Osada kulturowa - Feudalna Japonia - dyskusja

DeletedUser20912

Guest
Gram głównie na telefonie , po ukończeniu kolejnego poziomu wikingów miałem do wyboru tylko Japonię a co z resztą osad wikingowych mam jeszcze kilka poziomów do ukończenia , lipa
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Gram głównie na telefonie , po ukończeniu kolejnego poziomu wikingów miałem do wyboru tylko Japonię a co z resztą osad wikingowych mam jeszcze kilka poziomów do ukończenia , lipa

Przy wyborze powinieneś mieć strzałki w lewo (osada wikingów) prawo (osada Egiptu - jeszcze nie dostępna), może po prostu potwierdziłeś wybór feudalnej Japonii.
 

DeletedUser16028

Guest
Przyznam, że mnie do przechodzenia osady feudalnej Japonii zniechęca to, że w nagrodę nie ma żadnego budynku dającego % do ataku.
W tej chwili to jest jedyny bonus, jaki mnie interesuje. Dlatego wolę robić kolejnych mega nudnych wikingów, żeby zdobyć części kamienia dającego bonus do ataku, niż zaczynać Japonię, która do ataku nie oferuje niczego.
 

DeletedUser20434

Guest
Coś czuję, że każda kolejna osada będzie dawać inny bonus. Mamy już atak u wikingów i zaopatrzenie u japońców. Idąc tym tropem, bonusy do obrony i monet przed nami
 

hddk

Hrabia
Z tego co na Wiki policzyli, na Wikingów potrzeba było łącznie 938 towarów, a na Japończyków 895. Nie dość że ciut mniej, to dodając do tego 30-40 dziennie z Kupca nie dziwota, że idzie w miarę szybko :) Dochód monet też jest nieco większy niż w Wikingach. Do tego mniej zadań i wydaje się, że nieco mniej burzenia. I dobrze :)
 

OliverJr.

Hrabia
U handlarza też x4 można trafić. Jest wszystko lepsze, ładniejsze, łatwiejsze oprócz bonusów głównego budynku :D
 

DeletedUser20898

Guest
Trzeba przyznań rację Osada Japońska jest przyjemna. Ostatnio nie mam czasu, więc mi trochę schodzi, ale naprawdę mimo, że prawie nic tam nie robię, zapewne zmieszczę się w czasie. Uważam to osobiście za plus, ponieważ mamy takie małe przeciwieństwo do żmudnych wikingów. Oby tak zostało :)
 

DeletedUser16627

Guest
Czy faktycznie osadę japońską robi się szybciej? ile potrzeba dodatkowych rozszerzeń by ukończyć wioskę?
 

hddk

Hrabia
Idzie szybciej, bo jest mniej zadań i techno do odkrycia. Do tego handlarz surką dodaje dziennie 30-40 sztuk, nie licząc bonusu x4. Ja robię wioskę docelowo na 7 rozszerzeniach: 5 budynków towarowych, 5 ołtarzy shinto (lub 2-3 i herbaciarnia) i 5 domów shoin-zukuri (tych podłużnych).
 

DeletedUser20097

Guest
nie jestem pewny kiedy weszla taka zmiana ale wydaje mi sie ze od "japonii" wiec pisze to tutaj.

jesli postawie jakis dom mieszkalny (ktory buduje sie np godzine) i wyjde z wioski przed zakonczeniem budowy, to mimo ze budowa sie ukonczy, to monety sie nie produkuja. musze dopiero wejsc do wioski po zakonczeniu budowy i wtedy licznik produkcji monet startuje. czy to jakis blad czy taka zmiana byla zamierzona?
 

Markiz.

Książę
Jest błąd po uzyskaniu osiągnięcia "Ostatni Samuraj". Pokazuje się info: "Ukończ 1014 osad Feudalnej Japonii" Wydaje mi się że brakuje znaku "/" pomiędzy 10 a 14, ale mogę się mylić.
Można przy okazji następnej aktualizacji poprawić to, oraz dodać opcję zbierania całości produkcji jednym kliknięciem, za diamenty w mobilnej wersji gry :haha::haha::haha:
 

.BrodatyZbir.

Szlachcic zagrodowy
pierwsza osada pekla :)
licznik zatrzymal sie na 6d 22h

Jak Wy to robicie, że kończycie osady w takim tempie?
Ja ani razu jak robiłem wikingów nie skończylem w czasie zeby otrzymać nagrody:/
Macie jakiś sposób, żeby ukończyc osade w takim tempie, dla osób ktore nie moga siedziec dosłownie caly dzien na grze ? :)
 
Do góry