[Inne] #osiągnięcia - utrzymanie licznika po zaliczeniu najwyższego osiągnięcia

Jesteś za?

  • TAK

    Głosy: 15 78,9%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • nie interesuje mnie to

    Głosy: 4 21,1%

  • W sumie głosujących
    19

Busterion

Baronet
witam,
proponuję dołączenie do osiągnięć licznika który nie będzie znikał po zaliczeniu najwyższego osiągnięcia, np. przy osiągnięciu Fanklub FoE itp.
 

smerfova

Baron
Mi się wydaje, że chodzi o to, że jak zaliczy się wszystkie poziomy danego osiągnięcia, to jest tylko info, że już najwyższy poziom zaliczony, a nie ma już licznika ile czego się zdobyło itp.
 

Busterion

Baronet
Liczyć miałyby dokladnie to co pokazuja osiagniecia. Na fanklubie masz 1233/1460 dni, alejak osiagnuecie maszna maksa to juz nie wiesz ile grasz. Podobnie z walkami, pladrowaniem, zebranymi towarami itp.
 

Blade1984

Książę
W sumie to malo znacząca zmiana ale mogłaby sie pojawić, fajnie byłoby móc sprawdzić za kilka lat ile dokładnie sie gra, no i łatwa do wprowadzenia. Jestem na Tak
 

GoodSensi94

Szlachcic zagrodowy
Co prawda to tylko taki bajer. Ale wiadomo, że bajery to super sprawa.
Sam chciał bym wiedzieć ile gram w tą grę bo licznik zamknąłem już dawno (tak wiem można sprawdzić maila od Inni Games, ale niestety straciłem hasło do tego maila na którym konto było założone).
W Pokemon Go to dużo daje, bo ma się satysfakcję ile się czego osiągnęło przez ten cały czas kiedy się grało.
Jestem za
 

kasia2389

Arcyksiążę
„A, ja myśle, ze panowie
duza by juz mogli mieć,
ino oni nie chcom chcieć!”

Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste, osiągnięcia nie powinny mieć maksymalnego poziomu. Oczywiście nie dotyczyło by to osiągnięć ze skończoną ilością (np. za ewenty), po osiągnięciu maksymalnej ilości, ale gdyby zwiększono możliwość to powinny być odblokowywane, przykłady takich osiągnieć to:

1617517599484.png
Po wprowadzeniu nowej perły czy też rozszerzenia mogły by być odblokowane.
Aktualne maksymalne wartości takich zamkniętych osiągnięć mogły być zamieszczone na Wiki.

Osobiście uważam, że osiągnięcia to zabawa z niewielkimi wyjątkami dla raczej młodszej części publiczności, ale skoro się coś robi to powinno być zrobione porządnie, a nie jak zawsze byle jak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry