Osada kulturowa - Feudalna Japonia - dyskusja

OliverJr.

Hrabia

OliverJr.

Hrabia
Najpierw dałem linka do Wikingów, napisałeś że chcesz do Japonii, to dałem do Japonii, nie wiem w czym problem
 

Aleksandra92

Szlachcic zagrodowy
Cześć wszystkim!

Mam takie pytanie, czy da się rozwijać tą osadę bez wkładu diamentów? Bo napotkałam problem przy próbie zakupienia pierwszego rozszerzenia osady..

Dzięki za pomoc
 

MoodyClaim

Szlachcic zagrodowy
Raczej, tak - jak to z osadami - trzeba sie nakombinować, żeby ukończyć zadanka, ale nie widzę potrzeby używania diamentów, zwłaszcza, że to miasta tymczasowe. Rozszerzenia kupisz za surowce, które musisz wyprodukować, więc chwile zajmie zanim odblokujesz 1sze rozszerzenie.
 

OliverJr.

Hrabia
Nie ma co diax na osady marnować, a na pewno już nie na rozszerzenia. Czasem się zdarzy że braknie np 3szt towary i nie chce się czekać kolejne 4h na produkcje to wtedy można pyknąć za 15diax :)
 

Feandil

Wójt
Akurat Japonia jest w tym najłatwiejsza i najszybciej się ją robi - dzięki Kupcowi, czy tam innemu Handlarzowi. Po kilku pierwszych zadaniach wbijasz do typa, negocjujesz towary i od razu można dodać kilka rozszerzeń.
 
Ja akurat Wikingów i Japonię zrobiłem bez diamentów bez problemu. Teraz Egipt, tu już gorzej... Czas za fragmenty mówi za siebie - Japonia, za pierwszym razem 14 dni, Egipt - 28 dni.
 

kasia2389

Arcyksiążę
eraz Egipt, tu już gorzej...
Egipt, to najłatwiejszy jest z nich wszystkich i najprzyjemniejszy.
Podstawa to trzy (na początek dwa) budynki z łucznikami co ciekawe to artyleria. Oni prawie z każdym składem wygrywają z niewielkimi stratami. Żadne inne wojsko nie jest potrzebne.

Ponadto, jeśli nie zależy na tych budyneczkach z fragmentów, to czas w zasadzie nie gra roli.
Na forum jest poradnik filmowy jak grać w osadach.
 

chemik12

Wicehrabia
Egipt, to najłatwiejszy jest z nich wszystkich i najprzyjemniejszy.
Być może. Kwestia gustu. Dopóki nie robiłem Azteków nie bardzo rozumiałem mechaniki z rozkładem przeszkód i ich usuwaniem. Teraz zdecydowanie mi się rozjaśniło - za 2 -3 ni skończę przedostatnią wioskę Azteków. Czyli zostanie jeszcze jakieś 2 tyg i wezmę się za Egipt. Wcześniej podchodziłem 2 razy i poległem. Być może teraz będzie łatwiej....
 
Do góry