Osada kulturowa Egipt - Jak walczyć?

Status
Zamknięty.

TataPawlusz

Szlachcic zagrodowy
Wszedłem do osady kulturowej Starożytny Egipt i mimo że udało mi się wygrać pierwszą walkę to dalej już straciłem wojsko a odbudowywanie go trwa wieczność.
Moje Pytanie jak (czym) walczyć w Egipcie żeby nie dostawać batów?
 

aza III

Wójt
Ja ukończyłem cała osadę wystawiając tylko wojowników z chepeszem i wielbłądy po 4 sztuki. Spokojnie wystarcza aby zdobyć odpowiednią ilość łupów do zaliczenia zadań.
 
Wszedłem do osady kulturowej Starożytny Egipt i mimo że udało mi się wygrać pierwszą walkę to dalej już straciłem wojsko a odbudowywanie go trwa wieczność.
Moje Pytanie jak (czym) walczyć w Egipcie żeby nie dostawać batów?
Jedne koszary łuczników i jedne wielbłądów. Możesz dzięki temu codziennie robić wszystkie walki bez większych strat. Oczywiście ręcznie trzeba walczyć.
 

Auraya

Hrabia
W moim przypadku wystarczały 2x koszary Nubijczyków. Niektóre walki odpuszczałem, ale waluty do produkcji towarów nie brakowało i nie było przestojów w produkcji.
popieram, 2x nubijski.. zawsze pomijam tylko najtrudniejszą walkę, a pierwsze dwie można robić na pół-automacie... wystarczy pierwszą falę przeczekać
 

Odpadlo

Baronet
pytanie bardziej jak robic 3 walke, czym to bic, nubijczyki nie daja rady, 5 ksozar wiec 3 ataki robie, 1 na auto zoabczyc czy dam rade, 2 kolejne recznie i tez jest lipa.... łupow starcza o ile macie 2-3 produkcyjne, jezeli postawicie pewnie 3 albo wiecej to nie podołacie, kolejna wioske robie i juz mam opoznienie 2 dniowe spowodowane brakiem łupów, brakiem 4x w towarach i łupach... co kolejna wioska to coraz gorzej to idzie
 
pytanie bardziej jak robic 3 walke, czym to bic, nubijczyki nie daja rady, 5 ksozar wiec 3 ataki robie, 1 na auto zoabczyc czy dam rade, 2 kolejne recznie i tez jest lipa.... łupow starcza o ile macie 2-3 produkcyjne, jezeli postawicie pewnie 3 albo wiecej to nie podołacie, kolejna wioske robie i juz mam opoznienie 2 dniowe spowodowane brakiem łupów, brakiem 4x w towarach i łupach... co kolejna wioska to coraz gorzej to idzie
Jedne koszary łuczników i jedne wielbłądów.
Na początku zawsze czekasz (podchodzisz maksymalnie do przodu, tak żeby żaden przeciwnik nie mógł do ciebie strzelić), żeby szybsze jednostki przeciwnika podjechały do ciebie, eliminujesz je i dopiero zabierasz się za te wolniejsze. Pamiętaj że to ty masz oddać pierwszy strzał w przeciwnika.
 

Odpadlo

Baronet
jak wczoraj mialem chyba przeciwko 5 nubijczykow i 3 wielblady w 1 fal i, 2 fala to 2 wielblady i 2 nubijczyki.... w 1 fali ciagle gine masakra
 

chemik12

Wicehrabia
Wykorzystać bonus terenu i zasięg - i będzie dobrze. U mnie tylko 2 x koszary łuczników i wystarczyło by na spokojnie zmieścić się w złotym czasie za każdym razem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry