś jedzie na wyjazd i ma dyspense od GPC czy innych aktywności. Oczywistym jest, że ma wtedy prawo wejść na gre i coś klikać tylko ma po porstu mniej czasu więc nie ogarnie limitów.

Jest normalna i oczywista funkcjonalnosc w gildii...... jak mozna sie o to czepiać. Gośc zgłosił urlop - zrobił to co trzeba.

Najgorszy sort gracza to taki co nagle znika i po 5 dniach pisze, ze sorki byl za granicą i zgłasza urlop XD

Wiesz, że Ciebie nie bedzie - piszesz. jestes zwolniony z limitów. Jak coś wtedy zrobisz na GPC to super, bo z góry było założone, ze ktoś będzie miał 0....
powalona ta gildia xD

<a pisze to z perspektywy top1 jak to u nas wygląda>
Dziwi mnie twoje podejście, bo w topce się z gildii wychodzi podczas urlopu jak nie jesteś w stanie grać. Jak już zgłaszasz że będziej ale rzadziej to pod warunkiem że minima wyrobisz. Straszna hipokryzja jest w sytuacji w której zgłaszasz brak czasu na grę robisz maraton przez 10-15 min podczas gdy trwa np wyścig o sektor. To jak to jest?; albo masz czas, albo go nie masz, no chyba że czas masz ale ci się zwyczajnie nie chce. Z tego co tutaj pisali jak i na 2-3 blizniaczych wątkach u niego w gildii wypominali mu tą hipokryzję. Ponadto gildie opuścił sam z powodu braku dystansu do siebie i innych
 

deliryk

Wicehrabia
wy to chyba macie dziwny serwer lub dziwne topki ;)

znam wiele gildii topowych i ludzi w nich i urlop bierze sie pod byle prektekstem i nikt nikogo nie cisnie
nawet topowi gracze biora urlopy
i nikt nikomu nie kaze zmieniac gildii na czas urlopu..

swoja droga juz to widze.. topowy gracz powiedzmy top10 z gpc danej gildii wykreca tysiace atakoe i ciagnie gildie do wygranej, a ktos mu kaze na urlopie zmienic gildie :) to tak jakby zapomniec co dany gracz zrobil dla tej gildii

niezdrowe i niesmaczne

komunikacja, wystarczy czasem pogadac a nie strzelac focha
niestety autor widac, ze nawet do innych ludzi bywa opryskliwy, nawet gdy ma racje

niestety, umiejetnosc przedstawienia swoich racji jest wazniejsza niz po prostu posiadanie racji
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czy gdyby gildia top top Cię wywaliła/obraziła/opitoliła, założyłbyś na forum ogólnym 3 wątki skarżące się na złe traktowanie?
Bo o tym jest ten wątek, a nie o urlopach.
niczym się nie rózni tak post od postów w stylu - uwaga na gracza XYZ - oszukuje na wymianie. Ostrzeżenie jak każde inne.

Dziwi mnie twoje podejście, bo w topce się z gildii wychodzi podczas urlopu jak nie jesteś w stanie grać. Jak już zgłaszasz że będziej ale rzadziej to pod warunkiem że minima wyrobisz. Straszna hipokryzja jest w sytuacji w której zgłaszasz brak czasu na grę robisz maraton przez 10-15 min podczas gdy trwa np wyścig o sektor. To jak to jest?; albo masz czas, albo go nie masz, no chyba że czas masz ale ci się zwyczajnie nie chce. Z tego co tutaj pisali jak i na 2-3 blizniaczych wątkach u niego w gildii wypominali mu tą hipokryzję. Ponadto gildie opuścił sam z powodu braku dystansu do siebie i innych
ciężko mi powiedzieć na jakim poziomie była ta jego gildia, ani jak tez zachowywał się przez cały czas. Możliwe, ze był zawsze w ogonku więc szukali sposobu na niego.

U nas nie ma obowiązku wychodzić. Jak wyjdziesz to jest ciężko wrócić bo cały czas 80 graczy jest, więc 1 sesje pozwalamy na luźniejszy czas. Na dłużej to wiadomo, że zalecamy zaprzyjaźnione gildie.

i ja tu nie oceniam danego gościa, tylko ogól, bo sporo tu się przewinęło zdziwien, że jak można brac urlop i wchodzić na gre...

Sam teraz jestem na urlopie w mojej gildii (a mamy pierwszy raz starcie z bezpośrednim rywalem - wygrane) i mimo tego zrobiłem 3500 walk <nasze minimum chroniące przed wyleceniem na takie sesje> to co, lepiej bym się wcale nie logował? xD wiem, że mam mniej czasu - zgłaszam urlop i tyle. Tak to dziala prawie wszędzie, tak jak @deliryk pisze
 
Do góry