Opis profilu osoby odwiedzanej :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

Podoba się Wam ten pomysł ???

  • TAK

    Głosy: 25 86,2%
  • NIE

    Głosy: 2 6,9%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Powitać :D Szybko, zwięźle i na temat :D

Chciałbym zaproponować pewne udogodnienie, a mianowicie umieszczenie opisu gracza, którego odwiedzamy w sposób pokazany poniżej na obrazku (prawy górny róg). Klik na obrazek w celu powiększenia :)



Może sam tekst profilu, bez Gildii, Ofert i Potrzeb, bo przy dużych miastach za dużo będzie zasłaniać.
Dokładnie :) Nie chcę mi się już zmieniać foty :p

Zaproponowana przeze mnie zmiana/pomysł da nam o wiele lepsze i szybsze supportowanie sąsiadów, a przede wszystkim członków Gildii. Kwestia umieszczenia tego opisu w odpowiednim miejscu jak i jego wygląd pozostawię do inwencji twórczej programistów IG bowiem w tym temacie chodzi mi o sam fakt czy takie rozwiązanie przydało by się Wam przy odwiedzaniu ??? :D

Co sądzicie o tym ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Może sam tekst profilu, bez Gildii, Ofert i Potrzeb, bo przy dużych miastach za dużo będzie zasłaniać.
Ogólnie na TAK, bo od razu rzuca się w oczy, a nie trzeba samemu sprawdzać :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny, wręcz idealny i niech go wprowadzą jak najszybciej. Przy większej ilości graczy zawsze można się pogubić i zapomnieć, co kto sobie życzy, a później ma pretensje, że nie tak się pomogło, jak chciał w profilu. Jestem na "Tak".
 

DeletedUser2611

Guest
Mnie się pomysł nie podoba,po co powielać coś co już istnieje.Wystarczy najechać kursorem na nazwę gracza i mamy to samo.Bezsensowne zaśmiecanie ekranu.
 

DeletedUser314

Guest
Pomysł jak najbardziej na tak, podpisuje się wszystkimi kończynami jakie posiadam :D


BTW: to miasto to chyba jakiegoś marynarza ;D, poza tym bardziej opłacalne jest robić tytoń :), ponieważ daje więcej, potrzeba mniej dróg i jest ich mniej czyli więcej ich zmotywuje gildia.

- - - Zaktualizowano - - -

Mnie się pomysł nie podoba,po co powielać coś co już istnieje.Wystarczy najechać kursorem na nazwę gracza i mamy to samo.Bezsensowne zaśmiecanie ekranu.

Po to bo oszczędzą się 80 *[(czas wyświetlenie tego + możliwość robienia czegoś w trakcie czytania=5s]=6.6minuty/dzień a to są prawie 4 godzinny miesięcznie ;D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł niezły, ja go w mojej gildii puki co rozwiązałem w następujący sposób: O - odrestauruj, MZ - motywacja zaopatrzenia, MD - motywacja domów oraz wszystkie ich kombinacje. Takie są wpisy w profilu graczy z mojej gildii. Jeśli ktoś ma wpis O, MZ to sprawa też jasna. Proponowane rozwiązanie napewno jest przyjemniejsze dla oka.
 

DeletedUser2611

Guest
Pomysł jak najbardziej na tak, podpisuje się wszystkimi kończynami jakie posiadam :D


BTW: to miasto to chyba jakiegoś marynarza ;D, poza tym bardziej opłacalne jest robić tytoń :), ponieważ daje więcej, potrzeba mniej dróg i jest ich mniej czyli więcej ich zmotywuje gildia.

- - - Zaktualizowano - - -



Po to bo oszczędzą się 80 *[(czas wyświetlenie tego + możliwość robienia czegoś w trakcie czytania=5s]=6.6minuty/dzień a to są prawie 4 godzinny miesięcznie ;D

Nie przekonałeś mnie.Wystarczą trzy literki przy nazwie miasta-ZPD[ lub ich warianty]-zadowolenie,produkcja,domki.W mojej gildii taki system doskonale zdaje egzamin,i nie widzę potrzeby wprowadzania dodatkowego elementu na ekran.
 

DeletedUser314

Guest
Niektórzy chcą rożne rzeczy o rożnych porach jak np 0-12 motywacja domków, 13-18 tytoń, 19-23 kultura.
 

DeletedUser3014

Guest
Tak jak pisze unpxre, czasem/często potrzeba dłuższego opisu. Skróty są dobre, ale... Różne gildie mają własne systemy skrótów, a jak chcę pomóc sąsiadom to co? (Niektórym oczywiście, bo reszta sąsiadów jest dla punktów w turniejach :D). Czasem spotykam skróty których nie rozumiem; no i są dwuznaczności, np. "Z" może znaczyć "zadowolenie" albo "zaopatrzenie"...
 

DeletedUser3220

Guest
Nie przekonałeś mnie.Wystarczą trzy literki przy nazwie miasta-ZPD[ lub ich warianty]-zadowolenie,produkcja,domki.W mojej gildii taki system doskonale zdaje egzamin,i nie widzę potrzeby wprowadzania dodatkowego elementu na ekran.

A ja nie mam ochoty zaśmiecać nazwy miasta literkami.
 

DeletedUser4428

Guest
Zaczyna się kłótnia pomiędzy tym czy to jest potrzebne, więc niech dodadzą jakąś opcje na wyłaczenie i po strachu
 

DeletedUser3220

Guest
Aja nie mam ochoty zaśmiecać ekranu dodatkowymi zupełnie nie potrzebnymi elementami.

nie rozumiem, czemu mam sobie zmieniać nazwę miasta, na jakieś beznadziejne LITERKI.
przecież nie po to jest to nazwą miasta!
 

DeletedUser2611

Guest
A zresztą szanowni Wasale proszę o wybaczenie,że ośmieliłam się skrytykować bzdurny pomysł.
 

DeletedUser2557

Guest
Mnie jest to obojętne. Mam duży ekran z dużą rozdzielczością. Ale pomysł będzie "lekko" uciążliwy dla każdego, kto ma mniejszy ekran, bądź jego monitor nie posiada rozdzielczości co najmniej 1920x1080. Powód? Otóż wiem jak FoE prezentuje się na 15" laptopie - kompletna masakra (sam pasek działania zasłania 1/4 ekranu). Dodajcie ramkę i zapomnijcie, by Was ktokolwiek motywował (droga przez mękę). Pomysł jako taki bardzo dobry - jako np. podpis pod nazwą miasta, bądź też na belce tytułowej, tam gdzie wyświetla się w naszym mieście ranking. Inaczej Ci co mają mniejsze monitory i/lub ustawione mniejsze rozdzielczości oleją temat odwiedzin (chyba, że wraz z ramką pojawi się dopasowywanie do rozdzielczości -w co szczerze wątpię gdyż w żadnej grze flashowej jeszcze tego nie widziałem). Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale z możliwością wyłączenia (na małych rozdzielczościach za dużo by zasłaniał).
 

DeletedUser2557

Guest
Opcja jest przydatna, to fakt - ale teraz mam taki pomysł czy aby nie lepiej się stało, gdyby ten opis wyświetlał się po najechaniu danej osoby? Teraz trzeba najechać na nazwę użytkownika, a przecież może się wyświetlić przy najechaniu portretu (przed kliknięciem). Wtedy mimowolnie się przeczyta czego ta osoba chce i wyeliminuje się problem mniejszych ekranów (wiem jaka to katorga - bo na laptopie nawet ciężko zebrać produkcję:/).
 
Status
Zamknięty.
Do góry