[Gildie] Opcja wpłaty do skarbca wojska

Podoba ci się pomysł ?

  • TAK, przyda się

    Głosy: 12 66,7%
  • NIE ,bezsensu

    Głosy: 5 27,8%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18

LEGI

Wicehrabia
Tak jak w temacie proponuje wprowadzić możliwość wpłacania do skarbca wojska ,taka opcja umożliwiła by tym co grają na apce pomaganie w GvG . Wojsko mogłobyć wykorzystane tylko do oblegów i do wstawienia w sektor (można zrobić że może to zrobić tylko osoba z liderem)
 

DeletedUser

Guest
tak - ale apke mam gdzieś

to sie przyda na pc, bo nie kazdy maczas grac kiedy jest gvg - wiec wtedy gracze moga wplacac wojsko do dyspozycji wladcom gvg w swojej gildi
 

ElzeX

Rycerz
jak ktoś ma ochotę niech uczestniczy w GVG, a pomysł wprowadzi skupowanie wojska od innych graczy, tak jak teraz płacenie za zakładanie obelgów etc.
jestem na nie
 

DeletedUser21918

Guest
ja uważam, że pomysł jest bardzo dobry. Uatrakcyjniłoby to walki na mapie GvG. Nie każdy zawsze może walczyć, a możliwość wsparcia gildii w ten sposób byłaby fajnym rozwiązaniem.

Tylko rodzą się dwa pytania;
-w jaki sposób walki "gildyjnym wojskiem" liczyłyby się do ogólnego rankingu?
-czy wpłata jednostek do gildyjnego wojska skutkowałaby dodaniem punktów do rankingu?
 

ZjemCię

Wójt
Tak jak w temacie proponuje wprowadzić możliwość wpłacania do skarbca wojska ,taka opcja umożliwiła by tym co grają na apce pomaganie w GvG . Wojsko mogłobyć wykorzystane tylko do oblegów i do wstawienia w sektor (można zrobić że może to zrobić tylko osoba z liderem)
GvG zostanie niedługo przebudowane i będzie również w Apce więc pomysł nieaktualny.
 
Ostatnia edycja:

HuanMing

Książę
GvG nie będzie w apce, Gildyjne Pola Walki będą.
"Mając na uwadze to wszystko, uważamy, że właściwą drogą jest niewprowadzanie GvG na urządzenia mobilne, ale zamiast tego dodanie zupełnie nowej funkcjonalności dla gildii, która będzie działała równolegle na wszystkich platformach."
 

ZjemCię

Wójt
GvG nie będzie w apce, Gildyjne Pola Walki będą.
"Mając na uwadze to wszystko, uważamy, że właściwą drogą jest niewprowadzanie GvG na urządzenia mobilne, ale zamiast tego dodanie zupełnie nowej funkcjonalności dla gildii, która będzie działała równolegle na wszystkich platformach."
;)
 
Do góry