On Line kontrolka

  • Rozpoczynający wątek bartekboruta
  • Data rozpoczęcia

Czy myślicie, że mój pomysł jest potrzebny?


  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Informacja o zalogowanych graczach.

Przydałaby się informacja na liście członków gildi, że dany gracz jest aktualnie zalogowany. To by znacznie ułatwiło komunikację.
 

DeletedUser1488

Guest
Odp: Informacja o zalogowanych graczach.

Lub ile czasu już się nie loguje co by ułatwiło selekcję/wynagrodzenie itp.
 

DeletedUser5

Guest
Poproszę autora o dodanie ankiety, w przeciwnym wypadku temat będzie zamknięty z powodu nie zastosowania się do zasad działu.
Dziękuję.
 

DeletedUser1243

Guest
Okno dostępności :)

Ja mam taki pomysł, żeby były wprowadzone takie okienka obok każdego gracza z gildii, wtedy by było widać czy np. jest dostępny (na zielono) czy też nie (na czerwono). :) Mi to by bardzo pomogło.
Z góry dziękuje za opinie xXchromekXx.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Niestety muszę zamknąć: w ankiecie można wybrać obie opcje - tak nie powinno być.
 

DeletedUser

Guest
Pewnie to dla wielu graczy pierdółka, wiele nie znacząca lecz moim zdaniem przydałaby się kontrolka sygnalizująca obecność gracza w gildii.
Implementacja 1 czy dwóch linii w kodzie gry nie powinna być kłopotliwa. Wszak taka kontrolka działa już na Forum. Dlaczego o tym piszę?. Osobiście jestem sfrustrowany ;) gdy siedzę w głuszy, nie wiem czy sąsiad z gildii jest on line czy nie. Oczywiście można obserwować zmiany w punktacji, lecz wiem po sobie, że mimo "bycia on line" nie zawsze jestem przy komputerze. Czasem istnieje potrzeba skomunikowania się z sąsiadem "na cito" a praktyka pokazuje, że można wtedy siedzieć gryząc resztki paznokci w oczekiwaniu na odpowiedź.
Jeśli było, przepraszam.
 

DeletedUser2383

Guest
1. Brak ankiety !!!
2. Jestem na Tak
3. Nie wiem czy było..
4. Niedługo ma wyjść czat ;D
 

DeletedUser

Guest
Sorki, szybko pisałem i zapomniałem;} o ankiecie a teraz "po ptokach" :)

Z tym czatem to bardziej skomplikowana sprawa jeśli chodzi o implementację, podtrzymuję swoje zdanie o prostocie wbudowania "kontrolki"
 

DeletedUser314

Guest
Pewnie to dla wielu graczy pierdółka, wiele nie znacząca lecz moim zdaniem przydałaby się kontrolka sygnalizująca obecność gracza w gildii.
Implementacja 1 czy dwóch linii w kodzie gry nie powinna być kłopotliwa. Wszak taka kontrolka działa już na Forum. Dlaczego o tym piszę?. Osobiście jestem sfrustrowany ;) gdy siedzę w głuszy, nie wiem czy sąsiad z gildii jest on line czy nie. Oczywiście można obserwować zmiany w punktacji, lecz wiem po sobie, że mimo "bycia on line" nie zawsze jestem przy komputerze. Czasem istnieje potrzeba skomunikowania się z sąsiadem "na cito" a praktyka pokazuje, że można wtedy siedzieć gryząc resztki paznokci w oczekiwaniu na odpowiedź.
Jeśli było, przepraszam.

1. To nie są 2 linijki.
2. Musa przebudować interfejs, żeby to gdzieś upchać.
3. Robienie tego na forum jest trywialne bo w php to standard i każdy głupi na gotowych przykładach może takie coś zrobić.
4. Forum nie stworzyło innogames tylko to gotowy skrypt.

Ogólnie pomysł nie jest zły, ale mało potrzebny (Bo do czego Ci teraz nagle sąsiad do towarów? Towary można załatwiać sobie 2 tyg przed potrzebowaniem ich, a nic oprócz towarów Ci sąsiad nie zapewni, a proszenie go o nagłą restauracje to myślę że przesada.).

Gdy przyjdą wojny itd, wtedy to będzie miało sens, ale wtedy myślę, że z powodu ważności tego i tak ludzie powymieniają się po prostu telefonami ;p
 

DeletedUser

Guest
unpxre - generalnie masz rację, napisałem jedynie, że mam taki niedosyt informacyjny ;) Brakuje mi tego elementu. Implementacja kontrolek dla fachowców, którzy stworzyli tę grę nie powinna nastręczać wielu problemów. W sieci są "gotowce" sprawdzone i bezpłatne. Upierając się przy moich potrzebach :]
widzę możliwość ułatwienia/usprawnienia funkcjonowania forum gildii. Taka sama kontrolka informująca członków gildii o nowych postach. Maruda ze mnie;) wiem, wiem ale gram już ponad 10 lat w tego typu produkcje i siłą rzeczy człowiek przyzwyczaja się do użytecznych drobiazgów :)
 

DeletedUser8

Guest
Pomysł jest dobry, ale ankiety brak, to raz.
Był już, odszukałam ze 2 tematy, oba zamknięte bo również nie spełniały wymagań :p

Załóżcie jeden temat, raz a porządnie ;) z ankietą!

//połączyłam stare tematy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry